+38 (04579) 2-02-98, 2-13-99

Про нас

image
image

Заклад дошкільної освіти №6

Крунк – це теплий і затишний будинок для дітлахів, де звучать сміх, пісні, вірші і казки, де не змовкає музика і б'є ключем дитяча та доросла творчість.

В Крунку створені оптимальні умови для успішної соціалізації кожної дитини, для всебічного та гармонійного розвитку особистості дошкільника, для повноцінного і яскравого проживання дитиною періоду дитинства. для формування основ моральності і культури в свідомості дітей.

Завдяки ретельному підходу до створення та організації максимально зручного простору ігрових і навчальних осередків, наші діти відчувають себе комфортно, безпечно і спокійно.

В Крунку роблять все, щоб він був не просто дитячим садочком, а стилем активного життя і способом мислення дорослих і дітей.

Щороку в дитячому садку виховується понад 150 дітей дошкільного віку, в тому числі і дітей з порушенням зору. Для малечі оснащені та обладнані: музична зала, кабінет психолога, «Українська світлиця», «Сенсорна кімната», фізкультурна зала, басейн, кабінет для фізіотерапевтичного лікування і фітотерапії, інгаляторій,  тифлоцентр, який оснащений сучасними комп’ютерним обладнанням та апаратами для корекції та лікування зору. Функціонують три спеціалізовані групи для дітей зі зниженим зором. Для кожної дитини щорічно розробляються персональні плани лікувальних процедур. Постійно забезпечуються профілактичні заходи, дотримується охоронний режим зорових навантажень.

image
image

Освітній процес в дитячому садку – це свято кожен день, постійна зміна діяльності, безліч ігрових вправ, інтегровані заняття та освітні проекти з використанням сучасного інтерактивного обладнання.

Педагоги Крунку йдуть в ногу з часом, впроваджуючи нові інформаційно-комунікаційні технології в свою практичну діяльність. Вони є провідником у світ нових технологій, формують основи інформаційної культури особистості дошкільників з раннього віку. Використання ноутбуків, мультимедійної дошки дозволяє зробити освітній процес більш інформаційним, інтегрованим, комфортним. Головне в роботі педагогів, щоб дітям подобалась діяльність, якою вони щоденно займаються.

Ні для кого не секрет, що одне з найголовніших питань, що хвилює батьків, є здоров'я дитини. В зв'язку з цим, ми регулярно проводимо ряд оздоровчих заходів з метою профілактики захворювань.

Щоденні прогулянки на свіжому повітрі, фізкультурні заняття, заняття в басейні, загартовуючі процедури після денного сну, різноманітні масажі, пальчикова та зорова гімнастика, хвилинки релаксації сприятливо впливають на нервову систему і здоров'я дитини. 

Записати дитину до садочка

Заповніть, будь ласка, просту форму.

Режим роботи

Понеділок - П'ятниця
Субота та Неділя - вихідні

Наша адреса

Єреванський квартал, буд.14,
м.Славутич, Україна, 07101

Години роботи

Понеділок – П'ятниця
з 06.45 до 18.45

Телефон та E-mail

+38 (04579) 2-02-98, 2-13-99
krunk-6@ukr.net

З'яжіться з нами
Є питання до фахівців закладу? Заповніть форму, відправте повідомлення

Заклад дошкільної освіти №6
Єреванський квартал, буд.14,
м.Славутич, Україна, 07101
zdo-6@krunk.com.ua
+38 (04579) 2-02-98, 2-13-99

  Hosting Ukraine
Створення та підтримка сайтів

Підписатися

Ви маєте можливість підписатися на наші новини та статті, що розміщуються в блозі.
Ми зробимо все, щоб Вам було цікаво!