Фільтр
 • Весняна подорож

  Сьогодні в нашому закладі відбулось чергове засідання міського методичного об’єднання "Математична скарбничка", в рамках якого вихователь Наталія Семендяй провела відкрите математичне заняття з дітьми другої молодшої групи на тему "Весняна подорож", про орієнтацію в просторі, формування уявлень дітей про множину.

   

 • Зі святом 8 Березня!

 • Запрошуємо на свято весни!

 • Інтенсив - тренінг психолого-педагогічної ефективності

  27 лютого в нашому закладі пройшло підсумкове засідання міського методичного об'єднання (далі ММО) "Дефектолог.Info" (керівник Акименко І. І.). 

  Слухачам був запропонований тренінг психолого-педагогічної ефективності. Його провів практичний психолог соціально-психологічного центру, кандидат психологічних наук, викладач кафедри соціальної роботи Чернігівського національного технологічного університету - Акименко Ю. Ф.

  Слухачі мали можливість побувати у ролі "маленьких частинок - молекул" під час вправи "Броунівський рух", об'єднувалися у групи, щоб зобразити у символах-малюнках своє бачення дитини з певними нозологіями, малювали проективний малюнок тощо.

  Колегіальне позитивне спілкування спеціалістів спеціалізованих груп та педагогів, які працюють із дітьми, що мають особливі освітні потреби, було корисним всім присутнім на засіданні. 

 • В гостях у казки

  Сьогодні, в рамках "Золотої серії занять", вихователь дітей першої молодшої групи Тетяна Тимощенко провела заняття "В гостях у казки" з розвитку пізнавальної активності (соціально-комунікативної, мовної, фізичної).

  На думку психологів, знайомство з казкою допомагає дитині зрозуміти навколишню реальність. Будь-яка казка - це розповідь про відносини між людьми. Мова казок зрозуміла малюкові. Він ще не вміє мислити логічно, і казка не обтяжує малюка серйозними логічними міркуваннями. Дитина не любить настанов, а казка не вчить її безпосередньо. Дитяча казка пропонує малюку образи, які йому дуже цікаві, а життєво важлива інформація засвоюється сама по собі, непомітно. Мало того, долучаючись до казки, дитина набуває абсолютно новий для себе вид психічної активності - вміння подумки діяти в уявних обставинах, а це вміння - основа для будь-якої творчої діяльності. Казки дітям оповідають готову фантастичну історію, але залишають при цьому простір для уяви.

 • Майстер-клас для психологів ДНЗ

  21 лютого в нашому закладі, для практичних психологів ДНЗ міста, відбулося засідання міської професійної студії «Психологічні родзинки», в рамках  якого практичний психолог Ковтуненко Н.В. провела майстер-клас «Колір як таблетка від хвороби» 

  В першій частині було проведено практичне корекційне заняття з дітьми другої молодшої групи. Учасникам студії були представлені вправи "Привітання", "Зоряне дихання" та "Долонька", мета яких - протидія болі будь-якого походження, тривозі, страху, поганому настрою та підвищення самооцінки через самоаналіз якостей.

  У другій частині майстер-класу Наталія Володимирівна провела для психологів арт-терапевтичну техніку В. Окландера "Трояндовий кущ". Кожен намалював кущ троянд та почув інтерпретацію своєї спонтанної творчості.

  Під час заняття була акцентована увага присутніх на особливостях застосування даної техніки у роботі з дітьми різних категорій.

  Учасники майстер-класу отримали необхідні для подальшої роботи знання, практичні навички роботи з дітьми, позитивні емоції, гарний настрій та задоволення.

  Більше фото та інформації про заняття на нашій сторанці у Facebook.

 • Свято Стрітення!

  Про цей день у народі живе й досі красива легенда. У ній розповідається, що зустрівшись на Стрітення, стара Зима й молоде Літо сперечаються – кому йти, а кому залишитися. Якщо під вечір потеплішає – Літо перемогло Зиму, якщо похолоднішає – навпаки. Перевіримо?!

  Сьогодні наші дошкільнята з усіх груп зібралися разом, щоб весело провести зиму і радісно зустріти весну. Цікаве пізнавальне і святкове дійство «Стрітення» підготували для дітей музичний керівник Надія Григорівна та педагоги закладу. Діти із задоволенням пограли із головними героями свята Зимою - Оксаною Володимирівною та Весною - Вікторією Юріївною, водили хороводи, співали весняні заклички, грали в народі ігри, відгадували загадки.

  З нагоди свята Стрітення, кухарі випекли булочки у вигляді пташок - «жайворонків». Наша Весна - Вікторія Юріївна пригостила усіх дітей магічною випічкою, промовляючи весняні вітання.

  Більше фото на нашій сторанці у Facebook.

 • У навчальних закладах Славутича оголошено карантин

  5 лютого міський голова видав розпорядження №30 «Про припинення занять у навчальних закладах міста та введення карантинних заходів в установах міста». У даному розпорядженні зазначається: «у зв’язку з підвищенням захворюваності серед дитячого населення міста, з метою попередження загострення епідемічної ситуації та подальшого зростання захворюваності на ГРВІ та грип з 06.02.2018 по 09.02.2018 припиняються заняття у навчальних закладах міста (загальноосвітні школи, ліцей, Центр професійного розвитку».

   
 • Музика зими

  Сьогодні в нашому закладі відбулось засідання міського методичного об’єднання "Музичний вернісаж", в рамках якого музичний керівник Надія Доброта провела відкрите заняття з дітьми старшого дошкільного віку на тему: "Музика зими". 

  Перегляд та обговорення заходу пройшло в позитивній та дружній атмосфері. Присутні вказали на вдале використання педагогом творчих завдань,  вибір музичних творів для виконання їх дітьми в оркестрі, синхронність виконання  тощо.

  Більше фото та інформації про заняття на нашій сторанці у Facebook.

 • Що треба знати про кір

  Morbillivirus — вірус кору — надзвичайно заразний, він швидко передається від хворої людини до здорової повітряно-крапельним шляхом, тобто під час вдихання найдрібніших крапель слизу, які потрапили в повітря при чханні, кашлі або розмові хворого. Вірус кору може жити в повітрі та на поверхнях до двох годин після того, як хвора людина залишила приміщення.

  Інкубаційний період кору (тобто період, коли симптоми ще не проявляються) становить 6—21 днів. Далі починається період захворювання з такими симптомами: висока температура, головний біль, нежить, сухий кашель, збільшення лімфовузлів, запалення слизової оболонки очей (сльозотеча, світлобоязнь, гнійні виділення), пронос  та блювота. На 4—5 день хвороби з’являється червоний висип, який починається зі шкіри голови й обличчя, а згодом розповсюджується на все тіло. Хвороба із симптомами триває до 4 тижнів і більше.

  Захворювання може призвести до пневмонії, вушної інфекції, запалення мозку — енцефаліту, інших серйозних ускладнень, а також до інвалідності та смерті. Ліків від кору не існує. Специфічного лікування від кору немає. Проте захворюванню можна запобігти.

   

 • До побачення, ялиночка!

  Напередодні Щедрого вечора до дітлахів Крунку знову завітали Дід Мороз і Снігуронька, які передали солодкі подарунки від депутата Верховної Ради Ярослава Москаленка.

  На малюків, які сьогодні не прийшли до садочка, подарунки чекають в групах.

  Більше фото про новорічні ранки в закладі на нашій сторанці у Facebook.

 • Інформація для педагогів

  Наказом Міністерства освіти і науки України від 19 грудня 2017 року № 1633 затверджено "Примірний перелік  ігрового та навчально-дидактичного обладнання  для закладів дошкільної освіти".

  Цей Примірний перелік підготовлений відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту», вимог Базового компонента дошкільної освіти і чинних комплексних програм розвитку, навчання і виховання дітей раннього і передшкільного віку, рекомендованих Міністерством освіти і науки України. Він пропонує  примірний перелік ігрового та навчально-дидактичного обладнання (далі – Перелік), що необхідні для оптимального оснащення освітнього процесу в усіх вікових групах закладів дошкільної освіти, де виховуються діти від народження до 6 (7) років. У Переліку враховано зміни в соціальному замовленні до якості дошкільної освіти та інноваційні розробки у сфері навчального забезпечення і створення розвивального предметного середовища для повноцінної організації  життєдіяльності дітей з метою їх  вчасного цілісного і всебічного розвитку.

  Примірний перелік  ігрового та навчально-дидактичного обладнанн для закладів дошкільної освіти переглянути тут.

 • "Крунк" новорічний

  Ще кілька десятків років тому ми могли побачити новорічне оформлення фасадів будівель тільки в фільмі «Один вдома». На щастя, традиція прикрашати торгові центри, магазини і житлові будинки всеж-таки прийшла до нас з заходу, і ми не упустили нагоду зробити вхідну групу (двері, маркіза, козирок, сходи) будівлі нашого садочка святковою. Тепер зима стане теплішою, затишною і казковою!

  Новорічна пора - час чарівництва! Незвично прикрашене вікно - це маленьке диво, створене своїми руками. Новий рік дарує таку унікальну можливість проявити свою фантазію. На вашому віконному просторі можуть тимчасово оселитися лісові звірі, казкові герої, ялинові шишки. Вікно на якийсь час стане полотном для реалізації вашого творчого потенціалу. Вогники гірлянд, сніжинки або білосніжні візерунки ... 

   

 • Наші щирі привітання!

 • Новорічні свята у "Крунку"

  Зустрічайте! Ось він - наймогутніший чарівник Дід Мороз і його Велика мандрівка по групах Крунку, де володарь зими і снігу буде виконувати найкращі, найсвітліші і добріші бажання дітей!

  Що ми точно знаємо про Діда Мороза, так те, що це такий невисокий дідок з довгою сивою бородою, який бігає по полях і викликає стуком тріскучі морози, а якщо тряхнёт головою, то від волосся іній сиплеться. Живе він в крижаному будинку, а спить на перині з пухнастого снігу.Тот Дід Мороз, що до нас в Крунк прийшов, високий, стрункий, добрий і справедливий. Він співав, танцював, дарував малюкам подарунки. Коли наш Дід Мороз був маленьким, він ходив в наш дитячий садок!

  А ось Домовичок Кузя - його діти розбудили! Він веселий, дотепний, непосидючий і добрий. Разом з ним ваша дитина буде вчитися дружити, допомогати один одному та не соромитися просити підтримки у друзів.

  Більше фото про новорічні ранки в закладі на нашій сторанці у Facebook.

 • Офіс Діда Мороза в Крунку

   

 • Вітаємо зі святом!

 • День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС

  14 грудня в Україні відзначається «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС». Це визначено Указом Президентом України № 945/2006 року від 10 листопада 2006 року. За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов'язаний з використанням високих і, нерідко, небезпечних технологій. Незмінним залишається лише одне – найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС. Їхній подвиг неможливо переоцінити – як не можна переоцінити значення того, що вони зробили. Їхній героїзм, патріотизм і професійна майстерність перевірені часом. 

  Трагедія Чорнобиля торкнулася кожного з нас, тому ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла. Багато з цих людей не дожили до теперішніх днів, задля збереження життя і здоров'я майбутніх поколінь. 

  Світла пам'ять героям-ліквідаторам, які ціною власного життя зупинили розбурхану стихію некерованої ядерної реакції та врятували майбутнє для своїх нащадків

  В нашому закладі до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС були проведені навчально-виховні заклади: години пам’яті «Дзвони болю і тривог», тематичні книжкові виставки. Також діти старшої групи відвідали  Краєзнавчий музей міста Славутича і Чорнобильської АЕС. Діти дізналися про будівництво міста Прип'ять, про аварію на ЧАЕС і ліквідації її наслідків, про створення об'єкту "Укриття", а також про будівництво міста Славутича.

  Більше фото на сторінці закладу у Facebook.

 • А у нас гусінь яблуко погризла?!

  «Дуже голодна гусениця» - це чудова дитяча книжка з картинками американського письменника Еріка Карла. Вийшла в 1969 році, згодом багаторазово перевидавалася. Текст книги є історією гусениці перед її перетворенням в метелика. Книга видається на картонних листах, яскрава особливість - наявність дірок в картоні ( "проїдених" гусеницею). "Мені здається, що це книга надії. На те, що ти - незначна, потворна маленька гусінь - можеш вирости і рано чи пізно розкрити свій талант і полетіти в великий світ. Адже дитиною ти відчуваєш себе маленьким і безпорадним і думаєш про те, виростеш ти взагалі коли-небудь. Так що це могло частково визначити успіх. Але все-таки думки приходять вже після, як спроби обґрунтування постфактум. Спочатку я ж не ставив собі завдання: «Хочу зробити книгу, наповнену глибоким змістом!» - пише автор.

  Творчі завдання мотивують дітей, надають сенс навчанню, допомагають розвивати швидкість мислення, гнучкість розуму, оригінальність, допитливість, вміння висувати і розробляти гіпотези. Творчі завдання - це можливість знайти власну «правильну відповідь» або своє «вірне рішення», засноване на своєму особистому досвіді і досвіді свого друга. Творчі завдання дозволяють створити основу для співпраці, сприяють спілкуванню всіх учасників освітнього процесу, включаючи вихователя, і реалізують дослідницькі вміння маленьких дітей.

  На фото заняття в групі №5 "Теремок".

 • Що подарувати дитині на Новий рік?

  Дорослі люблять подарунки попрактичнее, а діти — цікавіше. Цю особливість потрібно враховувати, готуючи сюрприз маленькому непосиді. Багато батьків вирішують вбити двох зайців — купити дитині потрібну річ (светр, чоботи, куртку) і презентувати її на Новий рік. Але малюк буде радий такому подарунку? Новорічні свята овіяні чарами, навіть дорослим хотілося б отримати щось незвичайне, те, про що давно мріяли, що вже говорити про дітей. Тому варто проявити фантазію, вправність і здивувати дитину незвичайним сюрпризом.

  Подарунки для дітей до 3 років

  У такому віці малюки ще не вимогливі до презентів, вони зрадіють навіть шоколадному ведмежаті або яскравій іграшці. У будь-якому випадку новорічні подарунки для дітей повинні їх радувати, ідеально підходити до їх характером, відповідати інтересам. Не варто дарувати одяг, тому що їй зрадіє тільки завзята модниця. Батьки часто купують штанці, сукні, кофтинки, тому оновлення гардеробу навряд чи буде радий маленька дитина.

 • Запрошуємо на Новорічні свята!

    Всіх запрошуємо на свято,

    Новій рік відсвяткувати!

    Нас ялинка привітає —

    Вогники на ній запалають!

    Будемо грати й танцювати,

    Радо рік новий стрічати! 

   

  Розклад новорічних свят

  Число місяця Час проведення Група

   

  22 грудня

  п’ятниця

   

  10.30 - 11.00

  15.30 - 16.15

  № 11

  № 9

   

  26 грудня

  вівторок

   

  10.00 - 10.40

  15.30 - 16.15

  № 5

  № 7

   

  27 грудня

  середа

   

  9.30 - 10.10

  15.30 - 16.15

  № 6

  № 8

   

  28 грудня

  четвер

   

  9.00 - 9.20

  9.45 - 10.00

  15.30 - 16.10

  № 4

  № 3

  № 10

   

 • Падав сніг на поріг...

  Пам'ятаєте в дитинстві це радісне збудження, коли, прокинувшись, раптом виявляєш, що все навколо білим-біло? Постарайтеся, щоб і ваші діти отримували задоволення від зими, тому як можна раніше поясніть їм, що якщо випав сніг, це зовсім не означає, що вони повинні залишатися вдома - але, звичайно, для прогулянок у них повинна бути відповідна верхній одяг, щоб вони не замерзали і завжди залишалися сухими.

  Такі речі, як куртки, штани, що не промокають, шапки і чоботи, можна купити в магазинах, і бажано не в єдиному екземплярі.

  Коли перший комплект одягу намокне і діти почнуть замерзати, допоможе запас сухого одягу, щоб, перепочивши, вони знову могли бігти на вулицю. Особливо корисно мати коробку рукавичок. Не пошкодуйте грошей на теплий одяг і взуття для себе і вирушайте грати разом з вашою дитиною.

  Більше фото на сторінці закладу у Facebook

 • З Україною у серці

  21 листопада день Гідності та Свободи в Україні який відзначають на честь двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

  Цей пам’ятний день встановлений «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» 

  З нагоди цього дня в дитячому садку проводились різноманітні заходи присвячені відзначенню Дню Гідності та Свободи в Україні: заняття, бесіди, національні ігри, конкурс сімейних газет “З Україною у серці”, виставка  дидактичних ігор та посібників з патріотичного виховання “Ігри патріотів”. Дошкільнят порадувала гарна екскурсія до міні музею українського побуту створеного в ДНЗ, цікаві тематичні заняття, бесіді, ігри про минуле нашого народу, знайомство з державними символами України, народними звичаями та традиціями.

