• Вітаємо Вас!

  Вітаємо Вас!

  Ми раді вітати Вас на сайті Дошкільного навчального закладу №6 "КРУНК". Метою сайту нашого дитячого садка є оперативне і об’єктивне інформування громадськості про його діяльність та включення в єдиний освітній інформаційний простір мережі Інтернет. Читати далі
 • 1

Наші досягнення

Педагоги Дошкільного навчального закладу №6 "КРУНК" мають багато нагород, а результати діяльності закладу дуже високі.

Читати далі

 • Важливо
 • Анонс
 • Фотогалерея
Шановні батьки! До вашої уваги спеціальний реєстраційний рахунок для реалізації бажання щодо надання благодійної допомоги.
р/р 31553313137148
Банк в ГУ ДКСУ у Київській області
м. Київ    МФО 821018
Код за ЄДРПОУ: 23568683
Одержувач управління освіти і науки
При перерахунку коштів обов’язково зазначайте: Благодійні внески для ДНЗ №6 «Крунк», своє прізвище, ім’я, по-батькові, та для чого призначені кошти. 
 
Шановні колеги! Запрошуємо стати учасниками Дев’ятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти», яка відбудеться 15-17 березня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).
Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Детальніше тут
image image
 
image image
 

Новини

Фільтр
 • Весняна подорож

  Сьогодні в нашому закладі відбулось чергове засідання міського методичного об’єднання "Математична скарбничка", в рамках якого вихователь Наталія Семендяй провела відкрите математичне заняття з дітьми другої молодшої групи на тему "Весняна подорож", про орієнтацію в просторі, формування уявлень дітей про множину.

   

 • Зі святом 8 Березня!

 • Запрошуємо на свято весни!

 • Чарівні кольори весни

  30 березня в приміщенні дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 6 "Крунк" пройшло підсумкове засідання міського методичного об'єднання "Фантазії образотворчості". 

  Відкритий перегляд заняття  для дітей зі зниженим зором “Чарівні кольори весни” з використанням нетрадиційної техніки малювання "рідким тістом" провела вихователь дошкільного закладу "Крунк" - Кокорєва Лариса Володимирівна.

  Слухачі подякували педагогові за високий рівень проведеного заняття та комфортні умови під час проведення інтерактиву-практикуму "Нетрадиційні техініки образотворчої діяльності". 

  Керівник ММО, вихователь дошкільного закладу "Центр розвитку дитини" Яцимон О. А. зробила аналіз роботи ММО за 2016/2017 навчальний рік. Слухачі також обговорили перспективні теми засідання на наступний навчальний рік.

  Більше фото тут.

 • Спортивне свято "Перлина Україна"

  21 березня, традиційно, в дні шкільних канікул, у приміщенні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 пройшло міське спортивне легкоатлетичне свято серед дошкільнят 5–6 року життя «Це моя земля, це моя країна! Рідна ти моя, Україно!».
  У ньому взяли участь вихованці дошкільних навчальних закладів № 1 «Калинка», «Центр розвитку дитини», № 4 «Марите», № 5 «Джерельце», № 6 «Крунк», № 8 «Теремок».
  Яскраво та видовищно всі команди-учасники виконали спільну вправу-розминку з прапорцями.

  Ведучою свята була вихователь дошкільного навчального закладу «Центр розвитку дитини» - Яцимон Олена.
  Діти-учасники разом із героями свята: котиком, півником, лисичкою та Котигорошком брали участь у спортивних іграх та естафетах: «Подорож із Котиком лісовими стежками», «Веселі стрибунці», «Український віночок», «Чий змій швидше літає».

   

 • Рік Японії у Славутичі

  12 березня до міста Славутич приїздить всесвітньо відомий дизайнер, президент асоціації Okiagari Koboshi КЕНЗО ТАКАДА. Цього дня у місті проходитимуть заходи, присвячені відзначенню Року Японії в Україні. Цей захід включенй до переліку офіційних заходів з нагоди відзначення Року Японії в Україні http://www.ua.emb-japan.go.jp/itprtop_…/yearofjapan_ukr.html 
  О 12.00 Залі урочистих подій Славутицької міської ради розпочнеться офіційна частина програми перебування японських гостей міста Славутича. 
  О 14:30 в Палаці дитячої та юнацької творчості одночасно стартують три проекти:
  Kids Guernica – Славутич. Юні художники за мотивами українських казок з використанням національних орнаментів створять полотно-графіті, яке згодом буде передано до Японії. 
  Manga-ka – відомі майстри-художники коміксів Норіко Нагано, Бан Іппонжи, Йошимі Курата проведуть для дітей Славутича свої майстер-класи.
  Origami для жителів Фукушіми зроблять славутицькі діти.

 • З 8 Березня мам і бабусь вітаємо! Щастя й долі усім бажаємо!

