• Вітаємо Вас!

  Вітаємо Вас!

  Ми раді вітати Вас на сайті Дошкільного навчального закладу №6 "КРУНК". Метою сайту нашого дитячого садка є оперативне і об’єктивне інформування громадськості про його діяльність та включення в єдиний освітній інформаційний простір мережі Інтернет. Читати далі
 • 1

Наші досягнення

Педагоги Дошкільного навчального закладу №6 "КРУНК" мають багато нагород, а результати діяльності закладу дуже високі.

Читати далі

 • Важливо
 • Анонс
 • Фотогалерея
Шановні батьки! До вашої уваги спеціальний реєстраційний рахунок для реалізації бажання щодо надання благодійної допомоги.
р/р 31553313137148
Банк в ГУ ДКСУ у Київській області
м. Київ    МФО 821018
Код за ЄДРПОУ: 23568683
Одержувач управління освіти і науки
При перерахунку коштів обов’язково зазначайте: Благодійні внески для ДНЗ №6 «Крунк», своє прізвище, ім’я, по-батькові, та для чого призначені кошти. 
 
Шановні колеги! Запрошуємо стати учасниками Дев’ятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти», яка відбудеться 15-17 березня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).
Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Детальніше тут
image image
 
image image
 

Новини

Освіта Славутича - 2018

Виставка працюватиме з 05 квітня по 01 червня 2018 року з 10.00 до 17.00 щоденно, крім суботи, неділі, з перервою з 13.00 до 14.00 у конференц-залі міського методичного центру, Бакинський квартал, б.15, м. Славутич, Київська область.

Виставка презентує громадськості досягнення системи освіти міста, творчі здобутки педагогічних колективів, досвід інноваційної модернізації усіх ланок освіти, міжнародної співпраці. Виставка буде цікавою як для широкої громадськості, так і для учнів 9-11 класів та їх батьків. У виставці беруть участь 16 навчальних закладів та установ міста. В рамках її роботи відбудуться презентації та майстер-класи з обговорення представлених експонатів, обміну кращими практиками роботи учасників виставки.

05 квітня 2018 року на веб-сторінці виставки будуть оголошені переможці:

 • виставки «Освіта Славутича – 2018» у 13 номінаціях;
 • конкурсу-виставки «Моя краща настільна дидактична гра» з номінації «Ігри з розвитку емоційної сфери».
 • акції «Кращий відгук про виставку – 2017» та конкурсу «Кращий народний експонат – 2017»;
 • міського конкурсу «Чарівний дивосвіт рослин нашого двору».