  Більше фото на сторінці закладу у Facebook

 • Акція «16 днів проти насильства»

  Найвищою цінністю будь-якої держави, є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість та безпека. Тому, з метою привернення уваги учнівської молоді, батьків, жителів міста до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми у загальноосвітніх навчальних закладах з 25 листопада по 10 грудня 2017 року проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

  Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.

 • «ProЗір» - консультаційний пункт з питань охорони зору дитини

  Шановний друже! Дякуємо, що ти читаєш ці рядки! Якщо ти небайдужий мешканець Славутича, то просимо твоєї допомоги. З 13-го листопада розпочався активний етап громадського проекту "Бюджет участі"- голосування, яке триватиме до 01 грудня. Підтримай наш проект № 19 – проголосуй за нові апарати для лікування дітей зі зниженим зором! Голосуйте за посиланням: https://slavutych.pb.org.ua/projects/show/19

   

 • "Крунк" зустрічає учасників проекту «Made in Slavutych»

  Крунківці радо зустрічали гостей з Чеської Республіки учасників проекту відомої чеської мисткині Kateřina Šedá «Made in Slavutych» - Hana Pospisilova a Radek Kašparovský.

  Тут відбулася церемонія посадки дерев з Вікторієй Надточей, адже це саме вона запропонувала посадити дерево з України в Чехії. Але фітоконтроль Київської області не дозволив вивезти дерево. Було вирішено і зроблено так: молодята разом з малечею посадили дві вишні, за якими будуть доглядати крунківці усіх поколінь. Ті, хто працює та працював колись в "Крунку", мають пам'ятати наш проект "Рослини нашого двору"! Дивіться, що вийшло: цей проект став міжнародним, іноземці саджають дерева в нашому дворі! 

  Більше фото тут

 • Мамин День в групі "Перлинка"

  Хочете здивувати своїх близьких оригінальним букетом? Звертайтеся до нашої матусі-чарівниці Олени Обі.

  31 жовтня в групі “Перлинка” відбувся мамин день. Діти робили фруктово-овочеві букети під керівництвом та з допомогою матусі Ніколоса - Олени Обі. Це неперевершене дійство! Мілуйтеся результатами художньої праці дітей групи "Перлинка" разом з нами!

  Більше фото тут

 • Ходить гарбуз по городу!

  Ось і завітала до нашого дитячого садочка красуня Осінь із своїми подарунками і сюрпризами.

  Напевно, це найбільш очікуване малятами свято, зігріте теплом літа, наповнене ароматом стиглих яблук і щедро розмальоване осінньою палітрою… Під час Осінніх гостин кружляв хоровод кленового листя, йшов блакитний дощик, танцювали горобинки і маленькі грибочки. Разом з Осінню приходили різні герої: Господиня, Хмаринка, Казкарка, Білочка та пан Гарбуз. Діти читали віршики про осінь, співали пісні, водили хороводи. Герої загадували загадки, грали з дітьми в різні ігри, збирали врожай грибів.

  І найзахоплюючий був момент для дітей - це частування плодами осені: ароматними яблуками та смачною гарбузовою кашею! Нехай дитина через час забуде вірш, який вчила, слова пісні, але вона надовго запам'ятає, як вся група дружно хрумтіла яблуками під час свята осені в дитячому садку.

  Більше фото тут

 • Семінар для педагогів за участі авторського колективу програми "Дитина"

  20 жовтня в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 8 «Теремок» відбувся семінар для педагогів дошкільних навчальних закладів міста з теми «Особливості впровадження освітньої програми «Дитина» для дітей від 2 до 7 років у освітній процес дошкільних навчальних закладів міста» за участі авторського колективу вищеназваної програми, а саме: Коваленко Олени Володимирівни, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, Половіної Олени Анатоліївни, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, Товкач Ірини Євгенівни, кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, Гаращенко Лариси Василівни, кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка та Васянович Ольги Василівни - головного спеціаліста управління освіти і науки Славутицької міської ради, Бардакової Наталії Олександрівни - завідувача міським методичним центром, методиста із дошкільної освіти міського методичного центру Терещенко Ірини Анатоліївни, завідувачів, вихователів-методистів, педагогів дошкільних навчальних закладів міста. 

  Зустріч пройшла у формі круглого столу. З вітальним словом до колег звернулася методист із дошкільної освіти міського методичного центру - Ірина Терещенко. 

 • Семінар за участю шеф-редактора управлінських видань МСFER Н.В. Омельяненко.

  17 жовтня у методичному кабінеті дошкільного навчального закладу "Центр розвитку дитини" проведено щорічний постійнодіючий виїзний теоретико-практичний семінар «Профілактика мовленнєвих порушень у дітей дошкільного віку". Учасниками семінару були завідувачі дошкільних закладів міста, вихователі-методисти, члени місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти». В роботі семінару взяли участь: Голова Правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти», шеф-редактор управлінських видань МСFER - Ніна Володимирівна Омельяненко, начальник управління освіти і науки Славутицької міської ради Київської області Наталя Петрівна Швець, головний спеціаліст Управління освіти і науки Славутицької міської ради Ольга Василівна Васянович, методист із дошкільної освіти міського методичного центру Ірина Анатоліївна Терещенко, голова місцевого осередку Асоціації. На початку зустрічі акцентувалися питання впровадження інклюзивної освіти у місті та зокрема у дошкільному навчальному закладі "Центр розвитку дитини". 

  Зустріч була цікавою, пізнавальною з професійної точки зору: нові члени Асоціації отримали посвідчення, слухачі дізналися які зміни внесено в Закон про дошкільну освіту, зрозуміли реальні переваги електронного журналу "Практика управління длшкільним закладом", розглянули Унікальні методичні посібники, мали змогу переглянути Записи минулих вебінарів і реєстрація на майбутні. Як організувати діловодство, Як правильно оформити документ: шпаргалка для керівника на ці та інші неменш цікаві питання отримали відповідь.

 • Зі святом! З Днем дошкілля!

   З Днем Дошкілля, шановні колеги! Зі святом! Бути вихователем - високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є - наше життя і наша надія.

   

  Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. 
  Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

  Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті.

  І як би нам не здалося дивним, але працівники дитячих садків та інших дошкільних закладів, спільно з батьками та близькими наших дітей, стоять на своєрідній передовій нашого спільного, самого найближчого майбутнього.

 • День народження - "Крунку-28!"

    

 • Про міський вернісаж дитячої творчості

  Положення про вернісаж дитячої творчості «Чарівний дивосвіт рослин нашого двору»

  1. Загальні положення
  Організаторами вернісажу дитячої творчості «Чарівний дивосвіт рослин нашого двору» (далі – вернісаж) є управління освіти і науки Славутицької міської ради та міський методичний центр.
  2. Мета та завдання вернісажу
  2.1. Метою вернісажу є інформаційно-методична та культурно-освітня підтримка впровадження заходів Програми формування енергетичної та кліматичної свідомості славутичан у рамках реалізації Плану дій Грантового Проекту Європейської Комісії в м.Славутичі «Пілотний проект з реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку м.Славутича до 2020 року – здійснення термомодернізації 2-х муніципальних об'єктів бюджетної сфери» (далі – Грантовий проект ЄС).
  2.2. Завдання вернісажу:
  формування системи знань та екологічної культури дітей дошкільного віку стосовно відповідального ставлення до природи як універсальної, унікальної цінності, привернення уваги до збереження природних ресурсів;
  виховання мотивів, потреб, звичок екологічно доцільної поведінки як показника духовного розвитку особистості, пропагування активної життєвої позиції сучасного європейця;
  виявлення та підтримка активних, талановитих дітей, залучення їх до творчої діяльності;
  стимулювання професійної активності педагогів. 

  Детальніше

 • В Україні відбудеться перший арт-фестиваль, присвячений Чорнобилю

   

   З 30 серпня по 1 вересня у місті Славутичі (Київська область, Україна) відбудеться зфестиваль CHERNOBYLING.

  Сумна історія Чорнобиля відома всьому світу. 26 квітня 1986 року аварія, що сталася на Чорнобильській атомній електростанції, назавжди змінила життя сотень тисяч людей. У лічені дні Чорнобиль і Прип'ять перетворилися в міста-примари, а 30-кілометрова Зона відчуження стала своєрідним символом страшної помилки і слугуєпостійним нагадуванням про найбільшу техногеннуаваріюв історії людства.

  CHERNOBYLING- перший радіоактивний фестиваль в Україні, щовідбудеться 30.08.- 1.09.у місті Славутичі(Київська область, Україна). Його основна мета - об'єднати людей, небайдужих до історії Зонивідчуження. За допомогою музики, мистецтва і незвичайних активностей фестиваль покликаний розповісти про страшну катастрофу, показавши її з іншого боку.

  Трьома основними напрямками фестивалю стануть:

  • Геокешінг- туристична гра із застосуванням супутникових навігаційних систем;
  • Урбекс- індустріальний туризм, відвідання, дослідження і вивчення покинутих будівель і міст
  • Мистецтво- фото, арт, музика.

  За 3 дня CHERNOBYLINGйого відвідувачі зможуть прослухати унікальні лекції людей, які мали безпосереднє відношення до сумнозвісної аварії ЧАЕС, познайомляться з творчістю художників та арт-діячів з різних країн світу, побачать найцікавіші кінострічки, присвячені Зоні, почують концерти українських та зарубіжних рок-груп, а також зможуть відправитися на унікальну екскурсію найцікавішими місцями Зони відчуження і зокрема міста Прип'ять. Передбачена дитяча програма – активні ігри та розваги у Славутичі для найменших учасників фестивалю.

  CHERNOBYLINGунікальний тим, що прагне об'єднати іноземців і українців у дослідженні теми Чорнобиля і його історії. Організатори - Асоціація туроператорів в Чорнобилі, місто Славутич та Національний музей Чорнобиля в Києві - запросили відомих зарубіжних вуличних художників (наприклад, NeSpoon, Poland), фотографів (наприклад, Тьєррі Ванхуйссе,  Бельгія), геокешерів (наприклад, Маріан Хекско, Чехія), дослідників урбаністичних і індустріальних об'єктів (наприклад, Влад Вознюк, Україна). Крім українських гуртів «НАСТ», «…ТА ІНШІ», «YOKO-ГАММА», у фестивалі візьмуть участь популярні гурти зі Словаччини (SIGNATURE), Чехія (MÁÁGAAŽĎORP) і Польща (CINAMON).

  Всі кошти від фестивалю будуть передані на допомогу жителям Чорнобильської Зони, які,незважаючи на усі заборони, повернулися до своїх домівок.

  Офіційне відео

  Програма фестивалю

  Офіційний веб-сайт

 • Про реалізацію проектів в "Крунку"

   У 2016-2017 навчальному році наш заклад взяв участь в проекті з реалізації міської цільової Програми «Громадський бюджет участі м.Славутич на 2016-2020 роки». Від «Крунку»в конкурсі перемогли два проекти: «Вуличні майданчики «Крунку» - територія безпеки та комфорту дітей» та «Влаштування спеціального покриття на дитячих майданчиках дошкільного навчального закладу №6 «Крунк».

  На сьогодні вже встановлено нове ігрове обладнання на вуличних прогулянкових майданчиках, сучасне і багатофункціональне! З нетерпінням чекаємо на покриття.

  Також вже реалізовано проект «Крунк обирає спорт» який став переможцем відкритого конкурсу на отримання грантів Славутицького міського голови.

  Ми щиро вдячні усім, хто долучився до реалізації цих проектів!

 • Спалах кору в Україні

  Станом на 15 червня 2017 року в Україні зареєстровано 735 випадків кору, з них 536 випадків – у дітей та підлітків, повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

  Захворювання на кір у 2017 році зареєстровані у 15 регіонах. Найбільше випадків кору в Івано-Франківській області (392) та Одеській (267).

  У Тернопільській області зареєстрували 19 випадків, Дніпропетровській – 11, Вінницькій – 9, Чернівецькій – 8, Львівській – 7, Закарпатській області та Києві – по 4, Хмельницькій – 3, Кіровоградській – 2. Поодинокі випадки зареєстровані у Донецькій, Житомирській та Черкаській областях.

  Збільшення випадків захворювання на кір пов’язано з низьким охопленням щепленнями дітей та дорослих, наголошує Міністерство.

  Заразитися на кір може будь-яка людина, що не має імунітету. Симптомами кору є висока температура, нежить, кашель, висип, іноді блювання і пронос. Часто ускладнюється пневмонією та може викликати ураження головного мозку.

  Специфічного лікування кору не існує, проте хворобі можна запобігти – вакцинацією. Наразі в Україні використовується комбінована вакцина для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи виробництва GSK, яку закуповує ЮНІСЕФ за бюджетні кошти.

  МОЗ підкреслює: "Вакцинація – найефективніший спосіб захисту від інфекційних захворювань. Загартовування та повноцінне харчування важливі для здоров’я дитини, але вони не захищають від інфекційних хвороб. Альтернатив вакцинації немає".

 • Лист про освітню роботу в дошкільних закладах на новий навчальний рік

  Міністерство освіти і науки України видало лист «Щодо організації освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах» від 13.06.2017 № 1/9-322.
  До листа додано інструктивно-методичні рекомендації «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році». Основні завдання на 2017/2018 навчальний рік: створення належних умов для отримання дітьми дошкільної освіти забезпечення дієвості особистісно орієнтованої освітньої системи реалізація принципів демократизації, гуманізації та індивідуалізації, інтегративності педагогічного процесу в дошкільному навчальному закладі. Скачати лист
 • 30 років рідному місту

  Славутич, наймолодше місто України, 3 червня 2017 року відсвяткувало своє 30-річчя під гаслом «Тебе ми оспівуємо місто чудове!». За роки своєї ще досить короткої історії в Славутичі сформувалися громадсько-мистецькі традиції, які так цінує і примножує міська громада.

  День міста, по опитуванням, найулюбленіше свято славутичан, до підготовки заходів якого, залучаються всі бажаючі. Сьогоднiшнє свякуваня дня народження мiста особливе – ювілейне. В рамках святкових заходів, відповідно до рішення міської ради, проводиться нагородження відзнаками «Почесний громадянин міста» та «За особистий внесок в розвиток міста».

  Програма заходів Дня міста – це і громадські заходи, різноманітні презентації нових проектів, дискусійні платформи, багато різноманітних художніх виставок, творчих і спортивних програм.

  Більше фото тут

 • Крунк – наш дім і нам затишно у нім!

  День захисту дітей – то веселкове сонячне літо, наповнене радістю, цікавими іграми, зустрічами з казковими героями, справжніми друзями, це турбота про здоров’я і добробут малечі, якою опікується держава, це справжнє і так потрібне оздоровлення майбутнього української нації.

  Сьогодні з нагоди до Дня захисту дітей та початком оздоровчого періоду у нашому закладі відбулось спортивне свято "Крунк – наш дім і нам затишно у нім". Линула дзвінкоголоса музика, спів улюблених пісень про родину, про садок, про Україну, майдан заповнювали цікаві ігри і забави, розваги  – все це надало святу особливого веселкового настрою, ніжних барв довгоочікуваного літечка.

  Свято пройшло на оновленому сучасному спортивному майданчику, який був встановлений завдяки реалізації проекту "Крунк" - обирає спорт". Кошти на його реалізацію ми отримати за перемогу у відкритому конкурсі на отримання грантів Славутицького міського голови у суммі 41 000. 

  Так мріється, щоб літо для кожного малюка було барвисте, радісне, оздоровлююче, пізнавальне і в садочку, і вдома. Більше фото тут

 • Тиждень безпеки триває

  Сьогодні в рамках  «Тижня безпеки малюка» пройшов спільний захід з ДРПЧ-63 м.Славутич. На заходів був присутній начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Славутицької міської ради Зуй В.А. Діти мали можливість спілкування із справжніми рятувальниками, побачили демонстрацію спецодягу, обладнання пожежної машини, всі пристрої для пожежогасіння, а також закріпити правила безпечної поведінки з вогнем. Кожен з дітей мав можливість посидіти в машині, поміряти каску і протигаз, малюки і дорослі були в захваті від справжнього водяного шоу - демонструвалась подача води. На згадку про сьогоднійній захід діти подарували рятувальникам свої малюнки.

  Діти і колектив закладу висловлюють подяку ДРПЧ-63, а особисто командиру відділення ІІ караулу – Нестеренко Олегу Петровичу. Більше фото тут

 • Славутич - безпечне місто!

