Фільтр
 • В Україні відбудеться перший арт-фестиваль, присвячений Чорнобилю

   

   З 30 серпня по 1 вересня у місті Славутичі (Київська область, Україна) відбудеться зфестиваль CHERNOBYLING.

  Сумна історія Чорнобиля відома всьому світу. 26 квітня 1986 року аварія, що сталася на Чорнобильській атомній електростанції, назавжди змінила життя сотень тисяч людей. У лічені дні Чорнобиль і Прип'ять перетворилися в міста-примари, а 30-кілометрова Зона відчуження стала своєрідним символом страшної помилки і слугуєпостійним нагадуванням про найбільшу техногеннуаваріюв історії людства.

  CHERNOBYLING- перший радіоактивний фестиваль в Україні, щовідбудеться 30.08.- 1.09.у місті Славутичі(Київська область, Україна). Його основна мета - об'єднати людей, небайдужих до історії Зонивідчуження. За допомогою музики, мистецтва і незвичайних активностей фестиваль покликаний розповісти про страшну катастрофу, показавши її з іншого боку.

  Трьома основними напрямками фестивалю стануть:

  • Геокешінг- туристична гра із застосуванням супутникових навігаційних систем;
  • Урбекс- індустріальний туризм, відвідання, дослідження і вивчення покинутих будівель і міст
  • Мистецтво- фото, арт, музика.

  За 3 дня CHERNOBYLINGйого відвідувачі зможуть прослухати унікальні лекції людей, які мали безпосереднє відношення до сумнозвісної аварії ЧАЕС, познайомляться з творчістю художників та арт-діячів з різних країн світу, побачать найцікавіші кінострічки, присвячені Зоні, почують концерти українських та зарубіжних рок-груп, а також зможуть відправитися на унікальну екскурсію найцікавішими місцями Зони відчуження і зокрема міста Прип'ять. Передбачена дитяча програма – активні ігри та розваги у Славутичі для найменших учасників фестивалю.

  CHERNOBYLINGунікальний тим, що прагне об'єднати іноземців і українців у дослідженні теми Чорнобиля і його історії. Організатори - Асоціація туроператорів в Чорнобилі, місто Славутич та Національний музей Чорнобиля в Києві - запросили відомих зарубіжних вуличних художників (наприклад, NeSpoon, Poland), фотографів (наприклад, Тьєррі Ванхуйссе,  Бельгія), геокешерів (наприклад, Маріан Хекско, Чехія), дослідників урбаністичних і індустріальних об'єктів (наприклад, Влад Вознюк, Україна). Крім українських гуртів «НАСТ», «…ТА ІНШІ», «YOKO-ГАММА», у фестивалі візьмуть участь популярні гурти зі Словаччини (SIGNATURE), Чехія (MÁÁGAAŽĎORP) і Польща (CINAMON).

  Всі кошти від фестивалю будуть передані на допомогу жителям Чорнобильської Зони, які,незважаючи на усі заборони, повернулися до своїх домівок.

  Офіційне відео

  Програма фестивалю

  Офіційний веб-сайт

 • Про реалізацію проектів в "Крунку"

   У 2016-2017 навчальному році наш заклад взяв участь в проекті з реалізації міської цільової Програми «Громадський бюджет участі м.Славутич на 2016-2020 роки». Від «Крунку»в конкурсі перемогли два проекти: «Вуличні майданчики «Крунку» - територія безпеки та комфорту дітей» та «Влаштування спеціального покриття на дитячих майданчиках дошкільного навчального закладу №6 «Крунк».

  На сьогодні вже встановлено нове ігрове обладнання на вуличних прогулянкових майданчиках, сучасне і багатофункціональне! З нетерпінням чекаємо на покриття.

  Також вже реалізовано проект «Крунк обирає спорт» який став переможцем відкритого конкурсу на отримання грантів Славутицького міського голови.

  Ми щиро вдячні усім, хто долучився до реалізації цих проектів!