+38 (04579) 2-02-98, 2-13-99

Корисні сайти

Корисні сайти для перегляду

 

Mama s Puzzles

Портал с удобной навигацией о рождении, развитии, воспитании детей. Статьи, презентации, развивающие игры, консультации специалистов, колыбельные, календарь беременности, календарь развития, систематизация по годам.

О детях для родителей

ChildBrand — это первый настоящий ресурс для настоящих родителей. Воспитание ребенка, консультация психолога, открытки и оригинальные подарки детям.

Baby Boys

Первый в Украине информационный портал о мальчиках. Статьи по теме: уход, здоровье, развитие, питание, образование, а также форум, консультации специалистов и советы мам.

Интернет-магазин детских товаров и товаров для мам «Два жирафа»

У нас представлены спорттовары для детей, детские спортивные комплексы, детская мебель, аксессуары, игрушки всё то, что так необходимо для нормального развития Вашего малыша. Самые низкие цены.

Счастливые родители

Сайт помогает в развитии ребёнка дошкольного возраста. Множество сказок и песен как mp3 так и караоке. Детские журналы и раскраски, которые можно бесплатно скачать или разукрасить онлайн.

Мамине сонечко

Сімейний сайт, на якому можна знайти безліч цікавої інформації по догляду за дитиною...

Черниговский форум о детях

Черниговский форум на котором обсуждаются темы планирования беременности и рождения ребенка, здоровье и воспитание ребенка, отношения в семье, домашний быт и хозяйство, Черниговские детские магазины, Черниговские медицинские и учебные учреждения.

Учимся вместе

Поради для мам, дитячі рецепти, дитячі гороскопи, ігри з дітьми, дитячі навчальні програми, дитячі вироби, дитячі малюнки, дитячі карнавальні костюми, дитячі аватары,дитячі казки і вірші,поради психологів і логопедів,смішні відео домашніх улюбленців.

Родинний форум «МАЛЕЧА»

Український форум для сучасних батьків присвячений питанням планування вагітності, вагітності, пологам. Обмін досвідом у вихованні дітей. Розмови про особисте, красу і здоров’я.

Про діточок

На сайті батьки зможуть відшукати багато корисної інформації для розвитку та виховання своєї дитини. У нас публікуються статті про ранній розвиток дитини, огляд товарів для дітей, інформаційні ресурси для батьків, та багато іншого.

Для батьків, що виховують дитину зі зниженим зором

МАМАТАТО

Усе, що ви маєте знати про дітей...

Сайт 1001 казка

Ви знаходитесь на сайті, присвяченому нашим дітям, і нам - тим дітям, що ніколи не подорослішають, скільки б років їм не було ... Згадайте золотий час, коли казка не закінчувалася, коли десятирічним пацанам під кожним кущем ввижався скарб, у кожному підвалі - привид ... Згадайте фільми - Зорро, Вінету, Штірліц ... Згадайте казки, мультфільми - ті, радянські .. .

Українська казка

Поміж гори і долини, через тихі води, На край світу тя поведуть мерехтливі зорі, Сонце в небі прокладе стежку веселкову, А росою місяць змиє дрімоту ранкову, Вітер радісно зустріне з дальніх країв пташку, І прошелестить на вушко Українську казку.

Журнал ПІЗНАЙКО

Журнал «Пізнайко» розповідає читачам про пригоди! Справа ця непроста, але дуже-дуже цікава.

Заклад дошкільної освіти №6
Єреванський квартал, буд.14,
м.Славутич, Україна, 07101
zdo-6@krunk.com.ua
+38 (04579) 2-02-98, 2-13-99

  Hosting Ukraine
Створення та підтримка сайтів

Підписатися

Ви маєте можливість підписатися на наші новини та статті, що розміщуються в блозі.
Ми зробимо все, щоб Вам було цікаво!