  Сьогодні в нашому закладі відбувся творчий проект в рамках Тижня безпеки малюка «Славутич – безпечне місто!», в якому взяли участь  діти  усіх вікових груп, разом зі своїми вихователями. Основна  мета проекту: закріпити правила безпечної поведінки в природі, знання про їстівні та отруйні гриби, отруйні рослини; правила дорожнього руху.  Формувати вміння користуватися набутими знаннями в життєвих  ситуаціях, актуалізувати попередній досвід з теми “Славутич - наш дім”.Прищеплюватилюбов до рідного міста, до України. Виховувати дбайливе ставлення до навколишньогота турботу про власне здоров’я.

  На початку проекту діти розповіли Журавлеві про своє рідне місто та садочок, та отримали плани-маршрути для виконання завдань.

  Усі діти із задоволенням мандрували тематичними галявинами, виконували різноманітні розвиваючі завдання: відгадували загадкиКазкарки, «гасили вогнище», каталися на самокатах за сигналом світлофора, танцювали, співали пісень, спілкувалися з Лісовичком, допомагали лікувати звірят, відвідали виставку дитячих малюнків… І як підсумок, усі діти справились із завданням і отримали гарний настрій та солодкі подарунки! Більше фото тут

 • Відзначаємо День пам`яті і примирення

  8 і 9 травня ми, разом з мільйонами людей по всьому світу, відзначаємо День пам’яті і примирення та 72-гу річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 

  Ці події мають особливе значення, адже ми вшановуємо не тільки воїнів, не тільки  жертв війни, депортацій, воєнних злочинів проти людяності скоєних у ті страшні часи, а й одночасно віддаємо данину подвигу Солдата Перемоги. Низький земний уклін солдатським вдовам, трудівникам тилу, усім, хто виніс на своїх плечах лихоліття років окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.

  Як ніколи, сьогодні ми розуміємо прагнення нашого народу до миру і спокою, свободи й добробуту. Велика Перемога  об’єднує нас і робить нас сильнішими. Бажаємо всім лише мирного неба, розуміння та родинного затишку. Ми пам’ятаємо – ми перемагаємо!

 • Тиждень безпеки дитини

  Відповідно до Плану основних заходів Славутицької міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області, п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» на виконання наказу управління освіти №44 від 11.04.2017  «Про організацію та проведення Тижня безпеки дитини» та з метою забезпечення захисту учасників навчально-виховного процесу та підтримання безперервної роботи дошкільного навчального закладу в режимі повсякденної діяльності та в умовах виникнення надзвичайної ситуації, у нашому дошкільному навчальному закладі буде проведено  Тиждень безпеки дитини  у період з 10.05.2017 по 13.05.2017. 

  Орієнтовний план заходів дивитися тут

 • 30 років під крилами Білого Ангела

  У червні 2017 року Славутич святкуватиме своє перше 30 річчя! В його долі, витканій із мрій і надій, тривог і пошуків, духовних і трудових досягнень – тисячі незабутніх подій та фактів. Місто живе і переконливо крокує в майбутнє. Ініціативою, натхненням, творчістю, невтомною працею славутичан вписані сторінки в славний літопис Славутича – міста міжнародної співпраці, інтернаціональної історії і сьогодення. Славутич будувався у короткі строки після Чорнобильської трагедії посланцями майже всіх республік колишнього Союзу, нині незалежних самостійних держав і увійшов в історію, як місто братерства, відродження та надії. Що ж об’єднує нашу громаду? Створений славутицький духовний і побутовий стандарт, власний стиль життя, за яким живуть і формуються нові покоління мешканців міста. Нас також зміцнює потужний інтелектуальний потенціал Славутича, щасливо поєднаний із його громадянським устремлінням.

  Більше про Славутич дивитися тут

  Заходи, заплановані у дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) № 6 «Крунк» комбінованого типу до 30 – річчя міста Славутича дивитися тут

   
 • Запровадження інклюзивного освітнього середовища в Україні

  19 квітня 2017 року  Дружина Президента, Голова Благодійного Фонду Порошенка пані Марина Порошенко разом із міністром освіти і науки Лілією Гриневич  підписали Меморандум про співпрацю у питанні запровадження інклюзивного освітнього середовища в Україні.

  Такий крок дозволить не лише стратегічно продовжувати реформування української школи, а й враховуючи спільний позитивний досвід реалізації пілотного проекту щодо розвитку інклюзивного освітнього середовища у Запорізькій області, систематично впроваджувати інклюзивну освіту в усіх дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах України.

  Для досягнення поставлених цілей сторони працюватимуть над змінами в українському законодавстві для приведення його у відповідність з міжнародними стандартами захисту прав осіб з особливими освітніми потребами, які викладено в Конвенції про права дитини та Конвенції про права осіб з інвалідністю.

 • Вітаємо з Великоднем!

  Великодні мотиви в "Крунку" дивитися тут

 • Організація харчування дітей в ДНЗ

  Однією з умов збереження та зміцнення здоров’я дитини, підвищення опору її організму до хвороб, і як наслідок успішності у навчанні є повноцінне харчування. Саме тому адміністрацією закладу приділяється велика увага даному питанню. 

  Організація харчування дітей у дошкільному навчальному закладі здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах» (із змінами) від 22листопада 2004 р. № 1591, Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах, затвердженого спільним наказом Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 1 червня 2005 р. № 242/329, Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, затвердженої спільним наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 17 квітня 2006 р. № 298/227 (із змінами відповідно до наказу МОН України від 26.02.2013 р. № 202/165), Постанови «Про внесення змін до Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість» від 18.01.2016 № 16, Листа МОН України від 25.05.2016 № 2/4-14-926-16 «Щодо Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів» інших чинних санітарних норм та правил. 

 • Чарівні кольори весни

  30 березня в приміщенні дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 6 "Крунк" пройшло підсумкове засідання міського методичного об'єднання "Фантазії образотворчості". 

  Відкритий перегляд заняття  для дітей зі зниженим зором “Чарівні кольори весни” з використанням нетрадиційної техніки малювання "рідким тістом" провела вихователь дошкільного закладу "Крунк" - Кокорєва Лариса Володимирівна.

  Слухачі подякували педагогові за високий рівень проведеного заняття та комфортні умови під час проведення інтерактиву-практикуму "Нетрадиційні техініки образотворчої діяльності". 

  Керівник ММО, вихователь дошкільного закладу "Центр розвитку дитини" Яцимон О. А. зробила аналіз роботи ММО за 2016/2017 навчальний рік. Слухачі також обговорили перспективні теми засідання на наступний навчальний рік.

  Більше фото тут.

 • Спортивне свято "Перлина Україна"

  21 березня, традиційно, в дні шкільних канікул, у приміщенні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 пройшло міське спортивне легкоатлетичне свято серед дошкільнят 5–6 року життя «Це моя земля, це моя країна! Рідна ти моя, Україно!».
  У ньому взяли участь вихованці дошкільних навчальних закладів № 1 «Калинка», «Центр розвитку дитини», № 4 «Марите», № 5 «Джерельце», № 6 «Крунк», № 8 «Теремок».
  Яскраво та видовищно всі команди-учасники виконали спільну вправу-розминку з прапорцями.

  Ведучою свята була вихователь дошкільного навчального закладу «Центр розвитку дитини» - Яцимон Олена.
  Діти-учасники разом із героями свята: котиком, півником, лисичкою та Котигорошком брали участь у спортивних іграх та естафетах: «Подорож із Котиком лісовими стежками», «Веселі стрибунці», «Український віночок», «Чий змій швидше літає».

   

 • Рік Японії у Славутичі

  12 березня до міста Славутич приїздить всесвітньо відомий дизайнер, президент асоціації Okiagari Koboshi КЕНЗО ТАКАДА. Цього дня у місті проходитимуть заходи, присвячені відзначенню Року Японії в Україні. Цей захід включенй до переліку офіційних заходів з нагоди відзначення Року Японії в Україні http://www.ua.emb-japan.go.jp/itprtop_…/yearofjapan_ukr.html 
  О 12.00 Залі урочистих подій Славутицької міської ради розпочнеться офіційна частина програми перебування японських гостей міста Славутича. 
  О 14:30 в Палаці дитячої та юнацької творчості одночасно стартують три проекти:
  Kids Guernica – Славутич. Юні художники за мотивами українських казок з використанням національних орнаментів створять полотно-графіті, яке згодом буде передано до Японії. 
  Manga-ka – відомі майстри-художники коміксів Норіко Нагано, Бан Іппонжи, Йошимі Курата проведуть для дітей Славутича свої майстер-класи.
  Origami для жителів Фукушіми зроблять славутицькі діти.

 • З 8 Березня мам і бабусь вітаємо! Щастя й долі усім бажаємо!

  Сьогодня в нашому закладі розпочалися святкові ранки з нагоди чудового весняного свята - 8 Березня! Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського.
  Шановні жінки! Бажаємо Вам міцного здоров'я, великого жіночого щастя, добра, любові. Нехай у Вашому домі будуть спокій та добробут, а Ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких.

  Зі святом Весни, Вас!

  Більше фото тут

 • Шановні матусі, бабусі, сестрички! Запрошуємо Вас на свято!

  Графік весняних концертів:

  06 березня

  9.00 - група № 5 "Теремок"

  10.00 - група № 6 "Перлинка"

  11.00 - група № 11 "Дзвіночки"

  15.30 - група № 9 "Ягідка"

  07 березня

  9.15 - група № 8 "Барвінок"

  10.30 - група № 10 "Дружна сімейка"

  15.30 - група № 7 "Сонечко"

 • Масляну святкували, люту зиму проводжали.

  Масляна - це старовинне добре і веселе слов'янське свято, що знаменує зустріч зими з весною, повертає до нового життєвого циклу, радіє сонцю, пригощає всіх млинцями і підготовлює до Великого посту. 

  24 лютого в нашому закладі відбулась тематична розвага Масляна. Діти проводжали Зиму, зустрічали Весну, співали пісні, читали вірші, водили хороводи.

  Діти були в захваті від такого яскравого та цікавого дійства - спалення опудала Масляної. Свято закінчилося пригощанням бубликами та пряниками. А на вечерю дітлахи смакуватимуть млинцями. Більше фото дивіться тут.

  Весь народ веселий, радий,
  Бо сьогодні свято,
  Дочекались Масляної
  Хлопці та дівчата.
   
  Буде в нас гірка горілка
  І млинці з сметаной,
  Щоб як пити - то не гірко,
  Їсти - в роті тане!
 • Щира подяка!

   

    Адміністрація та колектив дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №6 «Крунк» комбінованого типу щиро вдячні міській владі, в особі мера Фомичева Юрія Кириловича, та депутатам міської ради у сприянні вирішення завдавань Програми «Еенергозбереження та енергоефективності»  щодо заміни вікон та дверей у дошкільному навчальному закладі.

   Ми висловлюємо подяку будівельно-інжиніринговій компанії ТОВ «Славутич», за високу якість виконаних будівельно-монтажних робіт та дотримання строків виконання робіт, за високий професіоналізм працівників та їх комунікабельність у процесі роботи по демонтажу та заміні вікон і дверей у нашому закладі.

    З повагою, колектив та батьки вихованців дошкільного навчального закладу № 6 «Крунк».

 • Акція виготовлення орігамі «Журавлик»

  З метою активізації двостороннього співробітництва, зміцнення зв’язків між Україною та Японією Указом Президента України від 11.01.2017 року № 1/2017 цей рік оголошено Роком Японії в Україні. 

  З метою ознайомлення учнів Славутича з культурою та традиціями Японії розроблено план заходів на 2017 рік, який затверджений розпорядженням міського голови від 01.02.2017 року № 16. Планом передбачені різноманітні заходи для школярів навчальних закладів міста, такі як: розфарбовування Okiagari koboshi (ляльки-неваляйки), створення Герніки «Славутич», конкурс малюнків «Мир у світі», «Планета майбутнього», участь у майстер-класі Manga-ka (різновид коміксів), літературно-мистецький захід «Дивовижний світ Японії: традиції і сучасність» та виготовлення сувенірів-журавликів (орігамі). 

  Чому саме журавликів? У Японії журавлик – символ здійснення мрій всіх дітей, а особливо Садако Сасакі – японської дівчинки – легенди. Запрошуємо всіх приєднатися до давнього японського мистецтва і створити свого власного журавлика.

  Наш заклад вже долучився до цієї акції. Ведмідь Н.М. провела майстер-клас для педагогів з виготовлення журавликів (орігамі).  Ми вже зробили 300 шт. білих та 30 кольорових журавликів, які полетять до Японії. Журавлики будуть передані гостям з Японії під час концерту, який відбудеться 12.03.2017 року у Дитячій школі мистецтв.

 • Проект "Журавлик"

  Сьогодні в нашому закладі відбувся відкритий захід. Педагоги, які атестуються в цьому навчальному році провели цікавий, пізнавальний, творчий проект "Журавлик". Усі діти закладу приймали активну участь: малювали, ліпили, конструювали, вирізували, клеїли, танцювали, співали, читали вірші....А ще отримали смачні подарунки від гостя свята - журавлика "Крунка"

  Більше фото тут

   

   

 • До уваги громадян!

  З метою запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації, ГО «Ла Страда Україна» пропонує інформаційні матеріали для використання http://la-strada.org.ua

   

 • Готуємось до спортивного свята!

  Шановні колеги, інструктори з фізкультури та вихователі! Запрошуємо вас підготуватися до спортивного міського свята разом з нами. До вашої уваги пропонуємо перегляднути відео-уроки, що стануть у нагоді під час підготовки до спортивного міського свята "Це моя земля! Це моя країна! Рідна ти моя Україна!". Бажаємо успіхів. До зустрічі у березні.

 • Тренінг «Активні громадяни»

  «Активні громадяни» – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Проект стартував в 2009 році та реалізується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії.

  Мета проекту: Сприяння соціальним змінам і забезпечення сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі лідерів із залученням громадських організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

  Коли: Тренінг відбудеться 15 – 17 лютого 2017 року у Славутичі. Детальніше про місце та час ми повідомимо усім учасникам після реєстрації.

  Чому саме у Славутичі: Тренінг буде спрямований на побудову діалогу та співпраці у громаді, обговорюватимуться також принципи сталого розвитку. Це актуально й для громади Славутича.

 • День Соборності України

  День Соборності - свято України, що відзначається з 1999 року 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

  22 січня 1918 року Україна проголосила себе на майдані Святої Софії у Києві самостійною, вільною державою. А через рік, 22 січня 1919 року, на цьому ж майдані, було проголошено Акт "Про з'єднання всіх українських земель" в одну спільну Соборну Українську державу. Західна Україна об'єдналася з Наддніпрянською для того, щоб міцніти й розбудовувати власну державу. Це свято показує, що усі ми - діти однієї великої України і бажаємо жити в згоді-злагоді.

  27 років назад, 21 січня 1990 року, відбулася одна з наймасштабніших  у світовій історії акція "Живий ланцюг". Близько трьох мільйонів людей взялися за руки і створили безперервний ланцюг від Києва до Львова, показуючи цим бажання українців жити в єдиній незалежній країні. "Живий ланцюг" став ще одним кроком до здобуття незалежності України.

 • Увага! Конкурс на створення візуального стилю бренду міста Славутича

  До уваги усіх зацікавлених осіб! Оголошено Відкритий конкурс на створення візуального стилю бренду міста Славутича. Конкурс проводиться з метою створення та визначення єдиного візуального стилю міста бренду Славутича як втілення змістової, візуальної та словесної концепції бренду міста «Славутич – місто нових ідей».

  Серед завдань конкурсу – формування позитивного іміджу міста, підвищення його туристичної та інвестиційної привабливості на всеукраїнському та міжнародному рівні; промоція культурного, економічного, наукового та соціального потенціалу міста.

  Переможець конкурсу отримує диплом та винагороду у розмірі 10 000 грн.

  Оргкомітет також залишає за собою право відзначити заохочувальними призами авторів конкурсних робіт за окремі елементи фірмового стилю.

 • Маленькій ялиночці холодно взимку...

  На прогулянковому майданчику у дворі дитячого садка «Крунк» сьогодні пройшли зимові забави – новорічне свято для вихованців та їх батьків. Новорічний настрій, сюрпризи, хороводи, рухливі ігри – ось така атмосфера нетрадиційного свята на свіжому зимовому повітрі. Красуня-ялинка, Дід Мороз та Снігуронька, Хурделиця Зима та безліч малят-звірят, сніжинок, чаклунок завітали до «Крунка». Дід Мороз прийшов до малечі прямо з лісу, крокуючи вулицями Єреванського кварталу міста. Він подарував солодкі подарунки, послухав віршики та заспівав разом з усіма веселих пісень. Закінчилося свято традиційною фотосесією з казковими героями.

