• Вітаємо Вас!

  Вітаємо Вас!

  Ми раді вітати Вас на сайті Дошкільного навчального закладу №6 "КРУНК". Метою сайту нашого дитячого садка є оперативне і об’єктивне інформування громадськості про його діяльність та включення в єдиний освітній інформаційний простір мережі Інтернет. Читати далі
 • 1

Наші досягнення

Педагоги Дошкільного навчального закладу №6 "КРУНК" мають багато нагород, а результати діяльності закладу дуже високі.

Читати далі

 • Важливо
 • Анонс
 • Фотогалерея
Шановні батьки! До вашої уваги спеціальний реєстраційний рахунок для реалізації бажання щодо надання благодійної допомоги.
р/р 31553313137148
Банк в ГУ ДКСУ у Київській області
м. Київ    МФО 821018
Код за ЄДРПОУ: 23568683
Одержувач управління освіти і науки
При перерахунку коштів обов’язково зазначайте: Благодійні внески для ДНЗ №6 «Крунк», своє прізвище, ім’я, по-батькові, та для чого призначені кошти. 
 
Шановні колеги! Запрошуємо стати учасниками Дев’ятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти», яка відбудеться 15-17 березня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).
Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Детальніше тут
image image
 
image image
 

Новини

Фільтр
 • Тиждень безпеки триває

  Сьогодні в рамках  «Тижня безпеки малюка» пройшов спільний захід з ДРПЧ-63 м.Славутич. На заходів був присутній начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Славутицької міської ради Зуй В.А. Діти мали можливість спілкування із справжніми рятувальниками, побачили демонстрацію спецодягу, обладнання пожежної машини, всі пристрої для пожежогасіння, а також закріпити правила безпечної поведінки з вогнем. Кожен з дітей мав можливість посидіти в машині, поміряти каску і протигаз, малюки і дорослі були в захваті від справжнього водяного шоу - демонструвалась подача води. На згадку про сьогоднійній захід діти подарували рятувальникам свої малюнки.

  Діти і колектив закладу висловлюють подяку ДРПЧ-63, а особисто командиру відділення ІІ караулу – Нестеренко Олегу Петровичу. Більше фото тут

 • Славутич - безпечне місто!

  Сьогодні в нашому закладі відбувся творчий проект в рамках Тижня безпеки малюка «Славутич – безпечне місто!», в якому взяли участь  діти  усіх вікових груп, разом зі своїми вихователями. Основна  мета проекту: закріпити правила безпечної поведінки в природі, знання про їстівні та отруйні гриби, отруйні рослини; правила дорожнього руху.  Формувати вміння користуватися набутими знаннями в життєвих  ситуаціях, актуалізувати попередній досвід з теми “Славутич - наш дім”.Прищеплюватилюбов до рідного міста, до України. Виховувати дбайливе ставлення до навколишньогота турботу про власне здоров’я.

  На початку проекту діти розповіли Журавлеві про своє рідне місто та садочок, та отримали плани-маршрути для виконання завдань.

  Усі діти із задоволенням мандрували тематичними галявинами, виконували різноманітні розвиваючі завдання: відгадували загадкиКазкарки, «гасили вогнище», каталися на самокатах за сигналом світлофора, танцювали, співали пісень, спілкувалися з Лісовичком, допомагали лікувати звірят, відвідали виставку дитячих малюнків… І як підсумок, усі діти справились із завданням і отримали гарний настрій та солодкі подарунки! Більше фото тут

 • Відзначаємо День пам`яті і примирення

  8 і 9 травня ми, разом з мільйонами людей по всьому світу, відзначаємо День пам’яті і примирення та 72-гу річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 

  Ці події мають особливе значення, адже ми вшановуємо не тільки воїнів, не тільки  жертв війни, депортацій, воєнних злочинів проти людяності скоєних у ті страшні часи, а й одночасно віддаємо данину подвигу Солдата Перемоги. Низький земний уклін солдатським вдовам, трудівникам тилу, усім, хто виніс на своїх плечах лихоліття років окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.

