Фільтр
 • Новорічні свята у "Крунку"

  Зустрічайте! Ось він - наймогутніший чарівник Дід Мороз і його Велика мандрівка по групах Крунку, де володарь зими і снігу буде виконувати найкращі, найсвітліші і добріші бажання дітей!

  Що ми точно знаємо про Діда Мороза, так те, що це такий невисокий дідок з довгою сивою бородою, який бігає по полях і викликає стуком тріскучі морози, а якщо тряхнёт головою, то від волосся іній сиплеться. Живе він в крижаному будинку, а спить на перині з пухнастого снігу.Тот Дід Мороз, що до нас в Крунк прийшов, високий, стрункий, добрий і справедливий. Він співав, танцював, дарував малюкам подарунки. Коли наш Дід Мороз був маленьким, він ходив в наш дитячий садок!

  А ось Домовичок Кузя - його діти розбудили! Він веселий, дотепний, непосидючий і добрий. Разом з ним ваша дитина буде вчитися дружити, допомогати один одному та не соромитися просити підтримки у друзів.

  Більше фото про новорічні ранки в закладі на нашій сторанці у Facebook.

 • Офіс Діда Мороза в Крунку

   

 • Вітаємо зі святом!

 • День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС

  14 грудня в Україні відзначається «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС». Це визначено Указом Президентом України № 945/2006 року від 10 листопада 2006 року. За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов'язаний з використанням високих і, нерідко, небезпечних технологій. Незмінним залишається лише одне – найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС. Їхній подвиг неможливо переоцінити – як не можна переоцінити значення того, що вони зробили. Їхній героїзм, патріотизм і професійна майстерність перевірені часом. 

  Трагедія Чорнобиля торкнулася кожного з нас, тому ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла. Багато з цих людей не дожили до теперішніх днів, задля збереження життя і здоров'я майбутніх поколінь. 

  Світла пам'ять героям-ліквідаторам, які ціною власного життя зупинили розбурхану стихію некерованої ядерної реакції та врятували майбутнє для своїх нащадків

  В нашому закладі до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС були проведені навчально-виховні заклади: години пам’яті «Дзвони болю і тривог», тематичні книжкові виставки. Також діти старшої групи відвідали  Краєзнавчий музей міста Славутича і Чорнобильської АЕС. Діти дізналися про будівництво міста Прип'ять, про аварію на ЧАЕС і ліквідації її наслідків, про створення об'єкту "Укриття", а також про будівництво міста Славутича.

  Більше фото на сторінці закладу у Facebook.

 • А у нас гусінь яблуко погризла?!

  «Дуже голодна гусениця» - це чудова дитяча книжка з картинками американського письменника Еріка Карла. Вийшла в 1969 році, згодом багаторазово перевидавалася. Текст книги є історією гусениці перед її перетворенням в метелика. Книга видається на картонних листах, яскрава особливість - наявність дірок в картоні ( "проїдених" гусеницею). "Мені здається, що це книга надії. На те, що ти - незначна, потворна маленька гусінь - можеш вирости і рано чи пізно розкрити свій талант і полетіти в великий світ. Адже дитиною ти відчуваєш себе маленьким і безпорадним і думаєш про те, виростеш ти взагалі коли-небудь. Так що це могло частково визначити успіх. Але все-таки думки приходять вже після, як спроби обґрунтування постфактум. Спочатку я ж не ставив собі завдання: «Хочу зробити книгу, наповнену глибоким змістом!» - пише автор.

  Творчі завдання мотивують дітей, надають сенс навчанню, допомагають розвивати швидкість мислення, гнучкість розуму, оригінальність, допитливість, вміння висувати і розробляти гіпотези. Творчі завдання - це можливість знайти власну «правильну відповідь» або своє «вірне рішення», засноване на своєму особистому досвіді і досвіді свого друга. Творчі завдання дозволяють створити основу для співпраці, сприяють спілкуванню всіх учасників освітнього процесу, включаючи вихователя, і реалізують дослідницькі вміння маленьких дітей.

  На фото заняття в групі №5 "Теремок".

 • Що подарувати дитині на Новий рік?

  Дорослі люблять подарунки попрактичнее, а діти — цікавіше. Цю особливість потрібно враховувати, готуючи сюрприз маленькому непосиді. Багато батьків вирішують вбити двох зайців — купити дитині потрібну річ (светр, чоботи, куртку) і презентувати її на Новий рік. Але малюк буде радий такому подарунку? Новорічні свята овіяні чарами, навіть дорослим хотілося б отримати щось незвичайне, те, про що давно мріяли, що вже говорити про дітей. Тому варто проявити фантазію, вправність і здивувати дитину незвичайним сюрпризом.

  Подарунки для дітей до 3 років

  У такому віці малюки ще не вимогливі до презентів, вони зрадіють навіть шоколадному ведмежаті або яскравій іграшці. У будь-якому випадку новорічні подарунки для дітей повинні їх радувати, ідеально підходити до їх характером, відповідати інтересам. Не варто дарувати одяг, тому що їй зрадіє тільки завзята модниця. Батьки часто купують штанці, сукні, кофтинки, тому оновлення гардеробу навряд чи буде радий маленька дитина.

 • Запрошуємо на Новорічні свята!

    Всіх запрошуємо на свято,

    Новій рік відсвяткувати!

    Нас ялинка привітає —

    Вогники на ній запалають!

    Будемо грати й танцювати,

    Радо рік новий стрічати! 

   

  Розклад новорічних свят

  Число місяця Час проведення Група

   

  22 грудня

  п’ятниця

   

  10.30 - 11.00

  15.30 - 16.15

  № 11

  № 9

   

  26 грудня

  вівторок

   

  10.00 - 10.40

  15.30 - 16.15

  № 5

  № 7

   

  27 грудня

  середа

   

  9.30 - 10.10

  15.30 - 16.15

  № 6

  № 8

   

  28 грудня

  четвер

   

  9.00 - 9.20

  9.45 - 10.00

  15.30 - 16.10

  № 4

  № 3

  № 10