  Колектив дитсадка «Крунк» щиро вітає усіх славутичан з прийдешнім Новим роком та Різдвом!

  Більше фото тут

 • Зі святом!

 • Готуємось до Новорічного свята!

  Який може бути Новий рік без святкового костюма? До шумного свято залишилося зовсім нічого, а турбот стільки, що тільки встигай! Коли ж нашим дорогим мамам встигнути їх зшити? А може пройтися по магазинах і прикупити вже готовий костюм? Варто відзначити, що покупні костюми, дійсно, дуже гарні, яскраві, але зверніть увагу на його вартість. Це ж пристойна сума грошей. Ще один важливий момент. Плануючи купівлю костюма, пам’ятайте, що його дитина одягне максимум два рази: в садок або в школу на ранок і на міську ялинку, якщо підете туди, ну і вдома перед гостями похвалитися. На цьому все. А на наступний рік цей костюм буде малий, адже ми знаємо, як швидко ростуть наші діти. Ми пропонуємо вашій увазі костюми, які можна швидко зробити своїми руками, при цьому для його створення практично все можна знайти у себе вдома. Підключіть до процесу створення костюма ваших дітей, вони часом підкидають найцікавіші ідеї. А з якою гордістю ваша дитина похвалиться друзям, що це він зробив сам свій костюм, а мама йому допомагала.

 • Мама, мама, посмотри. Мы пускаем пузыри

  13 грудня у нашому садочку пройшло чергове засідання міського методичного об’єднання «Фізкультурна мозаїка». 

  Практичний показ ігрового заняття з плавання «Мандрівка до річки» для дітей II молодшої групи провела інструктор із фізкультури  цього закладу Лотоцька Л.В. Також Людмила Віталіївна розповіла про значення занять із плавання для зміцнення організму дитини дошкільного віку (з використанням мультимедійної презентації)

  Слухачі засідання подякували за високий рівень його підготовки та проведення. 

   
 • Проекти "Крунку" перемогли!

  Ура! Ура! Ура! Отже, ми зробили це! 13 грудня Робоча група з реалізації міської цільової програми «Громадський бюджет участі міста Славутича на 2016-2020 роки» визначила проекти славутичан, реалізація яких буде фінансуватись з міського бюджету у 2017 році. Вітаємо з перемогою в конкурсі авторів проектів вихователя-методиста Надточей В.О., інструктора з фізкультури Лотоцьку Л.В., заступника голови батьківського комітету Воронцову С.В., а також усіх учасників голосування, співробітників, друзів закладу, уболівальників за наші проекти! Разом сума виграшу - 230 тисяч грн! Ці кошти дозволять нам зробити спеціальне покриття з плиток з гумової крихти на ігрових майданчиках кількох груп, а також замінити застаріле ігрове обладнання на сучасне та багатофункціональне! Свято наближається!!!

  РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Тиждень права в садочку

  Згідно Конституції України найвищою соціальною цінністю є людина, її життя і здоров`я, честь і гідність, недоторканність та безпека. Перед працівниками дошкільних установ стоїть завдання ознайомити дітей з їхніми правами та обов’язками, навчити захищати себе від несправедливості. З цією метою та згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 30.09.2016р. №1171 в нашому закладі з 5 по 9 грудня пройшов Всеукраїнський тиждень права: були проведені заняття, бесіди на тему “Права дитини”, “Правила доброти”, “Наші обов’язки”, “Як я можу допомогти батькам”, “Правила чесності”, “Добрі та погані вчинки” та інші. організовувалися та проводилися тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру (конкурси, ігри та змагання з правового виховання). Вихователі всіх вікових груп поповнили свої надбання іграми з правового виховання, виготовленими власноруч. 

  Для підвищення культури сімейного виховання в закладі оформлені правові куточки для батьків: “Без прав немає обов’язків”, консультації: “Права дитини у родині” (групи старшого віку), “Роль сім’ї у вихованні  культури поведінки молодших дошкільнят”.

   
 • Свято наближається

  У Києві у Великій Лаврській дзвіниці Києво-Печерської лаври відкрилася резиденція святого Миколая. 

  Всі охочі зможуть привести своїх дітей, щоб ті розповіли Миколаю віршик, заспівали пісеньку чи просто принесли власний малюнок.

  Щоп’ятниці, суботи та неділі, а також 19 грудня з 12.00 до 17.30 Святий Миколай вітатиме гостей особисто.

  Резиденція Святого Миколая працюватиме до 30 грудня включно.

  Поспішайте насолодитися миттю казковості, що можна відчути лише на землі святої та вічної Лаври.

  Інформує прес-служба Національного Києво-Печерського заповідника

 • Ось така у нас в Крунку зима!

 • До уваги батьків!

  Шановні батьки!

  До вашої уваги спеціальний реєстраційний рахунок для реалізації  бажання щодо надання благодійної (добровільної) допомоги. При перерахунку коштів обов’язково зазначайте:

  р/р 31558307137148
  Банк в ГУ ДКСУ у Київській області
  м. Київ
  МФО 821018
  Код за ЄДРПОУ: 23568683
  Одержувач управління освіти і науки
   
  Благодійні (добровільні) внески для ДНЗ № 6«Крунк». Вказуйте групу, яку відвідує дитина, своє Прізвище Ім’я По-батькові, та для чого призначені кошти. (Наприклад: «На ремонтні роботи», «Придбання канцтоварів»  інше)

                             Адміністрація

 • Розпочалося голосування за проекти громадського бюджету участі!

   Шановні славутичани!
  Доводимо до вашого відома, що з 24.11.2016 по 06.12.2016 буде проводитись голосування (визначення громадської думки) у підтримку проектів реалізація яких передбачена міською цільовою Програмою «Громадський бюджет участі м.Славутич на 2016-2020 роки».

  Від нашого закладу в голосуванні беруть участь два проекти: 

  Влаштування спеціального покриття на дитячих майданчиках дошкільного навчального закладу №6 «Крунк»

   

  «Вуличні майданчики «Крунку» - територія безпеки та комфорту дітей»

  Віддати свій голос ви можете особисто у пунктах для голосування:

 • Корекція дрібної моторики в дітей з порушенням зору

  Метою корекційних занять по розвиткові дрібної моторики є формування в дітей з порушенням зору вмінь і навичок дотикального сприйняття предметів і явищ навколишнього світу, а також навчання їх прийманням виконання предметно-практичних дій за допомогою аналізаторів.

  Оволодіння прийманнями дотикального сприйняття об'єктів і вміння виконувати практичні дії при участі тактильно-рухового аналізатора дають дітям з порушенням зору можливість найбільше точно представляти предмети й простір, що дозволяє їм бути більш активними, допитливими в процесі гри й спілкування.

  Навички бісенсорного й полісенсорного сприйняття дозволяють дітям з порушенням зору ефективніше пізнавати навколишній світ і вивчати матеріал конкретних навчальних предметів. Дотик стає ефективним засобом пізнання навколишнього світу в процесі вправ рук у різних видах предметно-практичної діяльності, завдяки якій виробляються тонкі диференцировки сприйняття.

  Більше інформації про роботу тифлопедагога з дітьми  можно отримати на сторінці закладу у Facebook

 • Фоторепортаж з басейну

  Для дітей заняття плаванням це святкова подія!  Її завжди супроводжує радісний та бадьорий настрій. Під час виконання незвичайних вправ та завдань, пов’язаних з навчанням плаванню, діти випробовуюють свої сили та уміня! Через гру та рухливі вправи у воді малюки оздоровлюються, загартовуються та залучаються до здорового способу життя.

  Підготовка до заняття розпочинається у групі з переодягання та огляду медичної сестри. Далі, підгрупою, під наглядом дорослого-супроводжуючого, діти прямуюють до басейну (до окремих роздягалень для хлопчиків і дівчат, де є туалетна кімната, фен для сушіння волосся, вішаки для дитячого одягу), роздягаються, приймають душ і через ванночку для ніг заходять до чаші басейну.

 • Формування екологічного світобачення дошкільників

   22.11.2016 відбувся теоретичний семінар для педагогів нашого закладу з теми "Формування екологічного світобачення дошкільників та їх культури взаємодії із природою найближчого оточення", який підгоували та провели вихователі Грук С.М. та Семендяй Н.М. 

  Семінар проведено з метою удосконалення знаннь виховате­лів про завдання, форми, методи та прийоми робо­ти з дітьми з екологічного виховання. Розвивати творчий потенціал педагогів, їх компетентність в сфері екології;  підвищити професійну майстерність педагогів, встановити тісну співпраця між педагогами закладу. Сформувати практичні навички у вихователів по експериментальної діяльності. Розвивати мовлення, уяву, вміння пра­цювати в команді.     

  Семінар дозволив перевірити кожному педагогу свою компетентність в питаннях екологічного виховання і  в деякій мірі підвищити її, а також поділитися досвідом роботи з дітьми по використанню різноманітних форм діяльності з  даної теми.

 • Триває підготовка до міської акції "Екологічна стежина"

      

  На фото вихованці групи № 5 "Теремок" разом зі своїми вихователями та матусями старанно працюють над оновленням свого куточка природи. 

  Нагадуємо! Міська акція "Екологічна стежина" проводиться у кожному навчальному закладі із 01.10.2016 по 30.11.2016 року. Номінації акції у 2016 році: «Зимовий сад», «Галерея, рекреація, хол», «Куточок природи».

  Детальніше про акцію читайте  тут 

 • Дефектолог.Info

  На базі нашого закладу 22.11.2016 відбулось засідання міського методичного об’єднання "Дефектолог. Info" керівником якого є вчитель-дефектолог Акименко І.І., в рамках якого вихователь Вишневецька Т.Д. провела заняття з дітьми тифлогрупи № 8 "Барвінок".  

  Детальніше тут

  Більше фото на сторінці закладу facebook.com/krunk6

   

   

 • З Днем Гідності і Свободи!

  21 листопада 2016 року, відповідно до Указу Президента України від 13.11.2014 №872/2014, в Україні відзначають День Гідності і Свободи.

  Метою запровадження пам’ятної дати стало утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року (Свято Свободи) та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року (Революція Гідності) постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

  З метою формування власних суджень щодо місця України в Європейському суспільстві; підвищення мотивації до вивчення історії та географії України, мов європейських країн; виховання почуття відповідальності, гідності, патріотизму та любові до власних традицій, звичаїв нашого народу, у навчальних закладах міста до Дня Гідності і Свободи з 16 по 23 листопада проводяться різноманітні заходи. Детальніше можна переглянути тут. 

   

 • Славутич, має талант!

  Фестиваль  творчості «СЛАВУТИЧ, МАЄ ТАЛАНТ!» проходить за ініціативи Славутицької міської ради та Палацу дитячої та юнацької творчості і є традиційною формою виявлення талановитих і обдарованих дітей у різних жанрах художньої творчості. 

  Проводиться з метою популяризації дитячої творчості, пошуку і підтримки юних талантів та обдарувань, широкого залучення до творчої діяльності, різних видів і жанрів мистецтва вихованців дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, молоді, організації їх змістовного дозвілля, підвищення культурного та естетичного рівня вихованості підростаючого покоління, розширення кругозору знань. 

  Фестиваль проводиться у три тури:

  I тур – відбірковий (листопад, у навчальних закладах, організаціях);
  II тур – конкурсний (грудень, у Палаці). 
  ІІІ тур – гала-концерт (проводиться 24 грудня 2016 року у СК «Олімпієць»)

  До участі у конкурсній програмі запрошуються вихованці, учні дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, молодіжних організацій.

 • Тиждень енергоефективності для славутичан

  З 7 по 11 листопада 2016 року у навчальних закладах міста Славутича проходить Тиждень енергоефективності. Таким чином освітяни міста приєдналися до регіональної ініціативи щодо популяризації енергоефективності.

  Підтримуючи цю надважливу ініціативу, в рамках Грантового Проекту Європейської Комісії в м.Славутич «Пілотний проект з реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку м.Славутич до 2020 року – здійснення термомодернізації 2-х муніципальних об'єктів бюджетної сфери», в освітніх закладах міста розпочато комплексну навчальну програму підвищення екологічної свідомості славутичан – дошкільників, учнів шкіл та працівників бюджетних установ. Грантовий проект реалізується за Програмою Східного Партнерства «Угода мерів – Демонстраційні проекти», спрямований на виконання Угоди мерів та Плану дій сталого енергетичного розвитку м.Славутич до 2020 року.

 • З Днем української писемності та мови!

   День української писемності та мови — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

  У День української писемності та мови, на Українському радіо традиційно відбувається радіодиктант національної єдності. Цю акцію започатковано 2000 року. Відтоді щороку всі охочі можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та не стільки з’ясувати, чи добре знають українську мову, як продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.

 • Тихо осінь ходить гаєм...

  От і прийшла до нас красуня-осінь. І принесла вона в дарунок малечі яскраві сонячні дні, золоті та багряні листочки, незвичайні пригоди лісових мешканців, веселий дощовий оркестр. Осінь навчила малят любити природу рідного краю, дружити, дарувати усмішки та добрий настрій одне одному. Про це та про багато іншого йдеться у сценаріях осінніх свят, які пройшли в садочку у період з 31 жовтня по 4 листопада 2016 року. 

  Для дітей свята - це справжнє море веселощів і необмеженого щастя. І хоч осінь і називають "сумовитою порою", проте, хто як не діти найбільше радіють яскравому різноколірному листю, опалому з дерев і дощику, після якого можна вдосталь набігатися в гумових чоботях. Саме тому осінні свята в дитячому садку - одні з найбільш улюблених у дітей. 

  Музичні керівники Доброта Н.Г. та Сидорина Г.В. склали гарні сценарії свят. Кожен сценарій насичений казковими героями, інсценівками, піснями, таночками, іграми, які підбиралися згідно віку дітей, індивідуальним особливостям кожної дитини. 

  Під час свята у дітей завжди піднесений, позитивний настрій. Вони активно приймають участь в хороводах, іграх, розповідають вірші, співають пісні, перевтілюються в різних героїв казок, оповідань, розігруючи їх, як маленькі актори. Вихованці перевтілювалися в різних героїв казок, оповідань, розігруючи їх, як маленькі актори. Кожен учасник мав можливість показати свій талант та неперевершену фантазію.

  Свята пройшли весело й цікаво. Всі присутні отримали багато позитивних та незабутніх вражень. Всі фотографії зі свят Ви може переглянути на сторінках груп у Facebook.

 • Як зберегти довкілля

  На виконання Програми формування енергетичної та кліматичної свідомості славутичан на 2016-2020 роки, з метою виховання мотивів, потреб, звичок екологічно доцільної поведінки, мотивації практичних дій з раціонального використання ресурсів та енергозбереження в нашому закладі розпочались заняття для дітей старшого дошкільного віку. Заняття для вихованців групи "Ягідка" провела методист міського методичного центру управління освіти і науки Терещенко І.А. Діти отримали корисні знання, позитивні емоції і в подарунок буклети "Як зберегти довкілля".

 • Культура добросусідства

  Система освіти має великий вплив на виховання підростаючого покоління. Основне її завдання – формування позиції громадянина, соціальної активності, емоційної стійкості, комунікабельності та толерантності. Проблема формування культури міжетнічного й міжконфесійного спілкування актуальні для всіх країн. Тому 1 листопада в нашому закладі пройшов семінар-тренінг з теми: «Інтегрований курс «Культура добросусідства». Семінар підготували і провели Кокорєва Л.В. і Ведмідь Н.М., які ознайомили педагогів з авторською програмою міжкультурної освіти дітей дошкільного віку “Український віночок. Київщина”, її метою, завданнями, структурою тареалізацією.

  Мета програмно-методичного комплексу «Київський віночок»: сприяння розвитку дитини дошкільного віку на засадах взаєморозуміння, миру та дружби між народами; актуалізація моральної проблематики такого спрямування, яке передбачає виховання взаємної терпимості, співробітництва, співпереживання й доброти; підготовка дитини до свідомого життя в демократичному суспільстві в дусі толерантності між етнічними, національними групами. Адже толерантність – це не лише терпиме ставлення до представників інших конфесій, а й визнання права інших громадян взагалі не бути віруючим.

  Досягнення мети потребує вирішення таких завдань:

  1. Виховання на етнокультурознавчому матеріалі шанобливого ставлення до людей різних національностей і результатів їх праці, державної символіки й етнічних символів, українських традицій, до державних і релігійних свят.

  2. Ознайомлення з особливостями мови, побуту і традиціями людей, що живуть у Києві, зокрема із сімейними й релігійними звичаями, народним етикетом, традиціями гостинності.

  3. Формування характеру, якостей особистості, навичок поведінки дитини в міжнаціональному спілкуванні,апелюючи до її емоційної сфери.

