• Вітаємо Вас!

    Вітаємо Вас!

    Ми раді вітати Вас на сайті Дошкільного навчального закладу №6 "КРУНК". Метою сайту нашого дитячого садка є оперативне і об’єктивне інформування громадськості про його діяльність та включення в єдиний освітній інформаційний простір мережі Інтернет. Читати далі
  • 1

Наші досягнення

Педагоги Дошкільного навчального закладу №6 "КРУНК" мають багато нагород, а результати діяльності закладу дуже високі.

Читати далі

  • Важливо
  • Анонс
  • Фотогалерея
Шановні батьки! До вашої уваги спеціальний реєстраційний рахунок для реалізації бажання щодо надання благодійної допомоги.
р/р 31553313137148
Банк в ГУ ДКСУ у Київській області
м. Київ    МФО 821018
Код за ЄДРПОУ: 23568683
Одержувач управління освіти і науки
При перерахунку коштів обов’язково зазначайте: Благодійні внески для ДНЗ №6 «Крунк», своє прізвище, ім’я, по-батькові, та для чого призначені кошти. 
 
Шановні колеги! Запрошуємо стати учасниками Дев’ятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти», яка відбудеться 15-17 березня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).
Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Детальніше тут
image image
 
image image
 

Новини

Увага! Фотомарафон

Увага славутичани, з нагоди Всесвітнього дня здоров'я запрошуємо Вас взяти участь у фотомарафоні «Сім’я обирає здоров'я». Світлини повинні відображати ваше здорове родинне дозвілля. 

Фото надсилати на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. вказавши П.І.Б. та контактні дані до 6-го квітня 9-ої ранку включно.

Переможці фотомарафону будуть відзначені заохочувальними призами.

З повагою та надаєю на співпрацю.

Славутицький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, 

Московський кв-л, б.12; 

2-11-15, 3-01-80, 095-93-87-570