• Вітаємо Вас!

    Вітаємо Вас!

    Ми раді вітати Вас на сайті Дошкільного навчального закладу №6 "КРУНК". Метою сайту нашого дитячого садка є оперативне і об’єктивне інформування громадськості про його діяльність та включення в єдиний освітній інформаційний простір мережі Інтернет. Читати далі
  • 1

Наші досягнення

Педагоги Дошкільного навчального закладу №6 "КРУНК" мають багато нагород, а результати діяльності закладу дуже високі.

Читати далі

  • Важливо
  • Анонс
  • Фотогалерея
Шановні батьки! До вашої уваги спеціальний реєстраційний рахунок для реалізації бажання щодо надання благодійної допомоги.
р/р 31553313137148
Банк в ГУ ДКСУ у Київській області
м. Київ    МФО 821018
Код за ЄДРПОУ: 23568683
Одержувач управління освіти і науки
При перерахунку коштів обов’язково зазначайте: Благодійні внески для ДНЗ №6 «Крунк», своє прізвище, ім’я, по-батькові, та для чого призначені кошти. 
 
Шановні колеги! Запрошуємо стати учасниками Дев’ятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти», яка відбудеться 15-17 березня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).
Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Детальніше тут
image image
 
image image
 

Новини

Новорічні свята у "Крунку"

Зустрічайте! Ось він - наймогутніший чарівник Дід Мороз і його Велика мандрівка по групах Крунку, де володарь зими і снігу буде виконувати найкращі, найсвітліші і добріші бажання дітей!

Що ми точно знаємо про Діда Мороза, так те, що це такий невисокий дідок з довгою сивою бородою, який бігає по полях і викликає стуком тріскучі морози, а якщо тряхнёт головою, то від волосся іній сиплеться. Живе він в крижаному будинку, а спить на перині з пухнастого снігу.Тот Дід Мороз, що до нас в Крунк прийшов, високий, стрункий, добрий і справедливий. Він співав, танцював, дарував малюкам подарунки. Коли наш Дід Мороз був маленьким, він ходив в наш дитячий садок!

А ось Домовичок Кузя - його діти розбудили! Він веселий, дотепний, непосидючий і добрий. Разом з ним ваша дитина буде вчитися дружити, допомогати один одному та не соромитися просити підтримки у друзів.

Більше фото про новорічні ранки в закладі на нашій сторанці у Facebook.