  4. Поширення знань про природу рідної землі, дбайливе ставлення, уважність до рідних і близьких людей, до друзів і однолітків, зокрема представників різних національностей і релігій.

  5. Створення умов для краєзнавчої й народознавчої роботи в дошкільних навчальних закладах. 

  «Ми навчилися літати в небі, як птахи. Ми навчилися плавати в океані, як риби. Лишилося навчитися жити на землі, як люди», – цей афоризм Бернарда Шоу не втрачає своєї актуальності. Спілкуючись із представниками різних національностей, різних культур і соціальних верств, кожен з нас має навчитися поважати культурні цінності й традиції один одного, навчитися знаходити точки зіткнення.

 • До та після вакцинації. Що варто знати батькам

  Вакцинація – найефективніший спосіб захистити організм людини від небезпечних хвороб. Нині у всіх сучасних і розвинутих країнах для своєчасної боротьби з інфекціями застосовують щеплення. У батьків часто виникають питання щодо вакцинації, тому Міністерство охорони здоров’я України пояснює, які існують протипоказання до вакцинації, про що треба повідомити лікаря до щеплення дитини та на що звернути увагу після вакцинації.

  Отже, які існують протипоказання до вакцинації? 

  1. Гостре захворювання, що супроводжується температурою вище 38,5°С.

  2. Серйозна алергічна реакція (анафілактичний шок) на попередню дозу вакцини чи відома алергічна реакція на один із компонентів вакцини (наприклад, на желатин, неоміцин, курячий білок та ін.).

  3. Захворювання і стани організму, при яких імунітет після введення вакцини може не сформуватися (наприклад, в умовах хіміотерапії у онкологічних хворих; при вживанні великих доз стероїдних гормонів; при вживанні ліків, що пригнічують імунітет; при СНІДі). Інактивовані вакцини безпечні для таких людей, адже не містять живого вірусу чи бактерії, однак успішне вироблення імунітету після введення вакцини не гарантується.

 • Отримання грантів для розвитку закладів освіти в Україні на 2017 рік

  Інформуємо, що Міністерство закордонних справ Литовської Республіки оголосило про початок прийому заявок на отримання грантів для реалізації проектів розвитку у рамках Програми розвитку співробітництва та підтримки демократії на 2017 рік.

  Фізичні та юридичні особи з України можуть подавати заявки на отримання грантів допомоги для осіб, які зазнали впливу збройного конфлікту на сході України. Загальна сума фінансування на проекти програми становить 500 тисяч євро.

  Проектні заявки подаються англійською або литовською мовами за встановленими формами та з необхідними додатками і приймаються до 27 жовтня 2016 року у друкованому вигляді, або у сканованому вигляді на електронну адресу

  Детальна інформація про програму та можливості подання проектних заявок розміщена на веб-сайті ММЦ

 • Козацькому роду - нема переводу!

  20 жовтня в нашому закладі відбулася розвага «Козацькому роду нема переводу» з нагоди Дня захисника України та свята Покрови. Дошкільнята старшої групи "Ягідка" разом з вихователями Климочкиною К.В., Семендяй Н.М., музичним керівником Добротою Н.Г. та помічником вихователя Пилеко Н.В. порадували присутніх гостей запальними таночками, мелодійними піснями та веселими іграми. Хлопчики з татусями взяти участь у козацьких змаганнях, перевірили себе та свої можливості у цікавих випробуваннях "Хто сильніший?". Дівчата теж не залишилися поза увагою, вони змагалися з татусями у веселій естафеті "Хто спритніший?". Сюрпризом для присутніх стали запашні пиріжки з сиром, від Нелі Вікторівни, - ласували усі. Дякуємо! Більше фото тут 

 • Тренування пройшли вдало!

  Сьогодні було проведено тренування з дітьми та персоналом щодо екстреної евакуації із приміщення закладу у разі загрози виникнення надзвичайної ситуації. У ході тренувань екстреної евакуації прийняли участь 85 дітей та 32 дорослих. Тренування проведені організовано та злагоджено (за 15 хв.)

   

 • До уваги славутичан! Оголошується відкритий конкурс на отримання грантів Славутицького міського голови

  Конкурс проводиться в рамках виконання заходів «Програми розвитку системи освіти міста Славутича на 2016 – 2018 роки», затвердженої рішенням Славутицької міської ради від 08.07.2016 року №258-15-VII. Конкурс проводиться на території міста Славутича при фінансовій та технічній підтримці Славутицької міської ради, за кошт місцевого бюджету.

  Грант Славутицького міського голови – це цільові кошти, що надаються на конкурсній основі для реалізації заявленого освітнього проекту. Метою конкурсу є надання фінансової та технічної підтримки для реалізації актуального освітнього проекту.

  Проектні заявки можуть подаватися: адміністраціями загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів; батьківськими комітетами навчальних закладів; учнівськими самоврядними організаціями навчальних закладів; громадськими організаціями міста; ініціативними групами. Зміст кожної проектної заявки перед поданням узгоджується із усіма зацікавленими сторонами (адміністрація закладу, батьківський комітет тощо), що братимуть участь у реалізації проекту. Детальніше тут

  Проектні заявки (згідно переліку) подаються до 18.00 31 жовтня 2016 року 

 • Нині ми дошкільну галузь з Днем народження вітаємо!

  27 вересня - загальнонаціональне свято «День вихователя і всіх дошкільних працівників». Ідея цього свята - допомогти суспільству звернути більше уваги на дитячий сад і на дошкільне дитинство в цілому. 

  Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. І як би нам не здалося дивним, але працівники дитячих садків та інших дошкільних закладів, спільно з батьками та близькими наших дітей, стоять на своєрідній фронтовій передовій нашого спільного, самого найближчого майбутнього. 

  Дошкільний вік - один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, любові до Батьківщини. У цей період не тільки закладаються основи світосприйняття і здоров’я дитини, формується особистість і вектор моральності, але і відбувається якесь незриме таїнство, яке відбувається тільки на рубежі поколінь - передача нашої спільної спадщини. Бути вихователем - високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є - наше життя і наша надія. 

  В цей особливий День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх працівників дошкільних установ, що віддають щодня тепло своїх сердець дітям! Ми упевнені, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день вихованців в дитячому саду на день радості і щастя! Бажаємо їм здоров’я і міцних нервів, хороших зарплат і побільше приємних моментів в їх, так необхідної всім нам праці! Зі Святом!

 • Золота осінь Славутича - 2016

  23 вересня Славутич зустрічав гостей та учасників свого XXIIІ Міжнародного фестивалю дитячої демократії, телебачення, преси та творчості «Золота осінь Славутича – 2015».  

  Цього року до міста завітали команди юних журналістів та творчих колективів  з  Латвії (м. Айзкраукле), Польщі (м. Лодзь), Білорусі (м. Мінськ,  м. Калінковічи), Чехії, Марокко та також з 8 областей  України (Київської, Чернігівської, Кіровоградської, Харківської, Рівненської, Черкаської, Львівської, Закарпатської). В номінації «Преса» подали заявки 10 команд, «Фото» – 20, «Телебачення» – 7, «Інформаційні технології» – 6, «Лідери» – 9. 

  В Палаці дитячої та юнацької творчості, який у ці дні святкує своє 20-ти річчя, відбулася прес-конференція міського голови  Юрія Фомічева  та оргкомітету фестивалю.  Основний меседж зустрічі «Славутич – цікавий майданчик для творчості. Майбутнє у Славутича є і всі 30 років він це доводить».  

  На прес-конференції виступив Микола Томенко, який розповів про свій проект «Сім чудес України», презентував присутнім свої видання, які будуть вручені переможцям конкурсних завдань фестивалю. «Славутич і Чорнобиль повинні сформувати позитивний імідж у світі. І для цього є всі передумови. Створення біосферного заповідника в чорнобильській зоні дасть такі можливості» – зауважив Микола Володимирович. До речі,  Томенку М.В. у цьому році Славутицька міська рада присвоїла почесне звання «Почесний житель міста», ця нагорода і була вручена йому міським головою  Фомічевим  Юрієм Кириловичем.

  В перший день міжнародного фестивалю «Золота осінь Славутича» конкурсанти отримали завдання, стали учасниками урочистої ходи. У вечері  на Центральній площі  урочисто було відкрито фестиваль. Відбувся  концерт  творчих колективів та гостей міста.        

 • З Днем народження садочок!

  У кожного малюка є дороге серцю місце – рідний дитсадок. Це маленька країна, де свої закони, звичаї, традиції, свята. Найбільше з них – день народження дошкільного закладу. Святковим заходом відзначив свої уродини наш “Крунк”, сьогодні нашій великій і дружній родині виповнилося 27 років. Щоранку, мов гомінливі струмочки, зливаючись в єдиний бурхливий потічок, прямують сюди дівчатка й хлопчики, щоб набратись знань, сил та вмінь. Протягом усіх років його керівник та колектив старалися робити заклад затишним і зручним гніздечком для малят нашого міста, аби жилося їм тут цікаво та радісно.

  До свята тут підготувалися на всі сто – охатно прибране подвір’я та приміщення груп. Незабутнє враження створювали радісний гомін дітлахів та привітні посмішки працівників закладу.

  Вихованці теж старанно готувалися до свята. Разом зі своїми вихователями вони підготували чудову концертну програму. Малята виконували гімн дитсадочка, пісні, танцювальні композиції, які барвистим віночком перепліталися з поетичними рядочками, присвяченими рідному дитсадку.  На завершення заходу всі дружно виконали «Вітальну», якою віншували процвітання, успіхів та добробуту своєму дошкільному закладу на довгі і мирні літа.

 • Пролунав перший дзвоник

  Сьогодня вихованці старшої групи "Ягідка" з музичним керівником Сидоріною Г.В. та практичним психологом Ковтуненко Н.В. відвідали першовересневе подвір’я Славутицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 яке розквітло від дитячого щебету, юнацьких посмішок, турботливих вчителів та схвильованих першокласників, почесних гостей. Першу сторінку 

  Книги Знань в цьому році відкриють досвідчені педагоги: Оксана Ігнатенко та Ірина Федорова.

  Свято традиційно розпочалося з гімнів України та Славутича, а прапори підняли учні 11-го класу та ветерани АТО. Також, вшанували пам'ять тих, завдяки кому славутичани можуть жити під мирним небом, колись учнів третьої школи: Сергія Волнухіна та Дениса Гултура.

   Директор школи Геннадій Нашиба своїм виступом підбадьорив учнів, вчителів та батьків до навчання у новому році. 

 • Всеукраїнський огляд досвіду роботи УО та ДНЗ з питань організації та розвитку дошкільної освіти

  Друзі! Наш заклад бере участь у Всеукраїнському огляді досвіду роботи управлінь освіти та дошкіільних навчальних закладів з питань організації та розвитку дошкільної освіти. Підтримайте нас! Ми беремо участь за № - 16004. Голосуйте на освітньому порталі Пед ПРЕСА за посиланням  http://nz.pedpresa.com.ua/edu/16004

 • Про готовність закладу до нового навчального року

  Ось і настав серпень і, майже, кінець ремонтам. Хоча є ще дві важливі справи, але про це пізніше. Тепер по порядку. За допомогою батьків і персоналу дитсадка, за яку усім щира вдячність, в групах і на прогулянкових майданчиках зроблений частковий косметичний ремонт. Кожна група зробила ремонт за потребою і необхідністю.

  За рахунок бюджетних коштів виконані наступні роботи:

  • в групах "Перлинка", "Вінні-Пух", "Дружна сімейка" замінено сантехнічне обладнання, яке вийшло з ладу;
  • зроблений косметичний ремонт службового приміщення та гарячого цеху харчоблоку, замінені світильники, встановлена нова овочемийка, замінені раковини і змішувачі води, в силовому електрощиті замінені перемикачі;
  • в приміщенні медичного блоку відремонтовані ізолятор, процедурний кабінет і тифлоцентр (апаратна кімната відремонтована капітально);
  • в басейні замінені душові гарнітури, зроблений ремонт стін і стелі;
  • проведено ремонт службових санітарних кімнат із заміною сантехнічного обладнання;
  • в музичному залі проведена заміна сантехнічного обладнання, реставровано стелю;
  • в нижній галереї, на сходових маршах, в тамбурах і переходах пофарбовані стіни, двері та рами вікон. Це ми коротенько так інформуємо вас. Чекаємо дітей після відпустки гарно відпочившими і здоровенькими! Ми за вами скучили, повертайтеся скоріше!

  Окремим рядком. Ремонт і реставраційні роботи в нашому дитячому садку виконувала фірма ПП КП "Гранд-сервіс" (директор Єгоренко Ю.А.). Все виконано якісно і в строк. Щира подяка від колективу закладу, дітей та батьків! Нехай вам щастить!

   
 • Крунк у facebook

    

     

 • Щодо організації освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році

  Шановні колеги! Пропонуємо до уваги лист МОН від 16.06.2016 № 1/9-315 «Щодо організації освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році».

  Переглянути он-лайн

 • Програма заходів до 30-х роковин аварії на ЧАЕС та у місті Славутичі

  Програма заходів до 30-х роковин аварії на ЧАЕС та у місті Славутичі

  Презентація архітектурного путівника «Славутич»
  21 квітня 15:00, Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр
  Фотовиставка присвячена 30-м роковинам аварії на ЧАЕС
  20 – 30 квітня, Кіноконцертний комплекс
  Презентація оновленої зали музею
  21 – 26 квітня, Краєзнавчий музей м. Славутича і Чорнобильської АЕС
  Презентація збірки поезій «Відлуння зорі Полин» члена Національної спілки журналістів України Ольги Пилипчук

 • Перша міжнародна конференція «Проблеми виведення з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища»

  Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Першій міжнародній конференції «Проблеми виведення з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища» INUDECO’16, яка відбудеться в рамках Міжнародного форуму «Уроки Чорнобиля для ядерної безпеки світу». Конференція проходитиме 25–27 квітня 2016 р. у Славутичі, Україна.

  Згідно зі статтею 16 Конституції України забезпечення екологічної безпеки і підтримання екологічної рівноваги на території України, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи – катастрофи планетарного масштабу, збереження генофонду Українського народу є обов’язком держави Україна. В контексті техногенних катастроф у Чорнобилі (1986 р., Україна) та Фукусімі (2011 р., Японія) викликами сьогодення є реінтеграція територій та соціальна адаптація постраждалих осіб, відновлення навколишнього середовища.

 • Ми чуємо тебе , Кобзарю, крізь століття

  9 березня, в день народження Тараса Григоровича Шевченка, у Славутичі відбулося громадсько-мистецьке свято. Розпочалося воно з покладання квітів до погруддя поета, прозаїка, драматурга, художника, політичного і громадського діяча.

  «Минуло 202 роки від дня його народження, а кожне слово Тараса Григоровича – ніби із сьогоднішнього дня. Його твори допомагають осмислити минуле та зазирнути в майбутнє, відкрити для себе нове в мудрих рядках його творчості», - підкреслив у своєму виступі міський голова Славутича Юрій Фомічев.

  Доля щедро наділила Тараса великими талантами. Очевидці переказували, що в колі друзів і знайомих поет вів задушевні розмови, читав свої вірші, а також співав українських пісень. 

  Він був людиною універсальних обдарувань та інтересів. Все його життя і творчість присвячені українському народу. Поет мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватиметься мова, культура та історія народу, а люди будуть щасливими.

 • Вітаємо жінок з 8 березня!

   

  Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі дочки й онучки!

   

  Сердечно вітаємо Вас із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 березня!

  Добрі і ласкаві, мужні і ранимі, такі хоробрі і такі тендітні, ви – найдорожче, що є в житті чоловіків. Охоронниці домашнього вогнища, берегині роду людського, Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.

  Від усієї душі бажаємо Вам величезного жіночого щастя, любові і добра! Нехай поруч з Вами завжди будуть лише гідні люди, а серед них – чоловік, з яким будуть нестрашні будь–які негоди! Бажаємо, щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!

   

 • Матусин день в садочку

  Приємно, коли батьки не стоять осторонь, а активно включаються у освітньо - виховний процес. Подивіться, з яким задоволенням працювала з дітками Новик Наталія Олександрівна. Результат - супер. Приєднуйтесь батьки, ми з малюками чекаємо на Вас!

  Фото групи №8 "Барвінок"

 • Спостереження за гілками у вазі

  Ознайомлення дітей з природою - одно із головних засобів їх розвитку. В процесі його розширюється орієнтація дітей в навколишньому середовищі, формуються пізнавальні здібності, виховується відповідне відношення до природи. Ознайомлення дітей дошкільного віку зі світом природи є найважливішим засобом формування гармонійної, всебічно розвиненої особистості, що володіє знаннями й навичками екологічно доцільної поведінки в природі. 

