• Вітаємо Вас!

    Вітаємо Вас!

    Ми раді вітати Вас на сайті Дошкільного навчального закладу №6 "КРУНК". Метою сайту нашого дитячого садка є оперативне і об’єктивне інформування громадськості про його діяльність та включення в єдиний освітній інформаційний простір мережі Інтернет. Читати далі
  • 1

Наші досягнення

Педагоги Дошкільного навчального закладу №6 "КРУНК" мають багато нагород, а результати діяльності закладу дуже високі.

Читати далі

  • Важливо
  • Анонс
  • Фотогалерея
Шановні батьки! До вашої уваги спеціальний реєстраційний рахунок для реалізації бажання щодо надання благодійної допомоги.
р/р 31553313137148
Банк в ГУ ДКСУ у Київській області
м. Київ    МФО 821018
Код за ЄДРПОУ: 23568683
Одержувач управління освіти і науки
При перерахунку коштів обов’язково зазначайте: Благодійні внески для ДНЗ №6 «Крунк», своє прізвище, ім’я, по-батькові, та для чого призначені кошти. 
 
Шановні колеги! Запрошуємо стати учасниками Дев’ятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти», яка відбудеться 15-17 березня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).
Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Детальніше тут
image image
 
image image
 

Новини

Акція "Посади своє дерево"

В закладі розпочалась акція «Посади своє дерево». Вранці до садочка матуся вихованця групи № 6 «Перлинка» - Людмила Миколаївна привезла саджанці вишні та бузку. Пообіді зібралися всі разом для висаджування дерев та кущів: родина Савенко Софії, вихованки групи № 9 «Ягідка» - мама Валентина, тато Руслан та дідусь Микола; матуся Єгора Галузи вихованця групи № 9 «Ягідка» та активні працівники закладу Юлія Коновець, Ольга Гриб, Людмила Лотоцька.

Щиро дякуємо за проведену роботу усім учасникам акції! Запрошуємо долучитись до озеленення території закладу усіх охочих. Заповнимо наш садок зеленими насадженнями! Акція триває!