• Вітаємо Вас!

    Вітаємо Вас!

    Ми раді вітати Вас на сайті Дошкільного навчального закладу №6 "КРУНК". Метою сайту нашого дитячого садка є оперативне і об’єктивне інформування громадськості про його діяльність та включення в єдиний освітній інформаційний простір мережі Інтернет. Читати далі
  • 1

Наші досягнення

Педагоги Дошкільного навчального закладу №6 "КРУНК" мають багато нагород, а результати діяльності закладу дуже високі.

Читати далі

  • Важливо
  • Анонс
  • Фотогалерея
Шановні батьки! До вашої уваги спеціальний реєстраційний рахунок для реалізації бажання щодо надання благодійної допомоги.
р/р 31553313137148
Банк в ГУ ДКСУ у Київській області
м. Київ    МФО 821018
Код за ЄДРПОУ: 23568683
Одержувач управління освіти і науки
При перерахунку коштів обов’язково зазначайте: Благодійні внески для ДНЗ №6 «Крунк», своє прізвище, ім’я, по-батькові, та для чого призначені кошти. 
 
Шановні колеги! Запрошуємо стати учасниками Дев’ятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти», яка відбудеться 15-17 березня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).
Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Детальніше тут
image image
 
image image
 

Новини

В гостях у казки

Сьогодні, в рамках "Золотої серії занять", вихователь дітей першої молодшої групи Тетяна Тимощенко провела заняття "В гостях у казки" з розвитку пізнавальної активності (соціально-комунікативної, мовної, фізичної).

На думку психологів, знайомство з казкою допомагає дитині зрозуміти навколишню реальність. Будь-яка казка - це розповідь про відносини між людьми. Мова казок зрозуміла малюкові. Він ще не вміє мислити логічно, і казка не обтяжує малюка серйозними логічними міркуваннями. Дитина не любить настанов, а казка не вчить її безпосередньо. Дитяча казка пропонує малюку образи, які йому дуже цікаві, а життєво важлива інформація засвоюється сама по собі, непомітно. Мало того, долучаючись до казки, дитина набуває абсолютно новий для себе вид психічної активності - вміння подумки діяти в уявних обставинах, а це вміння - основа для будь-якої творчої діяльності. Казки дітям оповідають готову фантастичну історію, але залишають при цьому простір для уяви.