  Метою нашого заняття було формування у дітей знань про необхідність сприятливих умов для росту і розвитку рослин. Спочатку ми пояснили дітям, що гілкам у вазах потрібна тепла вода і тепле приміщення, а світло на перших порах не потрібен. Ці умови впливають на стан гілок. Потім запропонували дітям замалювати 2-3 гілки у вазі, точно передаючи особливості їх будови. Діти із задоволенням виконували це завдання. 

  Наше спостереження здійснювалося в три етапи: спочатку гілки поклали в прохолодне приміщення і відзначили, що в ньому тепліше, ніж на вулиці, і гілки повинні зігрітися. Потім помістили їх у ванну і уточнили, що вода дуже тепла, вона добре прогріє гілки зовні і всередині. Після цього поставили гілки в нормальні кімнатні умови. Ми запропонували дітям самим висловити припущення: що ж буде з вітками через тиждень? І попросили замалювати 2-3 гілки. 

  На наступному етапі метою передбачалося виявити зміни в стані гілок: набряклі, розкриваються бруньки;уточнити умови їхнього життя, поставити на світло, додати добрива; замалювати гілки. За загальним столом ми організували розглядання гілок, робили їх замальовку, говорили про умови, в яких відбулися зміни (тепло, вода). Ми запропонували дітям долити води з поживним речовиною - цукром. 

  Минув тиждень, на сторінці календаря, крім вази з квітами, діти намалювали «смужку часу» - сім різнокольорових квадратиків (7 днів тижня, де кожен позначений квадратиком певного кольору). На завершальному етапі ми порівнювали сторінки календаря та обговорювали: як розпускалися гілки; які умови їм були створені спочатку і які потім. Діти милувалися гілками та листям, нюхали їх.

  На фото діти групи №8 "Барвінок"

 • Дитина і телевізор

  Телебачення - невід'ємна частина нашого з вами життя. Єдине, на що нас вистачає після важкого робочого дня, - це взяти пульт і без сил впасти у крісло, втупившись в екран. Дитині ми теж дозволяємо дивитися "ящик", скільки її душа забажає, інакше вона просто напросто зведе втомлених батьків з розуму. А так вже це не безпечно?

  Вплив телевізора на дитину

  По-перше, слід розуміти, що якщо дитині дозволити дивитися телевізор з раннього дитинства, не обмежуючи в часі, він буде проводити біля екрану цілий день. І тоді навряд чи він навчиться відрізняти реальність від телевізійних сюжетів навіть до 10 років. 

  Психіка дитини нестійка і податлива, а передачі більш ніж на 50% наповнені насильством і агресією. Навіть нешкідлива на перший погляд реклама, здатна надзвичайно порушити малюка, після чого йому доведеться довго заспокоюватися. Адже під час реклами кадри змінюють один одного з великою швидкістю, все побудовано на динаміці, яскравих кольорах і гучних звуках. Від таких ефектів дитина впадає в стан схоже на транс. 

 • Фестиваль практичної психології «Гармонія» у Славутичі

  Шановні славутичани! Нагадуємо, що 05 березня (субота) 2016 року у Палаці дитячої та юнацької творчості відбудеться 19-й Всеукраїнський фестиваль практичної психології «Гармонія». Фестиваль, який проходив у Чернігові, Києві, Житомирі, Одесі, Полтаві та інших містах, вперше завітає до Славутича. Чим унікальний і цікавий фестиваль «Гармонія» в Славутичі? Кращі психологічні центри і талановиті фахівці зберуться в одному місці! Тільки практика – 12-16 різноманітних майстер-класів за напрямками: тіло, діяльність, контакти, внутрішній світ. Робочі мови фестивалю – російська та українська.

  В рамках культурної програми фестивалю відбудеться благодійний концерт гітарної музики. Виступатимуть Іван Євтушенко (гітара) та Олена Сетун (естрадний вокал), викладачі Чернігівського музичного училища, які виконають музичні композиції у стилі Bossa nova. Концерт відбудеться 05 березня о 14.00 у Дитячій школі мистецтв. Вхід вільний, передбачений благодійний внесок.

  У Палаці дитячої та юнацької творчості буде працювати «Арт-лавка», де можна буде придбати хенд мейд вироби, сувеніри, картини; взяти участь у майстер-класах з виготовлення сувенірів власними руками.

  Основна програма Фестивалю проходитиме у Палаці дитячої та юнацької творчості за адресою вул. 77-ої Гвардійської Дивізії, буд. 1. Контактна інформації з питань реєстрації та придбання квитків за телефонами (066) 199-47-13, (096) 934 52 86, (093)  801 39 66. 

 • Навчіть дитину захищатися

  Шановні колеги! Інформуємо вас, що МОН України схвалило до використання методичний посібник «Навчіть дитину захищатися» для фахівців, які працюють з дітьми старшого дошкільного та молодшого шкільного віку з питань попередження насильства над дітьми.

  Посібник був схвалений для використання науково-методичною комісією з проблем виховання дітей та учнівської молоді Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки (протокол № 4 від 14 грудня 2015 року).

  Матеріали розміщені у вільному доступі на сайті Міністерства освіти і науки в розділі «Позашкільна освіта, виховна робота, корисна інформація».

  Методичний посібник можна переглянути тут. 

 • Дитячий садок який дозволяє дітям бути дітьми

  Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 6 «Крунк» комбінованого типу – справжній бренд Славутича. Будівля Крунку має Державну премію СРСР в області архітектури і є однією з найкрасивіших споруд епохи постмодернізму в Славутичі, з неповторним та оригінальним внутрішнім інтер’єром, дизайном та декором, оформленим власноруч працівниками закладу. 

  Найцінніший ресурс Крунку – це його команда. Колектив неодноразово долучався до участі та перемагав у різноманітних проектах та конкурсах міського, обласного і всеукраїнського рівнів. 

  В Крунку роблять все, щоб він був не просто дитячим садочком, а стилем активного життя і способом мислення дорослих і дітей. Щороку в дитячому садку виховується понад 150 дітей дошкільного віку, в тому числі і дітей з порушенням зору. 

 • "Зоряне небо" в садочку

  Вивчати зірки поблизу без телескопа? Відпочивати під справжнім зоряним небом? Дякуючи члену піклувальної ради закладу Чеснокову С.М. та батькам вихованців, все це сьогодні вже можливо в сенсорній кімнаті нашого садочка з новим проектором зоряного неба.

  Проектор зоряного неба Astroplanetarium Junior проектує на стіни або стелю більше 8000 зірок і 61 сузір'я. Зоряне небо проектується відповідно до заданої дати і часу. Малюкам і дорослим дуже цікаво дізнаватися, які зірки, наприклад, видно взимку на Камчатці або в Африці.

  На фото член піклувальної ради закладу Чесноков С.М. в методичному кабінеті з подарунками.

 • Роль дитячих казок у розвитку дітей

  Казка є невід'ємним елементом у вихованні дітей. Вона доступною мовою вчить дітей життя, розповідає про добро і зло. Діти легше розуміють казку, ніж прісну доросле мова.

  Тому якщо дорослі хочуть допомогти пояснити щось дитині, підтримати його, доведеться згадати мову дитинства - казку. Читаючи і розповідаючи казки, ми розвиваємо внутрішній світ дитини. Діти, яким з раннього дитинства читалися казки, швидше починають говорити правильно висловлюючись. Казка допомагає формувати основи поведінки і спілкування. Роль дитячих казок розвивати фантазію і уяву дитини, а так само його творчий потенціал.

  Для читання казок важливо вибрати «правильне» час, коли дитина буде спокійним і в доброму гуморі. Можна робити це перед сном, коли є час обговорити казку. Читати потрібно із задоволенням і не відволікатися, це принесе більше користі і позитивних емоцій. Казки розширюють пізнання дітей. Форма сприйняття добра і зла у дорослих не є подібною. Діти не можуть сприймати інформацію в такій формі, їм необхідна образність, гра.

 • Йога для дітей: вправи в малюнках для найменших

  Йога – чудовий вибір для батьків, які хочуть призвичаїти малюка до занять спортом або інших видів корисної активності.

  Однак, як зацікавити дитину цими вправами, знають не всі, адже на заняттях із дорослими їй може бути нудно.

  До того ж, якщо постійно стежити за малюком, буде складно сконцентруватися на правильному диханні й техніці виконання вправ. Тож вам стане в пригоді йога в малюнках – дитині буде цікаво дивитися на яскраві ілюстрації та повторювати рухи.

  Йога навчить дитину дисципліни, уміння концентруватись та допоможе долати поганий настрій.

  Детальніше тут.
 • Щоб рости і гартуватись,треба у воді плескатись

  Плавання є однією з найбільш дієвих форм фізичного виховання дітей. Під час плавання на організм впливає низка позитивних чинників – це вода, повітря, температура та рухова активність.

  Регулярні заняття плаванням забезпечують загальнозміцнювальну дію на організм дітей, формують корисну навичку – вміння вільно рухатися у воді. Вони поліпшують фізичний розвиток у 93,5% дітей, зокрема сприяють формуванню правильної постави, запобігають розвитку плоскостопості, збільшують життєву ємність легень та сприяють розвитку силових характеристик м’язів тулуба. Окрім того, під час плавання відбувається процес очищення шкіри, полегшується її дихання; активується робота внутрішніх органів і тренуються фізіологічні системи організму.

  Заняття в басейні проводяться протягом усього року. Навчання дітей плаванню починаються з молодшої групи. Розклад занять складено так, що діти всіх вікових груп плавають один раз на тиждень в першій половині дня підгрупами по 5-6 чоловік.

  Перед кожним заняттям дітей обов’язково оглядає медсестра басейну. Вона також слідкує за ретельним дотриманням санітарно-гігієнічного режиму та присутня під час проведення занять. Зокрема, до і після занять діти обов’язково миються у душі.

  Активна рухова діяльність у воді сприяє загартуванню дитячого організму. Загартовуємо дітей і поступово знижуючи температуру води в басейні. На початку навчального року температура води становить + 31-30 С, з часом доводимо її до +27-28 С. Температура повітря  в кімнаті басейну не менше 23 С. Після закінчення занять діти розтираються  рушничками, підсушують волосся феном.

 • Створюємо сенсорну кімнату

  Пізнання дитини, навколишнього світу, починається із сприйняття предметів і явищ. Пізнання дитиною навколишнього світу за допомогою відчуттів і сприймання створює необхідні передумови для виникнення складніших пізнавальних процесів (мислення, пам'ять, уява). 

  Розвинена сенсорика — основа для удосконаленняпрактичної діяльності дитини. У дитини формуються  уявлення про зовнішні властивості предметів – форма, колір, розмір, розташування в просторі, запах, смак та інші.  У повсякденному житті, під час самостійних ігор, праці, на прогулянках малята мають справу з багатьма властивостями предметів, однак  помічають, відокремлюють, усвідомлюють лише деякі з них. 

  Тому головним завданням нашого дитячого саду стало забезпечення найповнішого розвитку дітей  з урахуванням вікових особливостей  на етапі завершення дошкільної освіти, а так само створення умов для радісного перебування в дитячому  дошкільному закладі,  щоб кожна дитина відчувала і знала, що вона потрібна і уявляла, який прекрасний  навколишній  світ.

  У нашому садочку разом з групами загального типу  є 3 групи для дітей з вадами зору. І тому, з огляду на пошуки інноваційних підходів, новавведенням   закладу стало відкриття сенсорної кімнати, оснащеної за допомогою педагогів та батьків інтерактивним устаткуванням. 

  Шановні батьки і педагоги нашого закладу! Дякуємо вам за допомогу і сподіваємось на подальшу співпрацю!

 • Земна вода - землі життя

  Сьогодні тифлопедагог Савченко С.Ю. провела відкрите заняття з дітьми спеціалізованої групи для дітей з порушенням зору з циклу "Золота серія занять". Діти ознайомилися з властивостями води, її призначенням та користю для людини.

  Корекційною метою був розвиток бінокулярного та стерео скопічного зору (корекція окулярами; підвищення vis; вироблення бінокулярного зору; вироблення стереоскопічного зору), зорового сприймання в період відновлювального лікування.

  На фото діти гр.№11 "Дзвіночки"

 • "Крунк" зустрічає гостей

  15 лютого до нас завітали голови Відильцівської, Кархівської, Неданчицької, Любецької, Губицької, Тараса-Шевченківської, Мньовської, Дніпровської, Леквовицької, Ковпитської, Шибиринівської сільських рад, голова Чернігівської районної ради, депутати рад. Дуже приємні враження від спілкування. Дякуємо за візит!

  Детальніше тут.

 • "Зимова казка" для малят

  В рамках атестаційної роботи вихователі Кокарева Л.Б. і Щербак Н. М. провели  відкрите заняття для дітей молодшого та старшого дошкільного віку «Зимова казка».

  Мета заняття: сприяти зацікавленості сезонними змінами у природі; учити передавати в роботі картини зимового пейзажу; закріплювати вміння вирізати ножицями по прямій та із закругленням, акуратно наклеювати зображення на предмет (старший вік); продовжувати викликати у дітей інтерес до створення зображення фарбами, закріпити уявлення про сніговика, отримані в результаті власних спостережень та на заняттях з ліплення та аплікації, вправляти дітей в зафарбовуванні округлих форм (молодший вік); розвивати дрібну моторику руки, увагу та самостійність, охайність під час роботи з клеєм та фарбами; виховувати інтерес до навколишньої природи, впевненість та самостійність, охайність під час роботи.

  На фото діти гр.№6 "Перлинка" і №8 "Барвінок"

 • "Золота серія" триває.

  10 лютого в рамках атестаційної роботи вихователь з педагогічним званням "вихователь-методист" Ведмідь Н.М. провела відкритий показ заняття з розвитку мовлення «Цей чарівний світ казок».

  Метою заняття було: навчити дітей творчо мислити, розгадувати загадки, відгадувати казки. Сприяти розвитку вміння дітей за допомогою засобів виразності (інтонація, міміка, жести, характерні рухи, поза, хода) передавати не лише зовнішні риси героїв, а й їхні внутрішні переживання, різні емоційні стани, почуття, ставлення, взаємини між персонажами; учити самостійно виконувати способи передачі їхньої поведінки. Розширити мовленнєві ресурси дітей, фонематичний слух. Розвивати логічне мислення, пам’ять, увагу, творчу уяву. Виховувати самостійність мислення дитини, активність, наполегливість.

  На фото діти гр.№11 "Дзвіночки"

 • Фантазії з кружечків в групі №11 "Дзвіночки"

  Аплікація — це мистецтво створення образу з клаптиків. Зазвичай ми з дітьми так і робимо: вирізаємо елементи різного забарвлення та форми, знаходимо місце кожного елементу і приклеюємо їх до основи. Спробуймо створити незвичайну аплікацію, використовуючи тільки кружечки різної величини і забарвлення. Та чи вийде? Адже у кругів немає кутів, а як же без кутів викласти дах будиночка, крильця, ніжки, ручки у жучків?..

  Перед створенням аплікацій покажіть діткам фотографію тварин чи рослин, які створюватимете, обговоріть чи схожа аплікація на об’єкт у житті, чим саме, як зробити образ ще більше схожим, де живе тваринка, що полюбляє. Ми поєднали образотворчу діяльність, розвиток мовлення, ознайомлення з довкіллям, вивчення властивостей геометричних фігур та розвагу: діти закріплюють знання властивостей геометричних фігур, вчаться використовувати їх під час розв’язування задач, складати кружечки так, щоб отримати їх окрему частинку, називати ці частинки, використовувати об’ємність складених частинок при створенні образів, порівнюють створений образ із тим, що вони бачать навколо.

 • Розвиток сенсорної сфери дошкільника

    У дошкільному віці відбувається збагачення і порядкування чуттєвого досвіду дитини, оволодіння специфічними формами сприймання і мислення, бурхливий розвиток уяви, формування довільної уваги і пам'яті. Пізнання дитиною навколишнього світу за допомогою відчуттів і сприймання створює необхідні передумови для виникнення складніших пізнавальних процесів (мислення, пам'ять, уява). Розвинена сенсорика — основа для удосконалення практичної діяльності дитини. Зміни в організмі малюка відбуваються не самостійно, а в результаті того, що дошкільник оволодіває новими діями сприймання, спрямованими на обстеження предметів і явищ дійсності, їх різноманітних властивостей і відношень. У середині дошкільного віку у дитини виникає бажання розібратися у формах, порівняти, у чому їх схожість і відмінність з відомими їй предметами.

