+38 (04579) 2-02-98, 2-13-99

Цікаві події

1 червня 2012р. у рамках робочої поїздки до м. Славутича з нагоди 25-річчя міста дошкільний навчальний заклад № 6 "Крунк" відвідав Президент України Віктор Янукович.

14 червня 2012р. з метою знайомства з роботою французької школи в Славутичі, яка знаходиться в нашому закладі, місто відвідали Радник з питань культури та співробітництва посольства Франції в Україні, Директор Французького інститута в Україні Анн Дюрюфле і Лоранс Леводель, Аташе з питань співробітництва.

7 червня 2012р. наш заклад відвідали голови галузевих профспілок Київської області.

1 червня 2012р., у Міжнародний день захисту дітей, наш заклад відвідав Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник та Голова Київської обласної державної адміністраціі Анатолій Йосипович Присяжнюк.

21 травня 2012р. з метою ознайомлення з соціальною інфраструктурою Славутича, наш заклад відвідало керівництво Київської обласної ради профспілок в сладі: Герус Сергій Миколайович - заступник голови обласної ради, Шлапак Оксана Миколаївна - завідуюча відділом з питань соціально-економічного та правового захисту, Василенко Леонід Полікарпович - завідуючий відділом з охорони праці та пенсійного забезпечення.

17 травня 2012р. наш заклад відвідали слухачі денної форми навчання "Національної академії державного управління при Президентові України", на чолі з кандидатом наук державного управління, доцентом кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом Валентюк Інною Вікторівною.

25 квітня 2012р. в нашому місті проведено виїзну колегію Київської обласної державної адміністрації. В рамках ознаймлення з соціальною інфраструктурою міста Славутича, сто двадцять учасників колегії, на чолі з Анатолієм Йосиповичем Присяжнюком, Головою Київської обласної державної адміністрації та у супроводі міського голови Володимира Петровича Удовиченка відвідали наш заклад.

13 січня 2012р. наш заклад відвідали представники японської кінокомпанії "K-INTERNATIONAL" на чолі з Кенго Отаке, фотогафом и продюсером.

16 грудня 2011р., в рамках ознайомлення з інфрастуктурою міста, наш заклад відвідали представники комітету териториального суспільного самоврядування "Надія" з міста Барановичі.

30 листопада 2011р., в рамках ознайомлення з інфраструктурою міста, наш заклад відвідали учасникі науково-практичного семінару з теми "Реалізація програми електронного самоврядування на прикладі територіальної громади м.Славутич".

19 жовтня 2011р. ДНЗ №6 «Крунк» радо зустрічав гостей – завідувачів міськими (районними) методичними кабінетами (центрами) Чернігівської області, учасників семінару-практикуму з теми "Інноваційна модель науково-методичної служби як головний чинник розвитку освіти".

23 вересня 2011р. ДНЗ приймав у себе учасників обласного семінару-практикуму для завідуючих районними, міськими методичними кабінетами, центрами "Використання інформаційних ресурсів в освітній системі регіону”.

Заклад дошкільної освіти №6
Єреванський квартал, буд.14,
м.Славутич, Україна, 07101
zdo-6@krunk.com.ua
+38 (04579) 2-02-98, 2-13-99

  Hosting Ukraine
Створення та підтримка сайтів

Підписатися

Ви маєте можливість підписатися на наші новини та статті, що розміщуються в блозі.
Ми зробимо все, щоб Вам було цікаво!