  Як ніколи, сьогодні ми розуміємо прагнення нашого народу до миру і спокою, свободи й добробуту. Велика Перемога  об’єднує нас і робить нас сильнішими. Бажаємо всім лише мирного неба, розуміння та родинного затишку. Ми пам’ятаємо – ми перемагаємо!

 • Тиждень безпеки дитини

  Відповідно до Плану основних заходів Славутицької міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області, п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» на виконання наказу управління освіти №44 від 11.04.2017  «Про організацію та проведення Тижня безпеки дитини» та з метою забезпечення захисту учасників навчально-виховного процесу та підтримання безперервної роботи дошкільного навчального закладу в режимі повсякденної діяльності та в умовах виникнення надзвичайної ситуації, у нашому дошкільному навчальному закладі буде проведено  Тиждень безпеки дитини  у період з 10.05.2017 по 13.05.2017. 

  Орієнтовний план заходів дивитися тут

 • 30 років під крилами Білого Ангела

  У червні 2017 року Славутич святкуватиме своє перше 30 річчя! В його долі, витканій із мрій і надій, тривог і пошуків, духовних і трудових досягнень – тисячі незабутніх подій та фактів. Місто живе і переконливо крокує в майбутнє. Ініціативою, натхненням, творчістю, невтомною працею славутичан вписані сторінки в славний літопис Славутича – міста міжнародної співпраці, інтернаціональної історії і сьогодення. Славутич будувався у короткі строки після Чорнобильської трагедії посланцями майже всіх республік колишнього Союзу, нині незалежних самостійних держав і увійшов в історію, як місто братерства, відродження та надії. Що ж об’єднує нашу громаду? Створений славутицький духовний і побутовий стандарт, власний стиль життя, за яким живуть і формуються нові покоління мешканців міста. Нас також зміцнює потужний інтелектуальний потенціал Славутича, щасливо поєднаний із його громадянським устремлінням.

  Більше про Славутич дивитися тут

  Заходи, заплановані у дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) № 6 «Крунк» комбінованого типу до 30 – річчя міста Славутича дивитися тут

   
 • ОБЕРЕЖНО! ХВОРОБА ЛАЙМА !

   

  Хвороба Лайма- інфекційне захворювання, збудниками якого є декілька патогенних для людини мікроорганізмів – борелій, яка входить до складу захворювань - бореліозів. Переносником інфекції є іксодові кліщі. Найактивнішими вони стають в період квітня – травня та вересня – жовтня. Найчастіше напади кліщів відмічаються при відвідуванні лісу, збиранні ягід та грибів, лісопаркових осередків міста.

  Кліщі активно пересуваються, можуть підніматися по кущах на висоту до 2-х метрів, а потім з поривом вітру впасти на людину,. Кліщі відчувають людину за 10-15 метрів орієнтуючись на запах, тому вздовж стежин їх завжди більше, ніж у глибині лісу.

 • Загальноміський конкурс дитячих творчих робіт «Професії моїх батьків»

  На виконання наказу відділу освіти від 29 серпня 2014 року № 80 «Про проведення загальноміського конкурсу дитячих малюнків «Професії моїх батьків» у 2014/2015 навчальному році» та з метою звернення уваги дітей старшого дошкільного віку до різноманітності професій дорослих, розуміння ролі праці в житті людини, збагачення уявлення про трудову діяльність дорослих, підтримки талановитих дітей дошкільного віку, стимулювання професійної активності педагогів дошкільних навчальних закладів, був організований та проведений загальноміський конкурс дитячих творчих робіт «Професії моїх батьків». На Конкурс було представлено 14 робіт, які виконані гуашшю, фарбами, олівцями. Із них стали переможцями 9, відзначено подяками 5. Серед них перше місце здобула робота вихованки нашого закладу, групи № 6 «Перлинка» Ребко Софії. Вітаємо!

  Більше фото на facebook.com

 • Традиції "Крунку". Підсумкова педрада "Крунк-Престиж"

  За результатими рейтингового голосування всього колективу закладу були визначені лауреати і переможці щорічних конкурсів "Крунк-Престиж", «Крунк-Довкілля». 
  Церемонія нагородження відбулась на заключній педагогічній раді, яка пройшла у формі ділово
  ї гри-свята «Працюй професійно! Святкуй – яскраво!» 