 • Санітарна лібералізація

  Санітарний регламент для дошкільних навчальних закладів – на фінішній прямій. Серед нововведень санітарного регламенту – головний біль батьків – довідка після триденної відсутності дитини в садку – скасовується: тепер документ від лікаря потрібен лише в разі інфекційного захворювання. Голова Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» Ніна Омельяненко у своєму виступі сказала: «Наша асоціація надіслала пропозиції щодо санітарного регламенту – і ми вдячні за те, що їх врахували. Єдине, що непокоїть, – дванадцятий розділ документа, де детально прописано, що вихователь, вранці приймаючи дітей, має вимірювати температуру, дивитися горло, шкірні покриви тощо. Це не є повноваженнями вихователя». Детальніше читайте тут.

 • Прийом, який справді працює!

  Спробуйте замінити звичні зауваження дитині, які використовуєте регулярно, новими словами, і зміниться все – інтонація, ваш настрій, а головне, реакція дитини! Спробуйте – це працює!

  • Замість роздратованого: “Пішли швидше, скільки тебе чекати!” Скомандувати: “На старт, увага … руш! Побігли! “

  • Замість загрозливого: “Їж, інакше не отримаєш десерт” порадувати: “Після того як зникне ця крииихітна котлетка, до тебе прилетить щось смачненьке”.

  • Замість грубого: “Прибери за собою” вимовити мрійливим голосом: “От якби ти був чарівником і зміг би начарувати порядок на столі …”

 • Чарівний дивосвіт барв енергозбереження: вернісаж малюнків талановитих дошкільників Славутича

  На виконання наказу відділу освіти від 01.09.2015 № 53 «Про проведення загальноміського вернісажу дитячих творчих малюнків «Чарівний дивосвіт барв енергозбереження», заходів Програми формування енергетичної та кліматичної свідомості славутичан на 2016-2020 роки та з метою виховання мотивів, потреб, звичок екологічно доцільної поведінки, пропагування активної життєвої позиції сучасного європейця, мотивації практичних дій з раціонального використання ресурсів та енергозбереження, підтримки талановитих дітей дошкільного віку, стимулювання професійної активності педагогів дошкільних навчальних закладів з 01.09.2015 по 29.01.2016 був проведений загальноміський вернісаж «Чарівний дивосвіт барв енергозбереження. Відповідно до рішення оргкомітету всі 27 учасників вернісажу будуть відзначені дипломами та подарунками.
   
  Виставку малюнків та відео презентацію робіт можна буде переглянути на відкритті педагогічної виставки «Освіта Славутича – 2016» 06 квітня 2016 року у міському методичному центрі.
   
  Вітаємо маленьких художників, їх батьків та вихователів, адміністрації дошкільних навчальних закладів! 
 • Ігри з картками

  Ігри з картками – прекрасний спосіб розвинути у дитини уяву, увагу, пам’ять та мислення. Існує велика кількість карток на різну тематику. Пропонуємо Вам перелік основних ігор, в яких їх можна задіяти.

  Гра №1

  Візьміть картку із зображенням, наприклад, машини. Покладіть її перед малюком. Вимовте слово «машина» і визначте, на який звук це слово починається. Тепер запропонуйте дитині знайти ще картинки, які починаються на такий же звук. Викладаємо картинки – м’ячик, молоток, ведмідь, маляр в ряд. Вийшов потяг. Він відправляється в подорож. Яке місто починається на «м»? Миколаїв. Їдемо в Миколаїв.

 • Калейдоскоп педагогічних ідей з екологічного виховання дошкільників

  Відповідно  до  плану  роботи  Міністерства  освіти  і  науки  України  на  2016 рік,із метою активізації  освітньої  роботи  дошкільних  навчальних  закладів з екологічного  виховання  дітей  дошкільного  віку  та широкої популяризації професійної майстерності педагогів, поширення інноваційних  освітніх технологій, Міністерство  оголошує з  1  лютого  по  25 квітня  поточного  року проведення Всеукраїнського  фестивалю­-огляду «Калейдоскоп  педагогічних  ідей  з екологічного  виховання дошкільників» у режимі он­лайн.

  Детальніше тут

   

 • День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель

   

 • Менталітет: портрет в пейзажі

  Кожен може обрати собі бога. Кожен може обрати собі національність. Навіть історію. Однак ніхто не може обрати собі менталітет.

  Прийнято вважати, що простіше зрозуміти характер народу через його мистецтво і літературу. Та все ж таки в цю розмову вплітаються міркування про клімат, ландшафт, чорноземи, оптимізм та песимізм, спільності і відмінності – і багато іншого...
  Іноді складається враження, що у жителів України два різних менталітети. Один – з демократичними західними традиціями, інший – тяжіє до Сходу з його культом сильної руки. Тим не менш різниця в переконаннях не заважає кожному українцю залишатися «міцним горішком» і підживлюватися від своїх споконвічних коренів. Незважаючи на полярні, здавалося б, взаємовиключні риси, український менталітет залишився досить цілісною своєрідною структурою. Об'єднує цю структуру, так само як і українців сходу і заходу, наступне.

   

 • І на тім рушникові...

  20 січня відбувся міський майстер-клас із питання розвитку основ художньо-естетичної культури в дітей дошкільного віку засобами декоративної аплікації.  Керівник майстер-класу, вихователь Ведмідь Н. М., для  слухачів провела відкритий показ заняття з декоративної аплікації з дітьми спеціалізованої групи № 11 "Дзвіночки" «І на тім рушничкові…» та практик-клас із виготовлення витинанки з презентацією зразків декоративних мотивів у вишивці у всіх регіонах України. 

  Колеги подякували за захід, відмітили високий рівень проведеного відкритого заняття.


 • За участь в акції "Пиріг енергозбереження" ми отримали гарний подарунок!

   За участь в акції "Пиріг енергозбереження" вихованці групи № 5 "Теремок" отримали в подарунок від команди Світ освіт плакат "Святкуй та зберігай енергію". Дякуємо!

  Інтернет ресурс Світ освіт розмістив фото наших вихованців у себе на сторінці. https://www.facebook.com/sweetosvit/


   

   

 • Золота серія занять

  Сьогодні в рамках атестаційної роботи вихователь з педагогічним званням "вихователь-методист" Ведмідь Н.М. провела відкритий показ заняття "У гості до феї Математики". 

  Більше фото тут

 • Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай!

  «Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай!» - саме за цим гаслом в нашому закладі з 07.12 по 11.12.2015 проходив Всеукраїнський тиждень права.

     Тиждень права  включив проведення різних форм роботи з дітьми, а саме: заняття, бесіди, обговорення проблемних ситуацій, дидактичні ігри з правового виховання. На нижній галереї закладу організовано виставку дитячого малюнку «Що ми знаємо про свої права». Щоденні фото-звіти про проведені заходи вихователі розміщували на власних сторінках груп у Facebook.

   

 • Здоров’язбережувальні технології

  З метою підвищення комп'ютерної грамотності та інформаційної культури педагогів. Стимулювання педагогів до саморозвитку та самовдосконалення. Впровадженнянових методів і форм використання інформаційно - комунікаційних технологій у роботі з дітьми. Сприяння обміну досвідом щодо використання здоров’язбережувальних, оздоровчих технологій в роботі дошкільного закладу та сім’ї. В нашому закладі було проведено конкурс мультимедійних презентацій «Абетка здоров’я». 

 • Матусин день. Частина ІІ

  Сьогодні малюки групи "Сонечко" із задоволенням продовжили розпочату роботу з матусею Ясею. Діти старанно розфарбували печиво для гри в магазин.

   

  Більше фото на Facebook 

 • Майстер-клас від Ніни Ведмідь

  Сьогодні в нашому закладі відбулось перше заняття міського майстер-класу для педагогів міста з теми «Розвиток основ художньо-естетичної культури в дітей дошкільного віку засобами декоративної аплікації». Керівник майстер-класу Ведмідь Ніна Миколаївна, вихователь, яка має педагогічне звання «вихователь-методист» презентувала авторську парціальну програму гуртка «Рукотворне чудо» для дітей 4-6 року життя для дітей зі зниженим зором. Вихователь вела мову про види декоративної аплікації для дітей дошкільного віку.
  Найцікавішим моментом зустрічі була практична робота: «Декорування тарілочки за мотивами петриківського розпису». Всі присутні, керуючись вказівками Ніни Миколаївни, зробили з круп ячнєвої, манної, кукурудзяної – квітку ромашку за мотивами петриківського розису. За бажанням слухачі оздобили тарілочку додатковими елементами петриківського розпису. На згадку про роботу слухачі отримали тарілочку, які виготовили самі.

 • Мамин день

  Сьогодні в групі № 7 "Сонечко відбувся "Мамин день". Ярослава Едуардівна, матуся Ангелінки, провела для діток цікаве і захоплююче заняття. Малюки із задоволенням "напекли" печива для гри "Магазин".

  Більше фото тут

 • Обмін досвідом

  Засідання міського методичного об’єднання «Дефектолог. Info» пройшло 25 листопада в нашому дошкільному закладі. Відкритий перегляд заняття «Дитина у природному довкіллі»  для дітей зі зниженим зором провела вчитель-дефектолог Акименко І.І.

   З консультацією про причини та наслідки перевтоми очей у дітей дошкільного віку, шляхи їх запобігання - розповіла вчитель-дефектолог. Савченко С. Ю. Було акцентовану увагу на необхідність запобігання перевтоми очей, гігієнічні вимоги до проведення занять та уроків із слабозорою дитиною. Із загалом слухачів було проведено вправу на пальмінг.

 • Хай в серці кожної дитини живе любов до України

  "Хай в серці кожної дитини живе любов до України!" - під таким гаслом в нашому закладі проходив тиждень до Дня Гідності та Свободи, який відзначатиметься 21 листопада. 

  Мета пам’ятної дати — це утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року (Свято Свободи) та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року (Революція Гідності) постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Указ Президента України від 13.11.2014 №872/2014.

  Більше фото на Facebook

 • Тиждень безпеки дорожнього руху

  На виконання доручення Міністерства освіти і науки України від 13.10.2015 № 1/9-488 відповідно до статті 3 Закону України «Про дорожній рух»,  з   9 по 15 листопада 2015 року в закладі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху.

     

 • Малятам про енергозбереження

    

  Вихованці старшої групи № 5 "Теремок" разом зі своїм вихователем Ничипоренко Анною Леонідівною дізнавшись про акцію «Шкільний пиріг енергозбереження» вирішили долучитися до неї та «спекти» свій пиріг в дитячому садку.

  Учасники акції дійшли висновку, що проблемою неефективного використання ресурсів енергозбереження в дошкільному закладі є вхідні двері, що призводять до зниження температурного режиму, і тому необхідно залучити дорослих для вирішення цієї проблеми та встановити доводчики на всі вхідні двері у садку (а їх у нас шість).

  Більше фото facebook.com 

 • Підсумки проекту "Золота осінь"

    

  28 жовтня в нашому закладі, в рамках підсумкового проекту "Золота осінь" відбувся "Осінній бал" в якому взяли участь діти усіх вікових груп зі своїми вихователями. Малята у невимушеній формі, за підтримки та з допомогою батьків і педагогів змогли збагатити свої знання про сезонні зміни в природі рідного краю. Діти із задоволенням виконували запропоновані завдання, читали вірші, співали пісні та винонували запальні таночки разом з казковими героями.

  Усі присутні на святі отримали незабутні враження та позитивні емоції.

  Більше фото на Facebook

 • З Днем народження "КРУНК"!

  Ми пишаємося своєю роботою і любимо свій маленький палац для щасливих славутицьких дітей! З днем народження, садочок!

  Більше фото тут

 • Вітаємо з початком нового навчального року!

    1 вересня вихованці старших груп відвідали свято першого дзвоника в ЗОШ № 3. Більше фото тут

 • До уваги батьків!Оплата за харчування.

  До уваги батьків! Просимо вас з 20 липня 2015 року предоплату за харчування дитини вносити на розрахунковий рахунок за наступними реквізитами: ФОП Білоус В.А., Код ЕГРПОУ 2040104278., р/р 26003180157501, ПАТ "Укрсиббанк" , МФО 351005. За харчування дитини Петрова Діми, ДНЗ №6 "Крунк". Вартість харчування на один день становить: для дітей до 3-х років - 19 грн. 50 коп, для дітей від 3-х років - 21 грн. 50 коп. Оригінал квітанції про предоплату пред’являти вихователю групи!

 • До уваги батьків!

   

  ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

  ВІДДІЛ  ОСВІТИ

  (Система управління якістю сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001:2008)

  08.07.2015   № 01-09/440

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

   

  Про  призупинення харчування дітей

  у дошкільних навчальних закладах

  м.Славутича

 • ОБЕРЕЖНО! ХВОРОБА ЛАЙМА !

   

  Хвороба Лайма- інфекційне захворювання, збудниками якого є декілька патогенних для людини мікроорганізмів – борелій, яка входить до складу захворювань - бореліозів. Переносником інфекції є іксодові кліщі. Найактивнішими вони стають в період квітня – травня та вересня – жовтня. Найчастіше напади кліщів відмічаються при відвідуванні лісу, збиранні ягід та грибів, лісопаркових осередків міста.

  Кліщі активно пересуваються, можуть підніматися по кущах на висоту до 2-х метрів, а потім з поривом вітру впасти на людину,. Кліщі відчувають людину за 10-15 метрів орієнтуючись на запах, тому вздовж стежин їх завжди більше, ніж у глибині лісу.

 • Загальноміський конкурс дитячих творчих робіт «Професії моїх батьків»

  На виконання наказу відділу освіти від 29 серпня 2014 року № 80 «Про проведення загальноміського конкурсу дитячих малюнків «Професії моїх батьків» у 2014/2015 навчальному році» та з метою звернення уваги дітей старшого дошкільного віку до різноманітності професій дорослих, розуміння ролі праці в житті людини, збагачення уявлення про трудову діяльність дорослих, підтримки талановитих дітей дошкільного віку, стимулювання професійної активності педагогів дошкільних навчальних закладів, був організований та проведений загальноміський конкурс дитячих творчих робіт «Професії моїх батьків». На Конкурс було представлено 14 робіт, які виконані гуашшю, фарбами, олівцями. Із них стали переможцями 9, відзначено подяками 5. Серед них перше місце здобула робота вихованки нашого закладу, групи № 6 «Перлинка» Ребко Софії. Вітаємо!

  Більше фото на facebook.com

 • Традиції "Крунку". Підсумкова педрада "Крунк-Престиж"

  За результатими рейтингового голосування всього колективу закладу були визначені лауреати і переможці щорічних конкурсів "Крунк-Престиж", «Крунк-Довкілля». 
  Церемонія нагородження відбулась на заключній педагогічній раді, яка пройшла у формі ділово
  ї гри-свята «Працюй професійно! Святкуй – яскраво!» 

  За підсумками конкурсу «Крунк-Престиж» працівникам, які мають успіхи у професійній діяльності, вручено Сертифікати у різних номінаціях. 

 • Вишивала дівчина, вишивала, у сорочку білую – душу вклала...

  Українська вишиванка – національний символ нашої країни, наша гордість і справжній витвір мистецтва. А сьогодні це ще й модний тренд. Адже в наш час не тільки українські дизайнери використовують в своїх колекціях традиційну символіку, а й світові кутюр'є створюють екстравагантний одяг з елементами українських орнаментів. Вишиванки залюбки носять і знамениті актори, і музиканти, і навіть зірки Голлівуду.

  Звичайно, час змінює все та вносить свої корективи. Поступово змінювалися матеріали, поєднання кольорів, техніка виконання. Та краса, майстерність і надзвичайно позитивна енергетика української вишиванки залишилися незмінними. Сьогодні вишита сорочка – це дійсно яскравий, стильний одяг, що привертає увагу та поєднує сучасний погляд на стиль в гармонії з незмінними українськими традиціями.

  Свято Вишиванки в "Крунку" 

  Детальніше на офіційній сторіннці закладу в facebook 

 • Інструктивно-методичні рекомендації "Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2015/2016 навчальному році"

  МОН України визначило орієнтовну загальну тривалість канікул у 115 днів: літні — 90 календарних днів, осінні — 5 календарних днів, зимові — 10 календарних днів, весняні — 10 календарних днів.

  У період канікул з дітьми проводиться фізкультурно-оздоровча і художньо-естетична робота.

  У 2015/2016 навчальному році чинними є комплексні та парціальні освітні програми.

  Педагогічний колектив ДНЗ, з урахуванням специфіки його діяльності (типу закладу), має право самостійно визначати, які із чинних освітніх програм обрати для повнішої реалізації базового інваріантного та варіативного змісту дошкільної освіти. Детальніше тут

  Допускається побудова освітнього процесу у дошкільних навчальних закладах за кількома програмами. Це дає змогу повніше врахувати інтереси, бажання, потреби, нахили вихованців, потенційні можливості педагогів, запити батьків задля своєчасного цілісного розвитку особистості дошкільника.

