Фільтр
 • Інтенсив - тренінг психолого-педагогічної ефективності

  27 лютого в нашому закладі пройшло підсумкове засідання міського методичного об'єднання (далі ММО) "Дефектолог.Info" (керівник Акименко І. І.). 

  Слухачам був запропонований тренінг психолого-педагогічної ефективності. Його провів практичний психолог соціально-психологічного центру, кандидат психологічних наук, викладач кафедри соціальної роботи Чернігівського національного технологічного університету - Акименко Ю. Ф.

  Слухачі мали можливість побувати у ролі "маленьких частинок - молекул" під час вправи "Броунівський рух", об'єднувалися у групи, щоб зобразити у символах-малюнках своє бачення дитини з певними нозологіями, малювали проективний малюнок тощо.

  Колегіальне позитивне спілкування спеціалістів спеціалізованих груп та педагогів, які працюють із дітьми, що мають особливі освітні потреби, було корисним всім присутнім на засіданні. 

 • В гостях у казки

  Сьогодні, в рамках "Золотої серії занять", вихователь дітей першої молодшої групи Тетяна Тимощенко провела заняття "В гостях у казки" з розвитку пізнавальної активності (соціально-комунікативної, мовної, фізичної).

  На думку психологів, знайомство з казкою допомагає дитині зрозуміти навколишню реальність. Будь-яка казка - це розповідь про відносини між людьми. Мова казок зрозуміла малюкові. Він ще не вміє мислити логічно, і казка не обтяжує малюка серйозними логічними міркуваннями. Дитина не любить настанов, а казка не вчить її безпосередньо. Дитяча казка пропонує малюку образи, які йому дуже цікаві, а життєво важлива інформація засвоюється сама по собі, непомітно. Мало того, долучаючись до казки, дитина набуває абсолютно новий для себе вид психічної активності - вміння подумки діяти в уявних обставинах, а це вміння - основа для будь-якої творчої діяльності. Казки дітям оповідають готову фантастичну історію, але залишають при цьому простір для уяви.

 • Майстер-клас для психологів ДНЗ

  21 лютого в нашому закладі, для практичних психологів ДНЗ міста, відбулося засідання міської професійної студії «Психологічні родзинки», в рамках  якого практичний психолог Ковтуненко Н.В. провела майстер-клас «Колір як таблетка від хвороби» 

  В першій частині було проведено практичне корекційне заняття з дітьми другої молодшої групи. Учасникам студії були представлені вправи "Привітання", "Зоряне дихання" та "Долонька", мета яких - протидія болі будь-якого походження, тривозі, страху, поганому настрою та підвищення самооцінки через самоаналіз якостей.

  У другій частині майстер-класу Наталія Володимирівна провела для психологів арт-терапевтичну техніку В. Окландера "Трояндовий кущ". Кожен намалював кущ троянд та почув інтерпретацію своєї спонтанної творчості.

  Під час заняття була акцентована увага присутніх на особливостях застосування даної техніки у роботі з дітьми різних категорій.

  Учасники майстер-класу отримали необхідні для подальшої роботи знання, практичні навички роботи з дітьми, позитивні емоції, гарний настрій та задоволення.

  Більше фото та інформації про заняття на нашій сторанці у Facebook.

 • Свято Стрітення!

  Про цей день у народі живе й досі красива легенда. У ній розповідається, що зустрівшись на Стрітення, стара Зима й молоде Літо сперечаються – кому йти, а кому залишитися. Якщо під вечір потеплішає – Літо перемогло Зиму, якщо похолоднішає – навпаки. Перевіримо?!

  Сьогодні наші дошкільнята з усіх груп зібралися разом, щоб весело провести зиму і радісно зустріти весну. Цікаве пізнавальне і святкове дійство «Стрітення» підготували для дітей музичний керівник Надія Григорівна та педагоги закладу. Діти із задоволенням пограли із головними героями свята Зимою - Оксаною Володимирівною та Весною - Вікторією Юріївною, водили хороводи, співали весняні заклички, грали в народі ігри, відгадували загадки.

  З нагоди свята Стрітення, кухарі випекли булочки у вигляді пташок - «жайворонків». Наша Весна - Вікторія Юріївна пригостила усіх дітей магічною випічкою, промовляючи весняні вітання.

  Більше фото на нашій сторанці у Facebook.

 • У навчальних закладах Славутича оголошено карантин

  5 лютого міський голова видав розпорядження №30 «Про припинення занять у навчальних закладах міста та введення карантинних заходів в установах міста». У даному розпорядженні зазначається: «у зв’язку з підвищенням захворюваності серед дитячого населення міста, з метою попередження загострення епідемічної ситуації та подальшого зростання захворюваності на ГРВІ та грип з 06.02.2018 по 09.02.2018 припиняються заняття у навчальних закладах міста (загальноосвітні школи, ліцей, Центр професійного розвитку».