  За підсумками конкурсу «Крунк-Престиж» працівникам, які мають успіхи у професійній діяльності, вручено Сертифікати у різних номінаціях. 

 • Вишивала дівчина, вишивала, у сорочку білую – душу вклала...

  Українська вишиванка – національний символ нашої країни, наша гордість і справжній витвір мистецтва. А сьогодні це ще й модний тренд. Адже в наш час не тільки українські дизайнери використовують в своїх колекціях традиційну символіку, а й світові кутюр'є створюють екстравагантний одяг з елементами українських орнаментів. Вишиванки залюбки носять і знамениті актори, і музиканти, і навіть зірки Голлівуду.

  Звичайно, час змінює все та вносить свої корективи. Поступово змінювалися матеріали, поєднання кольорів, техніка виконання. Та краса, майстерність і надзвичайно позитивна енергетика української вишиванки залишилися незмінними. Сьогодні вишита сорочка – це дійсно яскравий, стильний одяг, що привертає увагу та поєднує сучасний погляд на стиль в гармонії з незмінними українськими традиціями.

  Свято Вишиванки в "Крунку" 

  Детальніше на офіційній сторіннці закладу в facebook 

 • Інструктивно-методичні рекомендації "Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2015/2016 навчальному році"

  МОН України визначило орієнтовну загальну тривалість канікул у 115 днів: літні — 90 календарних днів, осінні — 5 календарних днів, зимові — 10 календарних днів, весняні — 10 календарних днів.

  У період канікул з дітьми проводиться фізкультурно-оздоровча і художньо-естетична робота.

  У 2015/2016 навчальному році чинними є комплексні та парціальні освітні програми.

  Педагогічний колектив ДНЗ, з урахуванням специфіки його діяльності (типу закладу), має право самостійно визначати, які із чинних освітніх програм обрати для повнішої реалізації базового інваріантного та варіативного змісту дошкільної освіти. Детальніше тут

  Допускається побудова освітнього процесу у дошкільних навчальних закладах за кількома програмами. Це дає змогу повніше врахувати інтереси, бажання, потреби, нахили вихованців, потенційні можливості педагогів, запити батьків задля своєчасного цілісного розвитку особистості дошкільника.

 • Освітній проект "Славутич – наш дім і нам затишно у нім"

  Тиждень безпеки малюка в "Крунку". 

  Більше фото на офіційній сторіннці закладу в facebook 

 • Тиждень безпеки малюка в "Крунку" разом з "ДПРЧ-42 м.Славутич"

  19 травня в нашому закладі в рамках "Тижня безпеки малюка" відбулось об’єктове тренування з реагування на надзвичайні ситуації.

  Більше фото тут 

 • Installation Instructions

  The following is a guide that covers how to set up your new Fresco template on your Joomla! site. Here you can find an overview of the files included in the Fresco release and instructions on installing and activating the template in your Joomla! install.

  Note: The Bundle Template is only necessary if the Gantry Library is not installed at /libraries/gantry directory.


  Step 1 - Installation

  1. Install from Admin → Extensions → Extensions Manager
  2. Browse for rt_fresco.zip and click Upload & Install

  Image

  Step 2 - Template Default

  1. Make the template default at Admin → Extensions → Template Manager
  2. Select rt_fresco
  3. Press Make Default

  Image

  RocketLauncher Instructions

  We always recommend installing a RocketLauncher first to trial and understand the template more effectively. It must be installed as new, and not over an existing Joomla install.

  Step 1 - Upload

  • Download the RocketLauncher
  • Unzip the file
  • Upload the created folder to your server

  Note: You can upload all the files via FTP, or use cPanel or SSH to upload the zip and unzip directly onto the server. Enquire with your hosting provider.

  Step 2 - Installation

  • Go to www.yoursite.com/*folder name*
  • Follow the Installation instructions
  • Ensure you click Install Sample Data during installation
  • Remove the installation folder in the Installation interface