  Сьогодня в нашому закладі розпочалися святкові ранки з нагоди чудового весняного свята - 8 Березня! Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського.
  Шановні жінки! Бажаємо Вам міцного здоров'я, великого жіночого щастя, добра, любові. Нехай у Вашому домі будуть спокій та добробут, а Ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких.

  Зі святом Весни, Вас!

  Більше фото тут

 • Шановні матусі, бабусі, сестрички! Запрошуємо Вас на свято!

  Графік весняних концертів:

  06 березня

  9.00 - група № 5 "Теремок"

  10.00 - група № 6 "Перлинка"

  11.00 - група № 11 "Дзвіночки"

  15.30 - група № 9 "Ягідка"

  07 березня

  9.15 - група № 8 "Барвінок"

  10.30 - група № 10 "Дружна сімейка"

  15.30 - група № 7 "Сонечко"

 • Перша міжнародна конференція «Проблеми виведення з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища»

  Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Першій міжнародній конференції «Проблеми виведення з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища» INUDECO’16, яка відбудеться в рамках Міжнародного форуму «Уроки Чорнобиля для ядерної безпеки світу». Конференція проходитиме 25–27 квітня 2016 р. у Славутичі, Україна.

  Згідно зі статтею 16 Конституції України забезпечення екологічної безпеки і підтримання екологічної рівноваги на території України, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи – катастрофи планетарного масштабу, збереження генофонду Українського народу є обов’язком держави Україна. В контексті техногенних катастроф у Чорнобилі (1986 р., Україна) та Фукусімі (2011 р., Японія) викликами сьогодення є реінтеграція територій та соціальна адаптація постраждалих осіб, відновлення навколишнього середовища.

 • Ми чуємо тебе , Кобзарю, крізь століття

  9 березня, в день народження Тараса Григоровича Шевченка, у Славутичі відбулося громадсько-мистецьке свято. Розпочалося воно з покладання квітів до погруддя поета, прозаїка, драматурга, художника, політичного і громадського діяча.

  «Минуло 202 роки від дня його народження, а кожне слово Тараса Григоровича – ніби із сьогоднішнього дня. Його твори допомагають осмислити минуле та зазирнути в майбутнє, відкрити для себе нове в мудрих рядках його творчості», - підкреслив у своєму виступі міський голова Славутича Юрій Фомічев.

  Доля щедро наділила Тараса великими талантами. Очевидці переказували, що в колі друзів і знайомих поет вів задушевні розмови, читав свої вірші, а також співав українських пісень. 

  Він був людиною універсальних обдарувань та інтересів. Все його життя і творчість присвячені українському народу. Поет мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватиметься мова, культура та історія народу, а люди будуть щасливими.

 • Вітаємо жінок з 8 березня!

   

  Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі дочки й онучки!

   

  Сердечно вітаємо Вас із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 березня!

  Добрі і ласкаві, мужні і ранимі, такі хоробрі і такі тендітні, ви – найдорожче, що є в житті чоловіків. Охоронниці домашнього вогнища, берегині роду людського, Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.

  Від усієї душі бажаємо Вам величезного жіночого щастя, любові і добра! Нехай поруч з Вами завжди будуть лише гідні люди, а серед них – чоловік, з яким будуть нестрашні будь–які негоди! Бажаємо, щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!

   

 • Матусин день в садочку

  Приємно, коли батьки не стоять осторонь, а активно включаються у освітньо - виховний процес. Подивіться, з яким задоволенням працювала з дітками Новик Наталія Олександрівна. Результат - супер. Приєднуйтесь батьки, ми з малюками чекаємо на Вас!

  Фото групи №8 "Барвінок"

 • Спостереження за гілками у вазі

  Ознайомлення дітей з природою - одно із головних засобів їх розвитку. В процесі його розширюється орієнтація дітей в навколишньому середовищі, формуються пізнавальні здібності, виховується відповідне відношення до природи. Ознайомлення дітей дошкільного віку зі світом природи є найважливішим засобом формування гармонійної, всебічно розвиненої особистості, що володіє знаннями й навичками екологічно доцільної поведінки в природі. 

  Метою нашого заняття було формування у дітей знань про необхідність сприятливих умов для росту і розвитку рослин. Спочатку ми пояснили дітям, що гілкам у вазах потрібна тепла вода і тепле приміщення, а світло на перших порах не потрібен. Ці умови впливають на стан гілок. Потім запропонували дітям замалювати 2-3 гілки у вазі, точно передаючи особливості їх будови. Діти із задоволенням виконували це завдання. 

  Наше спостереження здійснювалося в три етапи: спочатку гілки поклали в прохолодне приміщення і відзначили, що в ньому тепліше, ніж на вулиці, і гілки повинні зігрітися. Потім помістили їх у ванну і уточнили, що вода дуже тепла, вона добре прогріє гілки зовні і всередині. Після цього поставили гілки в нормальні кімнатні умови. Ми запропонували дітям самим висловити припущення: що ж буде з вітками через тиждень? І попросили замалювати 2-3 гілки. 

