• Вітаємо Вас!

    Вітаємо Вас!

    Ми раді вітати Вас на сайті Дошкільного навчального закладу №6 "КРУНК". Метою сайту нашого дитячого садка є оперативне і об’єктивне інформування громадськості про його діяльність та включення в єдиний освітній інформаційний простір мережі Інтернет. Читати далі
  • 1

Наші досягнення

Педагоги Дошкільного навчального закладу №6 "КРУНК" мають багато нагород, а результати діяльності закладу дуже високі.

Читати далі

  • Важливо
  • Анонс
  • Фотогалерея
Шановні батьки! До вашої уваги спеціальний реєстраційний рахунок для реалізації бажання щодо надання благодійної допомоги.
р/р 31553313137148
Банк в ГУ ДКСУ у Київській області
м. Київ    МФО 821018
Код за ЄДРПОУ: 23568683
Одержувач управління освіти і науки
При перерахунку коштів обов’язково зазначайте: Благодійні внески для ДНЗ №6 «Крунк», своє прізвище, ім’я, по-батькові, та для чого призначені кошти. 
 
Шановні колеги! Запрошуємо стати учасниками Дев’ятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти», яка відбудеться 15-17 березня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).
Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Детальніше тут
image image
 
image image
 

Новини

Вітаємо з Днем матері!

На фото діти групи №11 "Дзвіночкі" вітають своїх матусь з Днем матері виставою "Вовк і семеро козенят на новий лад".

Щорічно в друге воскресіння травня відзначається важливе міжнародне свято - День матері. У 85 країнах світу цього дня вшановують і дякують матерям за все найкраще, що вони дали своїм дітям.

Історія свята почалася в далекому 1908 року. Тоді одна громадянка Америки Ганна Джервис виступила з ініціативою вшановування матерів, щоб віддати честь і вдячність своєї загиблої матері. Ганна відчувала провину за те, що не виражала свою любов до матері, коли та ще була жива. З Америки традиція святкування прийшла і в інші країни.

У Україні на офіційному рівні День матері стали відмічати в 1999 році після встановлення свята Указом Президента.

Цей день є одним з кращих приводів нагадати матерям про те, як сильно їх люблять і цінують, подякувати їх за старання і частинку душі, яку вони дарують своїм дітям. День матері - дуже світле і значиме свято для кожної сім'ї