• Вітаємо Вас!

  Вітаємо Вас!

  Ми раді вітати Вас на сайті Дошкільного навчального закладу №6 "КРУНК". Метою сайту нашого дитячого садка є оперативне і об’єктивне інформування громадськості про його діяльність та включення в єдиний освітній інформаційний простір мережі Інтернет. Читати далі
 • 1

Наші досягнення

Педагоги Дошкільного навчального закладу №6 "КРУНК" мають багато нагород, а результати діяльності закладу дуже високі.

Читати далі

 • Важливо
 • Анонс
 • Фотогалерея
Шановні батьки! До вашої уваги спеціальний реєстраційний рахунок для реалізації бажання щодо надання благодійної допомоги.
р/р 31553313137148
Банк в ГУ ДКСУ у Київській області
м. Київ    МФО 821018
Код за ЄДРПОУ: 23568683
Одержувач управління освіти і науки
При перерахунку коштів обов’язково зазначайте: Благодійні внески для ДНЗ №6 «Крунк», своє прізвище, ім’я, по-батькові, та для чого призначені кошти. 
 
Шановні колеги! Запрошуємо стати учасниками Дев’ятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти», яка відбудеться 15-17 березня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).
Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Детальніше тут
image image
 
image image
 

Новини

Фільтр
 • Зі святом! З Днем дошкілля!

   З Днем Дошкілля, шановні колеги! Зі святом! Бути вихователем - високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є - наше життя і наша надія.

   

  Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. 
  Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

  Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті.

  І як би нам не здалося дивним, але працівники дитячих садків та інших дошкільних закладів, спільно з батьками та близькими наших дітей, стоять на своєрідній передовій нашого спільного, самого найближчого майбутнього.

 • День народження - "Крунку-28!"

    

 • Про міський вернісаж дитячої творчості

  Положення про вернісаж дитячої творчості «Чарівний дивосвіт рослин нашого двору»

  1. Загальні положення
  Організаторами вернісажу дитячої творчості «Чарівний дивосвіт рослин нашого двору» (далі – вернісаж) є управління освіти і науки Славутицької міської ради та міський методичний центр.
  2. Мета та завдання вернісажу
  2.1. Метою вернісажу є інформаційно-методична та культурно-освітня підтримка впровадження заходів Програми формування енергетичної та кліматичної свідомості славутичан у рамках реалізації Плану дій Грантового Проекту Європейської Комісії в м.Славутичі «Пілотний проект з реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку м.Славутича до 2020 року – здійснення термомодернізації 2-х муніципальних об'єктів бюджетної сфери» (далі – Грантовий проект ЄС).
  2.2. Завдання вернісажу:
  формування системи знань та екологічної культури дітей дошкільного віку стосовно відповідального ставлення до природи як універсальної, унікальної цінності, привернення уваги до збереження природних ресурсів;
  виховання мотивів, потреб, звичок екологічно доцільної поведінки як показника духовного розвитку особистості, пропагування активної життєвої позиції сучасного європейця;
  виявлення та підтримка активних, талановитих дітей, залучення їх до творчої діяльності;
  стимулювання професійної активності педагогів. 

  Детальніше

 • До уваги славутичан! Оголошується відкритий конкурс на отримання грантів Славутицького міського голови

  Конкурс проводиться в рамках виконання заходів «Програми розвитку системи освіти міста Славутича на 2016 – 2018 роки», затвердженої рішенням Славутицької міської ради від 08.07.2016 року №258-15-VII. Конкурс проводиться на території міста Славутича при фінансовій та технічній підтримці Славутицької міської ради, за кошт місцевого бюджету.

  Грант Славутицького міського голови – це цільові кошти, що надаються на конкурсній основі для реалізації заявленого освітнього проекту. Метою конкурсу є надання фінансової та технічної підтримки для реалізації актуального освітнього проекту.

  Проектні заявки можуть подаватися: адміністраціями загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів; батьківськими комітетами навчальних закладів; учнівськими самоврядними організаціями навчальних закладів; громадськими організаціями міста; ініціативними групами. Зміст кожної проектної заявки перед поданням узгоджується із усіма зацікавленими сторонами (адміністрація закладу, батьківський комітет тощо), що братимуть участь у реалізації проекту. Детальніше тут

  Проектні заявки (згідно переліку) подаються до 18.00 31 жовтня 2016 року 

 • Нині ми дошкільну галузь з Днем народження вітаємо!

  27 вересня - загальнонаціональне свято «День вихователя і всіх дошкільних працівників». Ідея цього свята - допомогти суспільству звернути більше уваги на дитячий сад і на дошкільне дитинство в цілому. 

  Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. І як би нам не здалося дивним, але працівники дитячих садків та інших дошкільних закладів, спільно з батьками та близькими наших дітей, стоять на своєрідній фронтовій передовій нашого спільного, самого найближчого майбутнього. 

  Дошкільний вік - один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, любові до Батьківщини. У цей період не тільки закладаються основи світосприйняття і здоров’я дитини, формується особистість і вектор моральності, але і відбувається якесь незриме таїнство, яке відбувається тільки на рубежі поколінь - передача нашої спільної спадщини. Бути вихователем - високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є - наше життя і наша надія. 