  На наступному етапі метою передбачалося виявити зміни в стані гілок: набряклі, розкриваються бруньки;уточнити умови їхнього життя, поставити на світло, додати добрива; замалювати гілки. За загальним столом ми організували розглядання гілок, робили їх замальовку, говорили про умови, в яких відбулися зміни (тепло, вода). Ми запропонували дітям долити води з поживним речовиною - цукром. 

  Минув тиждень, на сторінці календаря, крім вази з квітами, діти намалювали «смужку часу» - сім різнокольорових квадратиків (7 днів тижня, де кожен позначений квадратиком певного кольору). На завершальному етапі ми порівнювали сторінки календаря та обговорювали: як розпускалися гілки; які умови їм були створені спочатку і які потім. Діти милувалися гілками та листям, нюхали їх.

  На фото діти групи №8 "Барвінок"

 • Дитина і телевізор

  Телебачення - невід'ємна частина нашого з вами життя. Єдине, на що нас вистачає після важкого робочого дня, - це взяти пульт і без сил впасти у крісло, втупившись в екран. Дитині ми теж дозволяємо дивитися "ящик", скільки її душа забажає, інакше вона просто напросто зведе втомлених батьків з розуму. А так вже це не безпечно?

  Вплив телевізора на дитину

  По-перше, слід розуміти, що якщо дитині дозволити дивитися телевізор з раннього дитинства, не обмежуючи в часі, він буде проводити біля екрану цілий день. І тоді навряд чи він навчиться відрізняти реальність від телевізійних сюжетів навіть до 10 років. 

  Психіка дитини нестійка і податлива, а передачі більш ніж на 50% наповнені насильством і агресією. Навіть нешкідлива на перший погляд реклама, здатна надзвичайно порушити малюка, після чого йому доведеться довго заспокоюватися. Адже під час реклами кадри змінюють один одного з великою швидкістю, все побудовано на динаміці, яскравих кольорах і гучних звуках. Від таких ефектів дитина впадає в стан схоже на транс. 

 • Фоторепортаж. Форум "Запрошую на урок" музичного керівника Надії Доброти

   

 • Підсумки міського методичного об’єднання «Управлінський діалог.Next» для керівного складу дошкільних закладів

       Аналізуючи роботу учасників міського методичного об’єднання «Управлінський діалог.Next» за 2014-2015 навчальний рік, керівником якого є завідуюча нашого закладу, слід відмітити, що впродовж навчального року значно зросла зацікавленість та рівень обізнаності слухачів з проблеми використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітній діяльності дошкільного навчального закладу.

           За цей рік було проведено 3 добре вмотивованих планових засідання з чітко зазначеними цілями та задачами,  які підпорядковувались місії нашого професійного об’єднання керівних кадрів дошкільної освіти  - Славутич це електронне місто.

 • Фотозвіт з конкурсу "Город на підвіконні"

    

     

    

    

     

 • Напишите собственноручно для Нади Савченко письмо или открытку со словами поддержки

  "Укрпочта" предлагает всем жителям Украины принять участие в акции поддержки украинки Надежды Савченко, которая находится в московской тюрьме.

  Об этом говорится в пресс-релизе компании.

  Компания призывает всех написать собственноручно для Савченко письма или открытки со словами поддержки и отправить по адресу: 107076, г. Москва, ул. Матросская тишина, дом 18, ФКУ СИЗО-1 УФСИН РФ.

  Сестра Надежды Савченко Вера рассказала, что письма со словами поддержки имеют большое значение для морального состояния украинской летчицы.

  "У Надежды очень много друзей, которые передают ей письма. Когда Надя читает эти письма с добрыми словами, у нее становится теплее на сердце, она как бы возвращается домой. Очень много пишут писем как из Украины, так и из России", — сообщила Вера Савченко.

  16 марта стало известно о том, что Надежда Савченко возобновила голодовку с требованием изменения меры пресечения.

  Вчера украинских врачей пустили в камеру московской тюрьмы, в которой содержится украинская летчица Надежда Савченко. Медики пробыли у Савченко 3,5 часа и, как сообщили адвокаты украинки, их выводы внушают оптимизм: необратимых изменений не произошло, а на восстановление уйдет несколько месяцев. По словам адвоката Марка Фейгина, врачи настоятельно советовали Савченко не возобновлять голодовку.

 • Фоторепортаж "Золота серія занять" педагогів, що атестуються у 2015 році

 • Все красотки в пышных юбках, очаруют не на шутку. Это бархатцы-цветочки – золотистые комочки

  Ось такі вітальні квіти виростили до Дня 8 березня діти та працівники групи "Ягідка" для своїх колег. В цей день кожен працівник садочка отримав ось таке маленьке диво. Дякуємо вам Неля Вікторівно, Катерино Володимирівно, Наталіє Михайлівно!