Фільтр
 • Музика зими

  Сьогодні в нашому закладі відбулось засідання міського методичного об’єднання "Музичний вернісаж", в рамках якого музичний керівник Надія Доброта провела відкрите заняття з дітьми старшого дошкільного віку на тему: "Музика зими". 

  Перегляд та обговорення заходу пройшло в позитивній та дружній атмосфері. Присутні вказали на вдале використання педагогом творчих завдань,  вибір музичних творів для виконання їх дітьми в оркестрі, синхронність виконання  тощо.

  Більше фото та інформації про заняття на нашій сторанці у Facebook.

 • Що треба знати про кір

  Morbillivirus — вірус кору — надзвичайно заразний, він швидко передається від хворої людини до здорової повітряно-крапельним шляхом, тобто під час вдихання найдрібніших крапель слизу, які потрапили в повітря при чханні, кашлі або розмові хворого. Вірус кору може жити в повітрі та на поверхнях до двох годин після того, як хвора людина залишила приміщення.

  Інкубаційний період кору (тобто період, коли симптоми ще не проявляються) становить 6—21 днів. Далі починається період захворювання з такими симптомами: висока температура, головний біль, нежить, сухий кашель, збільшення лімфовузлів, запалення слизової оболонки очей (сльозотеча, світлобоязнь, гнійні виділення), пронос  та блювота. На 4—5 день хвороби з’являється червоний висип, який починається зі шкіри голови й обличчя, а згодом розповсюджується на все тіло. Хвороба із симптомами триває до 4 тижнів і більше.

  Захворювання може призвести до пневмонії, вушної інфекції, запалення мозку — енцефаліту, інших серйозних ускладнень, а також до інвалідності та смерті. Ліків від кору не існує. Специфічного лікування від кору немає. Проте захворюванню можна запобігти.

   

 • До побачення, ялиночка!

  Напередодні Щедрого вечора до дітлахів Крунку знову завітали Дід Мороз і Снігуронька, які передали солодкі подарунки від депутата Верховної Ради Ярослава Москаленка.

  На малюків, які сьогодні не прийшли до садочка, подарунки чекають в групах.

  Більше фото про новорічні ранки в закладі на нашій сторанці у Facebook.

 • Інформація для педагогів

  Наказом Міністерства освіти і науки України від 19 грудня 2017 року № 1633 затверджено "Примірний перелік  ігрового та навчально-дидактичного обладнання  для закладів дошкільної освіти".

  Цей Примірний перелік підготовлений відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту», вимог Базового компонента дошкільної освіти і чинних комплексних програм розвитку, навчання і виховання дітей раннього і передшкільного віку, рекомендованих Міністерством освіти і науки України. Він пропонує  примірний перелік ігрового та навчально-дидактичного обладнання (далі – Перелік), що необхідні для оптимального оснащення освітнього процесу в усіх вікових групах закладів дошкільної освіти, де виховуються діти від народження до 6 (7) років. У Переліку враховано зміни в соціальному замовленні до якості дошкільної освіти та інноваційні розробки у сфері навчального забезпечення і створення розвивального предметного середовища для повноцінної організації  життєдіяльності дітей з метою їх  вчасного цілісного і всебічного розвитку.

  Примірний перелік  ігрового та навчально-дидактичного обладнанн для закладів дошкільної освіти переглянути тут.

 • "Крунк" новорічний

  Ще кілька десятків років тому ми могли побачити новорічне оформлення фасадів будівель тільки в фільмі «Один вдома». На щастя, традиція прикрашати торгові центри, магазини і житлові будинки всеж-таки прийшла до нас з заходу, і ми не упустили нагоду зробити вхідну групу (двері, маркіза, козирок, сходи) будівлі нашого садочка святковою. Тепер зима стане теплішою, затишною і казковою!

  Новорічна пора - час чарівництва! Незвично прикрашене вікно - це маленьке диво, створене своїми руками. Новий рік дарує таку унікальну можливість проявити свою фантазію. На вашому віконному просторі можуть тимчасово оселитися лісові звірі, казкові герої, ялинові шишки. Вікно на якийсь час стане полотном для реалізації вашого творчого потенціалу. Вогники гірлянд, сніжинки або білосніжні візерунки ... 

   

 • Наші щирі привітання!