  В цей особливий День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх працівників дошкільних установ, що віддають щодня тепло своїх сердець дітям! Ми упевнені, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день вихованців в дитячому саду на день радості і щастя! Бажаємо їм здоров’я і міцних нервів, хороших зарплат і побільше приємних моментів в їх, так необхідної всім нам праці! Зі Святом!

 • Золота осінь Славутича - 2016

  23 вересня Славутич зустрічав гостей та учасників свого XXIIІ Міжнародного фестивалю дитячої демократії, телебачення, преси та творчості «Золота осінь Славутича – 2015».  

  Цього року до міста завітали команди юних журналістів та творчих колективів  з  Латвії (м. Айзкраукле), Польщі (м. Лодзь), Білорусі (м. Мінськ,  м. Калінковічи), Чехії, Марокко та також з 8 областей  України (Київської, Чернігівської, Кіровоградської, Харківської, Рівненської, Черкаської, Львівської, Закарпатської). В номінації «Преса» подали заявки 10 команд, «Фото» – 20, «Телебачення» – 7, «Інформаційні технології» – 6, «Лідери» – 9. 

  В Палаці дитячої та юнацької творчості, який у ці дні святкує своє 20-ти річчя, відбулася прес-конференція міського голови  Юрія Фомічева  та оргкомітету фестивалю.  Основний меседж зустрічі «Славутич – цікавий майданчик для творчості. Майбутнє у Славутича є і всі 30 років він це доводить».  

  На прес-конференції виступив Микола Томенко, який розповів про свій проект «Сім чудес України», презентував присутнім свої видання, які будуть вручені переможцям конкурсних завдань фестивалю. «Славутич і Чорнобиль повинні сформувати позитивний імідж у світі. І для цього є всі передумови. Створення біосферного заповідника в чорнобильській зоні дасть такі можливості» – зауважив Микола Володимирович. До речі,  Томенку М.В. у цьому році Славутицька міська рада присвоїла почесне звання «Почесний житель міста», ця нагорода і була вручена йому міським головою  Фомічевим  Юрієм Кириловичем.

  В перший день міжнародного фестивалю «Золота осінь Славутича» конкурсанти отримали завдання, стали учасниками урочистої ходи. У вечері  на Центральній площі  урочисто було відкрито фестиваль. Відбувся  концерт  творчих колективів та гостей міста.        

 • З Днем народження садочок!

  У кожного малюка є дороге серцю місце – рідний дитсадок. Це маленька країна, де свої закони, звичаї, традиції, свята. Найбільше з них – день народження дошкільного закладу. Святковим заходом відзначив свої уродини наш “Крунк”, сьогодні нашій великій і дружній родині виповнилося 27 років. Щоранку, мов гомінливі струмочки, зливаючись в єдиний бурхливий потічок, прямують сюди дівчатка й хлопчики, щоб набратись знань, сил та вмінь. Протягом усіх років його керівник та колектив старалися робити заклад затишним і зручним гніздечком для малят нашого міста, аби жилося їм тут цікаво та радісно.

  До свята тут підготувалися на всі сто – охатно прибране подвір’я та приміщення груп. Незабутнє враження створювали радісний гомін дітлахів та привітні посмішки працівників закладу.

  Вихованці теж старанно готувалися до свята. Разом зі своїми вихователями вони підготували чудову концертну програму. Малята виконували гімн дитсадочка, пісні, танцювальні композиції, які барвистим віночком перепліталися з поетичними рядочками, присвяченими рідному дитсадку.  На завершення заходу всі дружно виконали «Вітальну», якою віншували процвітання, успіхів та добробуту своєму дошкільному закладу на довгі і мирні літа.

 • Пролунав перший дзвоник

  Сьогодня вихованці старшої групи "Ягідка" з музичним керівником Сидоріною Г.В. та практичним психологом Ковтуненко Н.В. відвідали першовересневе подвір’я Славутицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 яке розквітло від дитячого щебету, юнацьких посмішок, турботливих вчителів та схвильованих першокласників, почесних гостей. Першу сторінку 

  Книги Знань в цьому році відкриють досвідчені педагоги: Оксана Ігнатенко та Ірина Федорова.

  Свято традиційно розпочалося з гімнів України та Славутича, а прапори підняли учні 11-го класу та ветерани АТО. Також, вшанували пам'ять тих, завдяки кому славутичани можуть жити під мирним небом, колись учнів третьої школи: Сергія Волнухіна та Дениса Гултура.

   Директор школи Геннадій Нашиба своїм виступом підбадьорив учнів, вчителів та батьків до навчання у новому році. 

 • З Днем народження "КРУНК"!

  Ми пишаємося своєю роботою і любимо свій маленький палац для щасливих славутицьких дітей! З днем народження, садочок!

  Більше фото тут

 • Вітаємо з початком нового навчального року!

    1 вересня вихованці старших груп відвідали свято першого дзвоника в ЗОШ № 3. Більше фото тут