+38 (04579) 2-02-98, 2-13-99

Екологічна зона

В закладі є окремі ігрові зони для кожної групи та спортивний майданчик, на якому проходять заняття з фізичної культури та спортивні змагання. Для очищення середовища від забруднення, збагачення повітря киснем та підтримання комфортних умов для відпочинку дітей, зелену зону закладу прикрашають клени, верби, каштани, квіткові клумби. В 2017році встановлені сучасні дерев’яні альтанки, де можна сховатися від негоди.

 

У 2020 році заклад став переможцем Відкритого конкурсу на отримання грантів Славутицького міського голови, та отримав сертифікати на реалізацію освітніх проєктів - «Центр природи у «Крунк» (автори: Гусєва Л., Семендяй Н., Семендяй А.) та «Міні-автомістечко для дітей дошкільного віку» (автори: Гусєва Л., Трухан В., Климочкіна К.)

Про коронавірус в Україні

Коронавірус – родина распіраторних вірусів, що можуть спричинити від звичайної застуди до тяжкого респіраторного захворювання. Захворювання, яке викликав китайський коронавірус, називається COVID-19. Він спалахнув на рибному ринку в китайському місті Ухань провінції Хубей.

Наразі відомо, що COVID-19 передається краплинним та контактним шляхами. Вірус не циркулює у повітрі, а передається від людини до людини й не здатний до переміщення на великі відстані. Він є тільки в крапельках, які людина видихає під час кашлю чи чхання. Тому заразитись неможливо навіть від інфікованої людини, якщо ви перебуваєте на відстані понад 1,5 м.

Найчастіше вірус потрапляє на слизові оболонки носа, очей через руки або інші предмети (хустинку, рукавиці) після торкання до тварин, м'яса, риби, дверних ручок, поручнів, забруднених виділеннями з дихальним шляхів хворого чи інфікованого. Вірус може жити на поверхнях від 3-х годин до декількох днів. Тому важливо дезінфікувати поверхні, ручки дверей, техніку тощо. 

 

 

Заклад дошкільної освіти №6
Єреванський квартал, буд.14,
м.Славутич, Україна, 07101
zdo-6@krunk.com.ua
+38 (04579) 2-02-98, 2-13-99

  Hosting Ukraine
Створення та підтримка сайтів

Підписатися

Ви маєте можливість підписатися на наші новини та статті, що розміщуються в блозі.
Ми зробимо все, щоб Вам було цікаво!