Фільтр
 • Тиждень безпеки триває

  Сьогодні в рамках  «Тижня безпеки малюка» пройшов спільний захід з ДРПЧ-63 м.Славутич. На заходів був присутній начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Славутицької міської ради Зуй В.А. Діти мали можливість спілкування із справжніми рятувальниками, побачили демонстрацію спецодягу, обладнання пожежної машини, всі пристрої для пожежогасіння, а також закріпити правила безпечної поведінки з вогнем. Кожен з дітей мав можливість посидіти в машині, поміряти каску і протигаз, малюки і дорослі були в захваті від справжнього водяного шоу - демонструвалась подача води. На згадку про сьогоднійній захід діти подарували рятувальникам свої малюнки.

  Діти і колектив закладу висловлюють подяку ДРПЧ-63, а особисто командиру відділення ІІ караулу – Нестеренко Олегу Петровичу. Більше фото тут

 • Славутич - безпечне місто!

  Сьогодні в нашому закладі відбувся творчий проект в рамках Тижня безпеки малюка «Славутич – безпечне місто!», в якому взяли участь  діти  усіх вікових груп, разом зі своїми вихователями. Основна  мета проекту: закріпити правила безпечної поведінки в природі, знання про їстівні та отруйні гриби, отруйні рослини; правила дорожнього руху.  Формувати вміння користуватися набутими знаннями в життєвих  ситуаціях, актуалізувати попередній досвід з теми “Славутич - наш дім”.Прищеплюватилюбов до рідного міста, до України. Виховувати дбайливе ставлення до навколишньогота турботу про власне здоров’я.

  На початку проекту діти розповіли Журавлеві про своє рідне місто та садочок, та отримали плани-маршрути для виконання завдань.

  Усі діти із задоволенням мандрували тематичними галявинами, виконували різноманітні розвиваючі завдання: відгадували загадкиКазкарки, «гасили вогнище», каталися на самокатах за сигналом світлофора, танцювали, співали пісень, спілкувалися з Лісовичком, допомагали лікувати звірят, відвідали виставку дитячих малюнків… І як підсумок, усі діти справились із завданням і отримали гарний настрій та солодкі подарунки! Більше фото тут

 • Відзначаємо День пам`яті і примирення

  8 і 9 травня ми, разом з мільйонами людей по всьому світу, відзначаємо День пам’яті і примирення та 72-гу річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 

  Ці події мають особливе значення, адже ми вшановуємо не тільки воїнів, не тільки  жертв війни, депортацій, воєнних злочинів проти людяності скоєних у ті страшні часи, а й одночасно віддаємо данину подвигу Солдата Перемоги. Низький земний уклін солдатським вдовам, трудівникам тилу, усім, хто виніс на своїх плечах лихоліття років окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.

  Як ніколи, сьогодні ми розуміємо прагнення нашого народу до миру і спокою, свободи й добробуту. Велика Перемога  об’єднує нас і робить нас сильнішими. Бажаємо всім лише мирного неба, розуміння та родинного затишку. Ми пам’ятаємо – ми перемагаємо!

 • Тиждень безпеки дитини

  Відповідно до Плану основних заходів Славутицької міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області, п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» на виконання наказу управління освіти №44 від 11.04.2017  «Про організацію та проведення Тижня безпеки дитини» та з метою забезпечення захисту учасників навчально-виховного процесу та підтримання безперервної роботи дошкільного навчального закладу в режимі повсякденної діяльності та в умовах виникнення надзвичайної ситуації, у нашому дошкільному навчальному закладі буде проведено  Тиждень безпеки дитини  у період з 10.05.2017 по 13.05.2017. 

  Орієнтовний план заходів дивитися тут

 • 30 років під крилами Білого Ангела

  У червні 2017 року Славутич святкуватиме своє перше 30 річчя! В його долі, витканій із мрій і надій, тривог і пошуків, духовних і трудових досягнень – тисячі незабутніх подій та фактів. Місто живе і переконливо крокує в майбутнє. Ініціативою, натхненням, творчістю, невтомною працею славутичан вписані сторінки в славний літопис Славутича – міста міжнародної співпраці, інтернаціональної історії і сьогодення. Славутич будувався у короткі строки після Чорнобильської трагедії посланцями майже всіх республік колишнього Союзу, нині незалежних самостійних держав і увійшов в історію, як місто братерства, відродження та надії. Що ж об’єднує нашу громаду? Створений славутицький духовний і побутовий стандарт, власний стиль життя, за яким живуть і формуються нові покоління мешканців міста. Нас також зміцнює потужний інтелектуальний потенціал Славутича, щасливо поєднаний із його громадянським устремлінням.

  Більше про Славутич дивитися тут

  Заходи, заплановані у дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) № 6 «Крунк» комбінованого типу до 30 – річчя міста Славутича дивитися тут