• Вітаємо Вас!

  Вітаємо Вас!

  Ми раді вітати Вас на сайті Дошкільного навчального закладу №6 "КРУНК". Метою сайту нашого дитячого садка є оперативне і об’єктивне інформування громадськості про його діяльність та включення в єдиний освітній інформаційний простір мережі Інтернет. Читати далі
 • 1

Наші досягнення

Педагоги Дошкільного навчального закладу №6 "КРУНК" мають багато нагород, а результати діяльності закладу дуже високі.

Читати далі

 • Важливо
 • Анонс
 • Фотогалерея
Шановні батьки! До вашої уваги спеціальний реєстраційний рахунок для реалізації бажання щодо надання благодійної допомоги.
р/р 31553313137148
Банк в ГУ ДКСУ у Київській області
м. Київ    МФО 821018
Код за ЄДРПОУ: 23568683
Одержувач управління освіти і науки
При перерахунку коштів обов’язково зазначайте: Благодійні внески для ДНЗ №6 «Крунк», своє прізвище, ім’я, по-батькові, та для чого призначені кошти. 
 
Шановні колеги! Запрошуємо стати учасниками Дев’ятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти», яка відбудеться 15-17 березня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).
Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Детальніше тут
image image
 
image image
 

Новини

Фільтр
 • Музика зими

  Сьогодні в нашому закладі відбулось засідання міського методичного об’єднання "Музичний вернісаж", в рамках якого музичний керівник Надія Доброта провела відкрите заняття з дітьми старшого дошкільного віку на тему: "Музика зими". 

  Перегляд та обговорення заходу пройшло в позитивній та дружній атмосфері. Присутні вказали на вдале використання педагогом творчих завдань,  вибір музичних творів для виконання їх дітьми в оркестрі, синхронність виконання  тощо.

  Більше фото та інформації про заняття на нашій сторанці у Facebook.

 • Що треба знати про кір

  Morbillivirus — вірус кору — надзвичайно заразний, він швидко передається від хворої людини до здорової повітряно-крапельним шляхом, тобто під час вдихання найдрібніших крапель слизу, які потрапили в повітря при чханні, кашлі або розмові хворого. Вірус кору може жити в повітрі та на поверхнях до двох годин після того, як хвора людина залишила приміщення.

  Інкубаційний період кору (тобто період, коли симптоми ще не проявляються) становить 6—21 днів. Далі починається період захворювання з такими симптомами: висока температура, головний біль, нежить, сухий кашель, збільшення лімфовузлів, запалення слизової оболонки очей (сльозотеча, світлобоязнь, гнійні виділення), пронос  та блювота. На 4—5 день хвороби з’являється червоний висип, який починається зі шкіри голови й обличчя, а згодом розповсюджується на все тіло. Хвороба із симптомами триває до 4 тижнів і більше.

  Захворювання може призвести до пневмонії, вушної інфекції, запалення мозку — енцефаліту, інших серйозних ускладнень, а також до інвалідності та смерті. Ліків від кору не існує. Специфічного лікування від кору немає. Проте захворюванню можна запобігти.

   

 • До побачення, ялиночка!

  Напередодні Щедрого вечора до дітлахів Крунку знову завітали Дід Мороз і Снігуронька, які передали солодкі подарунки від депутата Верховної Ради Ярослава Москаленка.

  На малюків, які сьогодні не прийшли до садочка, подарунки чекають в групах.

  Більше фото про новорічні ранки в закладі на нашій сторанці у Facebook.

 • Інформація для педагогів

  Наказом Міністерства освіти і науки України від 19 грудня 2017 року № 1633 затверджено "Примірний перелік  ігрового та навчально-дидактичного обладнання  для закладів дошкільної освіти".

  Цей Примірний перелік підготовлений відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту», вимог Базового компонента дошкільної освіти і чинних комплексних програм розвитку, навчання і виховання дітей раннього і передшкільного віку, рекомендованих Міністерством освіти і науки України. Він пропонує  примірний перелік ігрового та навчально-дидактичного обладнання (далі – Перелік), що необхідні для оптимального оснащення освітнього процесу в усіх вікових групах закладів дошкільної освіти, де виховуються діти від народження до 6 (7) років. У Переліку враховано зміни в соціальному замовленні до якості дошкільної освіти та інноваційні розробки у сфері навчального забезпечення і створення розвивального предметного середовища для повноцінної організації  життєдіяльності дітей з метою їх  вчасного цілісного і всебічного розвитку.

  Примірний перелік  ігрового та навчально-дидактичного обладнанн для закладів дошкільної освіти переглянути тут.

 • "Крунк" новорічний

  Ще кілька десятків років тому ми могли побачити новорічне оформлення фасадів будівель тільки в фільмі «Один вдома». На щастя, традиція прикрашати торгові центри, магазини і житлові будинки всеж-таки прийшла до нас з заходу, і ми не упустили нагоду зробити вхідну групу (двері, маркіза, козирок, сходи) будівлі нашого садочка святковою. Тепер зима стане теплішою, затишною і казковою!

  Новорічна пора - час чарівництва! Незвично прикрашене вікно - це маленьке диво, створене своїми руками. Новий рік дарує таку унікальну можливість проявити свою фантазію. На вашому віконному просторі можуть тимчасово оселитися лісові звірі, казкові герої, ялинові шишки. Вікно на якийсь час стане полотном для реалізації вашого творчого потенціалу. Вогники гірлянд, сніжинки або білосніжні візерунки ... 

   

 • Наші щирі привітання!

 • Готуємось до спортивного свята!

