Фільтр
 • Падав сніг на поріг...

  Пам'ятаєте в дитинстві це радісне збудження, коли, прокинувшись, раптом виявляєш, що все навколо білим-біло? Постарайтеся, щоб і ваші діти отримували задоволення від зими, тому як можна раніше поясніть їм, що якщо випав сніг, це зовсім не означає, що вони повинні залишатися вдома - але, звичайно, для прогулянок у них повинна бути відповідна верхній одяг, щоб вони не замерзали і завжди залишалися сухими.

  Такі речі, як куртки, штани, що не промокають, шапки і чоботи, можна купити в магазинах, і бажано не в єдиному екземплярі.

  Коли перший комплект одягу намокне і діти почнуть замерзати, допоможе запас сухого одягу, щоб, перепочивши, вони знову могли бігти на вулицю. Особливо корисно мати коробку рукавичок. Не пошкодуйте грошей на теплий одяг і взуття для себе і вирушайте грати разом з вашою дитиною.

  Більше фото на сторінці закладу у Facebook

 • З Україною у серці

  21 листопада день Гідності та Свободи в Україні який відзначають на честь двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

  Цей пам’ятний день встановлений «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» 

  З нагоди цього дня в дитячому садку проводились різноманітні заходи присвячені відзначенню Дню Гідності та Свободи в Україні: заняття, бесіди, національні ігри, конкурс сімейних газет “З Україною у серці”, виставка  дидактичних ігор та посібників з патріотичного виховання “Ігри патріотів”. Дошкільнят порадувала гарна екскурсія до міні музею українського побуту створеного в ДНЗ, цікаві тематичні заняття, бесіді, ігри про минуле нашого народу, знайомство з державними символами України, народними звичаями та традиціями.

  Більше фото на сторінці закладу у Facebook

 • Акція «16 днів проти насильства»

  Найвищою цінністю будь-якої держави, є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість та безпека. Тому, з метою привернення уваги учнівської молоді, батьків, жителів міста до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми у загальноосвітніх навчальних закладах з 25 листопада по 10 грудня 2017 року проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

  Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.

 • «ProЗір» - консультаційний пункт з питань охорони зору дитини

  Шановний друже! Дякуємо, що ти читаєш ці рядки! Якщо ти небайдужий мешканець Славутича, то просимо твоєї допомоги. З 13-го листопада розпочався активний етап громадського проекту "Бюджет участі"- голосування, яке триватиме до 01 грудня. Підтримай наш проект № 19 – проголосуй за нові апарати для лікування дітей зі зниженим зором! Голосуйте за посиланням: https://slavutych.pb.org.ua/projects/show/19

   

 • "Крунк" зустрічає учасників проекту «Made in Slavutych»

  Крунківці радо зустрічали гостей з Чеської Республіки учасників проекту відомої чеської мисткині Kateřina Šedá «Made in Slavutych» - Hana Pospisilova a Radek Kašparovský.

  Тут відбулася церемонія посадки дерев з Вікторієй Надточей, адже це саме вона запропонувала посадити дерево з України в Чехії. Але фітоконтроль Київської області не дозволив вивезти дерево. Було вирішено і зроблено так: молодята разом з малечею посадили дві вишні, за якими будуть доглядати крунківці усіх поколінь. Ті, хто працює та працював колись в "Крунку", мають пам'ятати наш проект "Рослини нашого двору"! Дивіться, що вийшло: цей проект став міжнародним, іноземці саджають дерева в нашому дворі! 

  Більше фото тут

 • Мамин День в групі "Перлинка"

  Хочете здивувати своїх близьких оригінальним букетом? Звертайтеся до нашої матусі-чарівниці Олени Обі.

  31 жовтня в групі “Перлинка” відбувся мамин день. Діти робили фруктово-овочеві букети під керівництвом та з допомогою матусі Ніколоса - Олени Обі. Це неперевершене дійство! Мілуйтеся результатами художньої праці дітей групи "Перлинка" разом з нами!

  Більше фото тут