 • Освітній проект "Славутич – наш дім і нам затишно у нім"

  Тиждень безпеки малюка в "Крунку". 

  Більше фото на офіційній сторіннці закладу в facebook 

 • Тиждень безпеки малюка в "Крунку" разом з "ДПРЧ-42 м.Славутич"

  19 травня в нашому закладі в рамках "Тижня безпеки малюка" відбулось об’єктове тренування з реагування на надзвичайні ситуації.

  Більше фото тут 

 • Щиро запрошуємо!

  Шановні колеги!

  Щиро запрошуємо Вас на урочисту церемонію відкриття Другого міжнародного фестивалю кіно та урбаністики “86”. Подія відбудеться у четвер, 30 квітня 2015 року в Кіноконцертному комплексі міста Славутич. Початок церемонії - о 20:00.

  О 21:00 - Фільм-відкриття: “Панельні історії”, режисер Лоренц Фіндайзен, Чехія / Франція, 2014, 72 хвилини. Після показу - зустріч із Веронікою Янатковою (продюсеркою фільму)

  Будемо також раді вас бачити на українській прем'єрі швейцарського фільму про ядерні відходи "Найбезпечніше місце на землі", що відбудеться у п'ятницю, 1 травня о 16:00.

 • Гарна писанка у мене, мабуть кращої нема! Мама тільки помагала, малювала я ж сама

  Великдень – найбільше християнське свято. Цей день має ще одну назву – Пасха.

  Є багато свят, які люблять зустрічати українці. Але одним з головних є весняне свято – Великдень. Це світле і добре свято несе з собою віру, надію і любов. У перекладі з давньоєврейської мови «Пасха» – «проходження повз, позбавлення». Інші назви цього свята: Світле Воскресіння, Христов день. За переконанням православних віруючих, Великдень пов'язаний з воскресінням Ісуса Христа, а отже, символізує перемогу добра над злом і світла над пітьмою.

  Великдень відноситься до тих свят, дата яких змінюється кожного року, визначеної не має. Зазвичай він відзначається не раніше 4 квітня та не пізніше 8 травня. В цьому році Пасху святкували 12 квітня.

  Як готувались до святкування Великодня наші вихованці зі своїми родинами пропонуємо переглянути на фото:

  Дякуємо сім’ям Лізи Чеснокової, Вероніки Усаєвої, Поліни Кушикової, Майї Акимової, Вероніки Ільченко та Анастасії Сметанкіної за надані фото.

 • Українська писанка – це світло сонця і світ душі, подих неба і дух землі, це геній нашого народу. З неї, як із невибутнього яйця-райця, безкінечно струмує творча сила митців з народу

       

  Традиція українського писанкарства – це давнє і вічно молоде мистецтво, яке вражає своєю художньою довершеністю, багатством сюжетних композицій, неповторністю кольорових гам. Невеличка за розміром, але глибока за змістом, українська писанка несе прадавні символи світорозуміння, поєднує минуле і сучасне, язичницьку віру у відновлення природи і християнську ідею воскресіння Людини – Духу. Мереживо на наших писанках, це не просто набір знаків, прикрас – це символічна мова, якою спілкувалися наші пращури зі Всесвітом. Українці споконвіку вірили в магічну силу писанки і були переконані, що вона приносить щастя, добро, достаток, захищає людей від зла. Їх дарували на знак перемир’я, побажання краси, здоров’я, сили, врожаю. Свячені писанки були оберегом житла від грому й вогню, а людей і тварин — від «лихого ока».

 • А ми вважаємо, що наш садок "Крунк" це важлива складова бренду Славутича, пошуком якого зараз займаються усі патріотично налаштовані мешканці міста

    

 • Бренд Славутич творимо разом

  Шановні пані та панове! З метою реалізації загальноміської програми розвитку муніципального туризму 08 квітня 2015 року за участі Комунального підприємства «Агентство регіонального розвитку» в міському методичному центрі відділу освіти відбувся круглий стіл «Бренд Славутич творимо разом». У круглому столі взяли участь представники кожного навчального закладу міста, ініціативні славутичани, громадські активісти. Загалом – 25 осіб.

  Ведучий круглого столу Дмитро Корчак, заступник директора КП «Агентство регіонального розвитку», проінформував усіх запрошених про мету зібрання, про зміст та технологію, важливість процесу творення бренду міста Славутича, основні етапи даної роботи.

  Активними учасниками подальшого обговорення стали справжні патріоти Славутича, небайдужі люди, які впродовж 2-х годин у другій частині роботи круглого столу жваво та зацікавлено висловлювали власні думки щодо брендингу Славутича. Сподіваємося, що саме ці люди й стануть координатором цього проекту у своїх навчальних закладах.

   

 • Фестиваль ранкової гімнастики «Рух заради здоров’я на свіжому повітрі»

    

 • Фестиваль ранкової гімнастики «Рух заради здоров’я»

  Всесвітня організація здоров’я була створена 7 квітня 1948 року.З того часущорічно цей день присвячується глобальним проблемам в області здоров’я, відзначається як всесвітній день здоров’я і проходить під різними гаслами. Членами Всесвітньоїорганізаціїздоров’яявляються близько 200 країнсвіту. Всесвітній день здоров’я – це свято, якепокликане формувати в людей позитивне відношення до здорового способу життя, і, в той же час, нагадувати про важливість роботи тих, хто постійно піклується про здоров’я інших людей. Для того, щоб люди мали змогу ще раз задуматись про свій спосіб життя, про те що вони п’ють, їдять, чим дихають і як рухаються.

  На фото вихованці нашого садочка разом виконують ранкову гімнастику.

 • Щиро вітаємо вас, шановні колеги! Ми пишаємось вами!

  Атестаційний періодзавершився. Щиро вітаємо колектив закладу та педагогів, яки атестувались  в цьому навчальному році!  Отже, підводимо підсумки. Атестаційний період  був в повній мірі успішним, динамічнимта результативним. Педагоги, а це Акименко І.І., Вишневецька Т.Д., Грук С.М., Доброта Н.Г., Климочкина К.В., Ковтуненко Н.В., Лотоцька Л.В., Семендяй Н.М., Трухан В.П. та Юдицька Г.В.,  які завершили атестаційний період в цьому році,були активними учасниками різних інноваційних проектів. 

  За традицією усі заходи індивідуального плана атестації кожного педагога, який атестується, були сфотографовані, детально описані в стрічці новин сайту  та блогу закладу і стали відомі не тільки членам атестаційних комісій різних рівнів нашого міста, учасникам ММО, колективу, а й широкому загалу користувачів мережі Інтернет.  

 • Фоторепортаж. Форум "Запрошую на урок" музичного керівника Надії Доброти

   

 • Підсумки міського методичного об’єднання «Управлінський діалог.Next» для керівного складу дошкільних закладів

       Аналізуючи роботу учасників міського методичного об’єднання «Управлінський діалог.Next» за 2014-2015 навчальний рік, керівником якого є завідуюча нашого закладу, слід відмітити, що впродовж навчального року значно зросла зацікавленість та рівень обізнаності слухачів з проблеми використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітній діяльності дошкільного навчального закладу.

           За цей рік було проведено 3 добре вмотивованих планових засідання з чітко зазначеними цілями та задачами,  які підпорядковувались місії нашого професійного об’єднання керівних кадрів дошкільної освіти  - Славутич це електронне місто.

 • Фотозвіт з конкурсу "Город на підвіконні"

    

     

    

    

     

 • Напишите собственноручно для Нади Савченко письмо или открытку со словами поддержки

  "Укрпочта" предлагает всем жителям Украины принять участие в акции поддержки украинки Надежды Савченко, которая находится в московской тюрьме.

  Об этом говорится в пресс-релизе компании.

  Компания призывает всех написать собственноручно для Савченко письма или открытки со словами поддержки и отправить по адресу: 107076, г. Москва, ул. Матросская тишина, дом 18, ФКУ СИЗО-1 УФСИН РФ.

  Сестра Надежды Савченко Вера рассказала, что письма со словами поддержки имеют большое значение для морального состояния украинской летчицы.

  "У Надежды очень много друзей, которые передают ей письма. Когда Надя читает эти письма с добрыми словами, у нее становится теплее на сердце, она как бы возвращается домой. Очень много пишут писем как из Украины, так и из России", — сообщила Вера Савченко.

  16 марта стало известно о том, что Надежда Савченко возобновила голодовку с требованием изменения меры пресечения.

  Вчера украинских врачей пустили в камеру московской тюрьмы, в которой содержится украинская летчица Надежда Савченко. Медики пробыли у Савченко 3,5 часа и, как сообщили адвокаты украинки, их выводы внушают оптимизм: необратимых изменений не произошло, а на восстановление уйдет несколько месяцев. По словам адвоката Марка Фейгина, врачи настоятельно советовали Савченко не возобновлять голодовку.

 • Фоторепортаж "Золота серія занять" педагогів, що атестуються у 2015 році

 • Все красотки в пышных юбках, очаруют не на шутку. Это бархатцы-цветочки – золотистые комочки

  Ось такі вітальні квіти виростили до Дня 8 березня діти та працівники групи "Ягідка" для своїх колег. В цей день кожен працівник садочка отримав ось таке маленьке диво. Дякуємо вам Неля Вікторівно, Катерино Володимирівно, Наталіє Михайлівно!

 • Майстер-клас вихователя - Людмили Кокаревої

  21 січня в Крунку пройшов міський майстер-клас із теми «Умови організації словотворення та віршескладання у дітей старшого дошкільного віку» для педагогів дошкільних навчальних закладів.

  Людмила Броніславівна Кокарева, керівник майстер-класу, запропонувала відкритий перегляд заняття «Зимова подорож у казку» з дітьми старшої вікової групи. Після обговорення переглянутого педагоги висловили подяку та обмінялися думками стосовно навчання дітей віршескладанню. Цьому передують розвивальні вправи та ігрові завдання, робота по введення в активний словник епітетів, метафор, гіпербол тощо.
  Людмила Броніславівна запропонувала педагогам консультацію про роль інтегрованих занять у мовленнєвому розвитку дітей старшого дошкільного віку. Звернула увагу на різні бачення класиків дошкільної педагогіки на впровадження інтегрованих занять у освітній процес із дошкільниками.
  Всім слухачам було запропоновано перегляд відеофільму про зимовий Славутич.

 • Майстер-клас вихователя - Наталії Щербак

  20 січня в нашому закладі відбувся майстер-клас вихователя - Щербак Наталії Михайлівни з теми «Розвиток основ художньо-естетичної культури в дітей дошкільного віку засобами декоративного малювання».

  Для загалу слухачів було запропоновано відкритий перегляд заняття з дітьми середньої вікової групи «Калина для диво-птаха». Діти малювали ягоди калини відтиском пальця, мазками пензля – листя, тонкі, прямі та дугоподібні лінії, надаючи їм характерних ознак елементів петриківського розпису. Діти створили колективне панно з кетягами калини.
  Наталія Михайлівна розповіла про мету заняття, запросила до слова слухачів, які поділилися враженнями від переглянутого заходу. У слухачів був безпосередній інтерес щодо втілення різноманітних технічних моментів при малюванні. Як краще розмістити матеріал, як краще тримати пензлика, як передавати «прозорість» у малюнку. Всі ці питання хвилювали присутніх і вони знайшли на них відповідь.
  Для загалу присутніх було запропоновано презентацію «Про систему композиційних закономірностей у художній творчості дітей дошкільного віку» та подано зразки в альбомах майбутнього художника для дітей 3, 4, 5, 6 років життя про петриківський розпис, що рекомендовані Міністерством освіти та науки України до використання.
  На останок педагоги виявили бажання продовжити роботу міського майстер-класу у наступному навчальному році у будь-якому дошкільному навчальному закладі та подякували Наталії Михайлівні за цікаву тему майстер-класу та відкрите заняття.

 • в м.Славутичі пройде Марш миру - Ланцюг Єдності

  Шановні Славутичане!
   
  18 січня о 12:00 в м.Славутичі пройде Марш миру - Ланцюг Єдності.
   
  Цей загальноміський захід проходить у підтримку Всеукраїнської акції «Я – Волноваха» або "Je suis Volnovakha". 
   
  Ми засуджуємо антилюдські дії, які привели до трагедії на блокпосту під Волновахою в Донецькій області 13 січня 2015 року. Життя людини безцінне і його відбирати ніхто не має права! Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблих. 
   
  Напередодні Дня Соборності України запрошуємо Вас об’єднатись в ланцюг Єдності, на Центральній площі міста, заради миру! «За єдину Україну, за єдиний Славутич!»
   
  Збір біля ЗОШ №1 об 11:30.
   
  Міський голова В.П. Удовиченко
   
 • Вітаємо З Новим роком!

  Шановні гості сайту та співробітники!
   
  Прийміть найщиріші вітання з Новим 2015 роком та Різдвом Христовим! Нехай цей рік стане для Вас роком добрих змін, здійснення задумів, нових можливостей і досягнень.
   
  Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, оптимізму, прихильності долі, підтримки колег і близьких.
   
  Бажаю, щоб новорічні свята принесли у Ваш дім достаток і мир, а Різдвяні вогні наповнили серце радістю й натхненням.
   
  Рік кози не йде,а скаче,
  На хвості несе удачу,
  Цілий віз везе достатку,
  В Україну,в кожну хатку!
  Весело дзвенить дзвінками,
  Радість,щоб була між нами,
  Щоби жили ми,як в ра́ю,
  З Новим роком вас вітаю!
   
  З повагою та найщирішими вітаннями адміністрація сайту.
 • В садочку відбулися новорічні ранки

  З 23 по 27 грудня в садочку пройшли новорічні ранки.

 • До уваги голів батьківських комітетів груп

  ОГОЛОШЕННЯ! 

  Шановні голови батьківських комітетів груп ДНЗ!

  Запрошуємо Вас  на засідання батьківського комітету ДНЗ № 6, яке відбудеться 23.10.2014р. (четвер) о 18.00 в приміщенні музичної зали ДНЗ.

 • Як зрозуміти, що у вашої дитини проблеми із зором

  image

  Усі батьки хочуть зберегти здоров’я своєї дитини. Як же не прогавити ознаки порушення зору? Насамперед треба звертати увагу на ці три симптоми:

  Мруження

  Якщо дитина постійно мружиться (немає значення, чи намагається щось розгледіти, чи просто роздивляється навкруги) – це перший сигнал про те, що слід бити на сполох. Це ознака того, що дитина погано бачить об’єкти, розташовані вдалині. Якщо ви помічаєте, що ваша дитина мружиться більше, ніж зазвичай, особливо при читанні або перегляді телевізора, відвідайте окуліста.

 • Увага! Конкурс-акція «Методичний фотофакт»

  На виконання комплексно-цільової програми розвитку освіти міста Славутича на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням сесії Славутицької міської ради плану роботи відділу освіти та міського методичного центру на 2014/2015 навчальний рік, в нашому, та інших закладах освіти з 20 жовтня 2014 року по 20 лютого 2015 року, в два тури, проводиться конкурс-акція «Методичний фотофакт», метою якої є стимулювання науково-методичної та творчої діяльності окремих педагогів та педагогічних колективов в цілому, а також продукування оригінальних, інноваційних ідей, виявлення перспективних інноваційних освітніх ініціатив та створення міського електронного банку інформаційно-методичних матеріалів.

 • Installation Instructions

  The following is a guide that covers how to set up your new Fresco template on your Joomla! site. Here you can find an overview of the files included in the Fresco release and instructions on installing and activating the template in your Joomla! install.

  Note: The Bundle Template is only necessary if the Gantry Library is not installed at /libraries/gantry directory.


  Step 1 - Installation

  1. Install from Admin → Extensions → Extensions Manager
  2. Browse for rt_fresco.zip and click Upload & Install

  Image

  Step 2 - Template Default

  1. Make the template default at Admin → Extensions → Template Manager
  2. Select rt_fresco
  3. Press Make Default

  Image

  RocketLauncher Instructions

  We always recommend installing a RocketLauncher first to trial and understand the template more effectively. It must be installed as new, and not over an existing Joomla install.

  Step 1 - Upload

  • Download the RocketLauncher
  • Unzip the file
  • Upload the created folder to your server

  Note: You can upload all the files via FTP, or use cPanel or SSH to upload the zip and unzip directly onto the server. Enquire with your hosting provider.

  Step 2 - Installation

  • Go to www.yoursite.com/*folder name*
  • Follow the Installation instructions
  • Ensure you click Install Sample Data during installation
  • Remove the installation folder in the Installation interface