• Вітаємо Вас!

    Вітаємо Вас!

    Ми раді вітати Вас на сайті Дошкільного навчального закладу №6 "КРУНК". Метою сайту нашого дитячого садка є оперативне і об’єктивне інформування громадськості про його діяльність та включення в єдиний освітній інформаційний простір мережі Інтернет. Читати далі
  • 1

Наші досягнення

Педагоги Дошкільного навчального закладу №6 "КРУНК" мають багато нагород, а результати діяльності закладу дуже високі.

Читати далі

  • Важливо
  • Анонс
  • Фотогалерея
Шановні батьки! До вашої уваги спеціальний реєстраційний рахунок для реалізації бажання щодо надання благодійної допомоги.
р/р 31553313137148
Банк в ГУ ДКСУ у Київській області
м. Київ    МФО 821018
Код за ЄДРПОУ: 23568683
Одержувач управління освіти і науки
При перерахунку коштів обов’язково зазначайте: Благодійні внески для ДНЗ №6 «Крунк», своє прізвище, ім’я, по-батькові, та для чого призначені кошти. 
 
Шановні колеги! Запрошуємо стати учасниками Дев’ятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти», яка відбудеться 15-17 березня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).
Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Детальніше тут
image image
 
image image
 

Новини

З днем вишиванки!

17 травня українці та прихильники України у всьому світі відзначають День вишиванки.

Це свято, присвячене українській національній культурі і традиціям, було започатковано у 2006 році. Святкові акції, присвячені українській вишитій сорочці, проводяться не лише в Україні, але й далеко за її межами. В цей день, який щороку відзначається в третій четвер травня, усі бажаючі можуть долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу або навчання. 

Славутич дбає про українські традиції та приєднується до святкування Дня вишиванки. Традиційно у цей день на Центральній площі міста о 16:00 відбудеться загальноміська акція «Розмалюємо рушник разом», по завершенню якої розпочнеться концертна програма. 

Шановні славутичани, долучаймося до міської акції «Одягни вишиванку – зроби день яскравим!».