  Шановні колеги, інструктори з фізкультури та вихователі! Запрошуємо вас підготуватися до спортивного міського свята разом з нами. До вашої уваги пропонуємо перегляднути відео-уроки, що стануть у нагоді під час підготовки до спортивного міського свята "Це моя земля! Це моя країна! Рідна ти моя Україна!". Бажаємо успіхів. До зустрічі у березні.

 • Тренінг «Активні громадяни»

  «Активні громадяни» – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Проект стартував в 2009 році та реалізується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії.

  Мета проекту: Сприяння соціальним змінам і забезпечення сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі лідерів із залученням громадських організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

  Коли: Тренінг відбудеться 15 – 17 лютого 2017 року у Славутичі. Детальніше про місце та час ми повідомимо усім учасникам після реєстрації.

  Чому саме у Славутичі: Тренінг буде спрямований на побудову діалогу та співпраці у громаді, обговорюватимуться також принципи сталого розвитку. Це актуально й для громади Славутича.

 • День Соборності України

  День Соборності - свято України, що відзначається з 1999 року 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

  22 січня 1918 року Україна проголосила себе на майдані Святої Софії у Києві самостійною, вільною державою. А через рік, 22 січня 1919 року, на цьому ж майдані, було проголошено Акт "Про з'єднання всіх українських земель" в одну спільну Соборну Українську державу. Західна Україна об'єдналася з Наддніпрянською для того, щоб міцніти й розбудовувати власну державу. Це свято показує, що усі ми - діти однієї великої України і бажаємо жити в згоді-злагоді.

  27 років назад, 21 січня 1990 року, відбулася одна з наймасштабніших  у світовій історії акція "Живий ланцюг". Близько трьох мільйонів людей взялися за руки і створили безперервний ланцюг від Києва до Львова, показуючи цим бажання українців жити в єдиній незалежній країні. "Живий ланцюг" став ще одним кроком до здобуття незалежності України.

 • Увага! Конкурс на створення візуального стилю бренду міста Славутича

  До уваги усіх зацікавлених осіб! Оголошено Відкритий конкурс на створення візуального стилю бренду міста Славутича. Конкурс проводиться з метою створення та визначення єдиного візуального стилю міста бренду Славутича як втілення змістової, візуальної та словесної концепції бренду міста «Славутич – місто нових ідей».

  Серед завдань конкурсу – формування позитивного іміджу міста, підвищення його туристичної та інвестиційної привабливості на всеукраїнському та міжнародному рівні; промоція культурного, економічного, наукового та соціального потенціалу міста.

  Переможець конкурсу отримує диплом та винагороду у розмірі 10 000 грн.

  Оргкомітет також залишає за собою право відзначити заохочувальними призами авторів конкурсних робіт за окремі елементи фірмового стилю.

 • День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель

   

 • Менталітет: портрет в пейзажі

  Кожен може обрати собі бога. Кожен може обрати собі національність. Навіть історію. Однак ніхто не може обрати собі менталітет.

  Прийнято вважати, що простіше зрозуміти характер народу через його мистецтво і літературу. Та все ж таки в цю розмову вплітаються міркування про клімат, ландшафт, чорноземи, оптимізм та песимізм, спільності і відмінності – і багато іншого...
  Іноді складається враження, що у жителів України два різних менталітети. Один – з демократичними західними традиціями, інший – тяжіє до Сходу з його культом сильної руки. Тим не менш різниця в переконаннях не заважає кожному українцю залишатися «міцним горішком» і підживлюватися від своїх споконвічних коренів. Незважаючи на полярні, здавалося б, взаємовиключні риси, український менталітет залишився досить цілісною своєрідною структурою. Об'єднує цю структуру, так само як і українців сходу і заходу, наступне.

   

 • І на тім рушникові...

  20 січня відбувся міський майстер-клас із питання розвитку основ художньо-естетичної культури в дітей дошкільного віку засобами декоративної аплікації.  Керівник майстер-класу, вихователь Ведмідь Н. М., для  слухачів провела відкритий показ заняття з декоративної аплікації з дітьми спеціалізованої групи № 11 "Дзвіночки" «І на тім рушничкові…» та практик-клас із виготовлення витинанки з презентацією зразків декоративних мотивів у вишивці у всіх регіонах України. 

  Колеги подякували за захід, відмітили високий рівень проведеного відкритого заняття.


 • За участь в акції "Пиріг енергозбереження" ми отримали гарний подарунок!

   За участь в акції "Пиріг енергозбереження" вихованці групи № 5 "Теремок" отримали в подарунок від команди Світ освіт плакат "Святкуй та зберігай енергію". Дякуємо!

  Інтернет ресурс Світ освіт розмістив фото наших вихованців у себе на сторінці. https://www.facebook.com/sweetosvit/


   

   

 • в м.Славутичі пройде Марш миру - Ланцюг Єдності

  Шановні Славутичане!
   
  18 січня о 12:00 в м.Славутичі пройде Марш миру - Ланцюг Єдності.
   
  Цей загальноміський захід проходить у підтримку Всеукраїнської акції «Я – Волноваха» або "Je suis Volnovakha". 
   
  Ми засуджуємо антилюдські дії, які привели до трагедії на блокпосту під Волновахою в Донецькій області 13 січня 2015 року. Життя людини безцінне і його відбирати ніхто не має права! Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблих. 
   
  Напередодні Дня Соборності України запрошуємо Вас об’єднатись в ланцюг Єдності, на Центральній площі міста, заради миру! «За єдину Україну, за єдиний Славутич!»
   
  Збір біля ЗОШ №1 об 11:30.
   
  Міський голова В.П. Удовиченко