Фільтр
 • Спалах кору в Україні

  Станом на 15 червня 2017 року в Україні зареєстровано 735 випадків кору, з них 536 випадків – у дітей та підлітків, повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

  Захворювання на кір у 2017 році зареєстровані у 15 регіонах. Найбільше випадків кору в Івано-Франківській області (392) та Одеській (267).

  У Тернопільській області зареєстрували 19 випадків, Дніпропетровській – 11, Вінницькій – 9, Чернівецькій – 8, Львівській – 7, Закарпатській області та Києві – по 4, Хмельницькій – 3, Кіровоградській – 2. Поодинокі випадки зареєстровані у Донецькій, Житомирській та Черкаській областях.

  Збільшення випадків захворювання на кір пов’язано з низьким охопленням щепленнями дітей та дорослих, наголошує Міністерство.

  Заразитися на кір може будь-яка людина, що не має імунітету. Симптомами кору є висока температура, нежить, кашель, висип, іноді блювання і пронос. Часто ускладнюється пневмонією та може викликати ураження головного мозку.

  Специфічного лікування кору не існує, проте хворобі можна запобігти – вакцинацією. Наразі в Україні використовується комбінована вакцина для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи виробництва GSK, яку закуповує ЮНІСЕФ за бюджетні кошти.

  МОЗ підкреслює: "Вакцинація – найефективніший спосіб захисту від інфекційних захворювань. Загартовування та повноцінне харчування важливі для здоров’я дитини, але вони не захищають від інфекційних хвороб. Альтернатив вакцинації немає".

 • Лист про освітню роботу в дошкільних закладах на новий навчальний рік

  Міністерство освіти і науки України видало лист «Щодо організації освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах» від 13.06.2017 № 1/9-322.
  До листа додано інструктивно-методичні рекомендації «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році». Основні завдання на 2017/2018 навчальний рік: створення належних умов для отримання дітьми дошкільної освіти забезпечення дієвості особистісно орієнтованої освітньої системи реалізація принципів демократизації, гуманізації та індивідуалізації, інтегративності педагогічного процесу в дошкільному навчальному закладі. Скачати лист
 • 30 років рідному місту

  Славутич, наймолодше місто України, 3 червня 2017 року відсвяткувало своє 30-річчя під гаслом «Тебе ми оспівуємо місто чудове!». За роки своєї ще досить короткої історії в Славутичі сформувалися громадсько-мистецькі традиції, які так цінує і примножує міська громада.

  День міста, по опитуванням, найулюбленіше свято славутичан, до підготовки заходів якого, залучаються всі бажаючі. Сьогоднiшнє свякуваня дня народження мiста особливе – ювілейне. В рамках святкових заходів, відповідно до рішення міської ради, проводиться нагородження відзнаками «Почесний громадянин міста» та «За особистий внесок в розвиток міста».

  Програма заходів Дня міста – це і громадські заходи, різноманітні презентації нових проектів, дискусійні платформи, багато різноманітних художніх виставок, творчих і спортивних програм.

  Більше фото тут

 • Крунк – наш дім і нам затишно у нім!

  День захисту дітей – то веселкове сонячне літо, наповнене радістю, цікавими іграми, зустрічами з казковими героями, справжніми друзями, це турбота про здоров’я і добробут малечі, якою опікується держава, це справжнє і так потрібне оздоровлення майбутнього української нації.

  Сьогодні з нагоди до Дня захисту дітей та початком оздоровчого періоду у нашому закладі відбулось спортивне свято "Крунк – наш дім і нам затишно у нім". Линула дзвінкоголоса музика, спів улюблених пісень про родину, про садок, про Україну, майдан заповнювали цікаві ігри і забави, розваги  – все це надало святу особливого веселкового настрою, ніжних барв довгоочікуваного літечка.

  Свято пройшло на оновленому сучасному спортивному майданчику, який був встановлений завдяки реалізації проекту "Крунк" - обирає спорт". Кошти на його реалізацію ми отримати за перемогу у відкритому конкурсі на отримання грантів Славутицького міського голови у суммі 41 000. 

  Так мріється, щоб літо для кожного малюка було барвисте, радісне, оздоровлююче, пізнавальне і в садочку, і вдома. Більше фото тут