• Вітаємо Вас!

  Вітаємо Вас!

  Ми раді вітати Вас на сайті Дошкільного навчального закладу №6 "КРУНК". Метою сайту нашого дитячого садка є оперативне і об’єктивне інформування громадськості про його діяльність та включення в єдиний освітній інформаційний простір мережі Інтернет. Читати далі
 • 1

Наші досягнення

Педагоги Дошкільного навчального закладу №6 "КРУНК" мають багато нагород, а результати діяльності закладу дуже високі.

Читати далі

 • Важливо
 • Анонс
 • Фотогалерея
Шановні батьки! До вашої уваги спеціальний реєстраційний рахунок для реалізації бажання щодо надання благодійної допомоги.
р/р 31553313137148
Банк в ГУ ДКСУ у Київській області
м. Київ    МФО 821018
Код за ЄДРПОУ: 23568683
Одержувач управління освіти і науки
При перерахунку коштів обов’язково зазначайте: Благодійні внески для ДНЗ №6 «Крунк», своє прізвище, ім’я, по-батькові, та для чого призначені кошти. 
 
Шановні колеги! Запрошуємо стати учасниками Дев’ятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти», яка відбудеться 15-17 березня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).
Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Детальніше тут
image image
 
image image
 

Новини

Фільтр
 • Про реалізацію проектів в "Крунку"

   У 2016-2017 навчальному році наш заклад взяв участь в проекті з реалізації міської цільової Програми «Громадський бюджет участі м.Славутич на 2016-2020 роки». Від «Крунку»в конкурсі перемогли два проекти: «Вуличні майданчики «Крунку» - територія безпеки та комфорту дітей» та «Влаштування спеціального покриття на дитячих майданчиках дошкільного навчального закладу №6 «Крунк».

  На сьогодні вже встановлено нове ігрове обладнання на вуличних прогулянкових майданчиках, сучасне і багатофункціональне! З нетерпінням чекаємо на покриття.

  Також вже реалізовано проект «Крунк обирає спорт» який став переможцем відкритого конкурсу на отримання грантів Славутицького міського голови.

  Ми щиро вдячні усім, хто долучився до реалізації цих проектів!

 • В Україні відбудеться перший арт-фестиваль, присвячений Чорнобилю

   

   З 30 серпня по 1 вересня у місті Славутичі (Київська область, Україна) відбудеться зфестиваль CHERNOBYLING.

  Сумна історія Чорнобиля відома всьому світу. 26 квітня 1986 року аварія, що сталася на Чорнобильській атомній електростанції, назавжди змінила життя сотень тисяч людей. У лічені дні Чорнобиль і Прип'ять перетворилися в міста-примари, а 30-кілометрова Зона відчуження стала своєрідним символом страшної помилки і слугуєпостійним нагадуванням про найбільшу техногеннуаваріюв історії людства.

  CHERNOBYLING- перший радіоактивний фестиваль в Україні, щовідбудеться 30.08.- 1.09.у місті Славутичі(Київська область, Україна). Його основна мета - об'єднати людей, небайдужих до історії Зонивідчуження. За допомогою музики, мистецтва і незвичайних активностей фестиваль покликаний розповісти про страшну катастрофу, показавши її з іншого боку.

  Трьома основними напрямками фестивалю стануть:

  • Геокешінг- туристична гра із застосуванням супутникових навігаційних систем;
  • Урбекс- індустріальний туризм, відвідання, дослідження і вивчення покинутих будівель і міст
  • Мистецтво- фото, арт, музика.

  За 3 дня CHERNOBYLINGйого відвідувачі зможуть прослухати унікальні лекції людей, які мали безпосереднє відношення до сумнозвісної аварії ЧАЕС, познайомляться з творчістю художників та арт-діячів з різних країн світу, побачать найцікавіші кінострічки, присвячені Зоні, почують концерти українських та зарубіжних рок-груп, а також зможуть відправитися на унікальну екскурсію найцікавішими місцями Зони відчуження і зокрема міста Прип'ять. Передбачена дитяча програма – активні ігри та розваги у Славутичі для найменших учасників фестивалю.

  CHERNOBYLINGунікальний тим, що прагне об'єднати іноземців і українців у дослідженні теми Чорнобиля і його історії. Організатори - Асоціація туроператорів в Чорнобилі, місто Славутич та Національний музей Чорнобиля в Києві - запросили відомих зарубіжних вуличних художників (наприклад, NeSpoon, Poland), фотографів (наприклад, Тьєррі Ванхуйссе,  Бельгія), геокешерів (наприклад, Маріан Хекско, Чехія), дослідників урбаністичних і індустріальних об'єктів (наприклад, Влад Вознюк, Україна). Крім українських гуртів «НАСТ», «…ТА ІНШІ», «YOKO-ГАММА», у фестивалі візьмуть участь популярні гурти зі Словаччини (SIGNATURE), Чехія (MÁÁGAAŽĎORP) і Польща (CINAMON).

  Всі кошти від фестивалю будуть передані на допомогу жителям Чорнобильської Зони, які,незважаючи на усі заборони, повернулися до своїх домівок.

  Офіційне відео

  Програма фестивалю

  Офіційний веб-сайт

 • Всеукраїнський огляд досвіду роботи УО та ДНЗ з питань організації та розвитку дошкільної освіти

  Друзі! Наш заклад бере участь у Всеукраїнському огляді досвіду роботи управлінь освіти та дошкіільних навчальних закладів з питань організації та розвитку дошкільної освіти. Підтримайте нас! Ми беремо участь за № - 16004. Голосуйте на освітньому порталі Пед ПРЕСА за посиланням  http://nz.pedpresa.com.ua/edu/16004

 • Про готовність закладу до нового навчального року

  Ось і настав серпень і, майже, кінець ремонтам. Хоча є ще дві важливі справи, але про це пізніше. Тепер по порядку. За допомогою батьків і персоналу дитсадка, за яку усім щира вдячність, в групах і на прогулянкових майданчиках зроблений частковий косметичний ремонт. Кожна група зробила ремонт за потребою і необхідністю.

  За рахунок бюджетних коштів виконані наступні роботи:

  • в групах "Перлинка", "Вінні-Пух", "Дружна сімейка" замінено сантехнічне обладнання, яке вийшло з ладу;
  • зроблений косметичний ремонт службового приміщення та гарячого цеху харчоблоку, замінені світильники, встановлена нова овочемийка, замінені раковини і змішувачі води, в силовому електрощиті замінені перемикачі;
  • в приміщенні медичного блоку відремонтовані ізолятор, процедурний кабінет і тифлоцентр (апаратна кімната відремонтована капітально);
  • в басейні замінені душові гарнітури, зроблений ремонт стін і стелі;
  • проведено ремонт службових санітарних кімнат із заміною сантехнічного обладнання;
  • в музичному залі проведена заміна сантехнічного обладнання, реставровано стелю;
  • в нижній галереї, на сходових маршах, в тамбурах і переходах пофарбовані стіни, двері та рами вікон. Це ми коротенько так інформуємо вас. Чекаємо дітей після відпустки гарно відпочившими і здоровенькими! Ми за вами скучили, повертайтеся скоріше!

  Окремим рядком. Ремонт і реставраційні роботи в нашому дитячому садку виконувала фірма ПП КП "Гранд-сервіс" (директор Єгоренко Ю.А.). Все виконано якісно і в строк. Щира подяка від колективу закладу, дітей та батьків! Нехай вам щастить!