• Вітаємо Вас!

  Вітаємо Вас!

  Ми раді вітати Вас на сайті Дошкільного навчального закладу №6 "КРУНК". Метою сайту нашого дитячого садка є оперативне і об’єктивне інформування громадськості про його діяльність та включення в єдиний освітній інформаційний простір мережі Інтернет. Читати далі
 • 1

Наші досягнення

Педагоги Дошкільного навчального закладу №6 "КРУНК" мають багато нагород, а результати діяльності закладу дуже високі.

Читати далі

 • Важливо
 • Анонс
 • Фотогалерея
Шановні батьки! До вашої уваги спеціальний реєстраційний рахунок для реалізації бажання щодо надання благодійної допомоги.
р/р 31553313137148
Банк в ГУ ДКСУ у Київській області
м. Київ    МФО 821018
Код за ЄДРПОУ: 23568683
Одержувач управління освіти і науки
При перерахунку коштів обов’язково зазначайте: Благодійні внески для ДНЗ №6 «Крунк», своє прізвище, ім’я, по-батькові, та для чого призначені кошти. 
 
Шановні колеги! Запрошуємо стати учасниками Дев’ятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти», яка відбудеться 15-17 березня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).
Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Детальніше тут
image image
 
image image
 

Новини

Фільтр
 • Падав сніг на поріг...

  Пам'ятаєте в дитинстві це радісне збудження, коли, прокинувшись, раптом виявляєш, що все навколо білим-біло? Постарайтеся, щоб і ваші діти отримували задоволення від зими, тому як можна раніше поясніть їм, що якщо випав сніг, це зовсім не означає, що вони повинні залишатися вдома - але, звичайно, для прогулянок у них повинна бути відповідна верхній одяг, щоб вони не замерзали і завжди залишалися сухими.

  Такі речі, як куртки, штани, що не промокають, шапки і чоботи, можна купити в магазинах, і бажано не в єдиному екземплярі.

  Коли перший комплект одягу намокне і діти почнуть замерзати, допоможе запас сухого одягу, щоб, перепочивши, вони знову могли бігти на вулицю. Особливо корисно мати коробку рукавичок. Не пошкодуйте грошей на теплий одяг і взуття для себе і вирушайте грати разом з вашою дитиною.

  Більше фото на сторінці закладу у Facebook

 • З Україною у серці

  21 листопада день Гідності та Свободи в Україні який відзначають на честь двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

  Цей пам’ятний день встановлений «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» 

  З нагоди цього дня в дитячому садку проводились різноманітні заходи присвячені відзначенню Дню Гідності та Свободи в Україні: заняття, бесіди, національні ігри, конкурс сімейних газет “З Україною у серці”, виставка  дидактичних ігор та посібників з патріотичного виховання “Ігри патріотів”. Дошкільнят порадувала гарна екскурсія до міні музею українського побуту створеного в ДНЗ, цікаві тематичні заняття, бесіді, ігри про минуле нашого народу, знайомство з державними символами України, народними звичаями та традиціями.

  Більше фото на сторінці закладу у Facebook

 • Акція «16 днів проти насильства»

  Найвищою цінністю будь-якої держави, є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість та безпека. Тому, з метою привернення уваги учнівської молоді, батьків, жителів міста до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми у загальноосвітніх навчальних закладах з 25 листопада по 10 грудня 2017 року проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

  Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.

 • «ProЗір» - консультаційний пункт з питань охорони зору дитини

  Шановний друже! Дякуємо, що ти читаєш ці рядки! Якщо ти небайдужий мешканець Славутича, то просимо твоєї допомоги. З 13-го листопада розпочався активний етап громадського проекту "Бюджет участі"- голосування, яке триватиме до 01 грудня. Підтримай наш проект № 19 – проголосуй за нові апарати для лікування дітей зі зниженим зором! Голосуйте за посиланням: https://slavutych.pb.org.ua/projects/show/19

   

 • "Крунк" зустрічає учасників проекту «Made in Slavutych»

  Крунківці радо зустрічали гостей з Чеської Республіки учасників проекту відомої чеської мисткині Kateřina Šedá «Made in Slavutych» - Hana Pospisilova a Radek Kašparovský.

  Тут відбулася церемонія посадки дерев з Вікторієй Надточей, адже це саме вона запропонувала посадити дерево з України в Чехії. Але фітоконтроль Київської області не дозволив вивезти дерево. Було вирішено і зроблено так: молодята разом з малечею посадили дві вишні, за якими будуть доглядати крунківці усіх поколінь. Ті, хто працює та працював колись в "Крунку", мають пам'ятати наш проект "Рослини нашого двору"! Дивіться, що вийшло: цей проект став міжнародним, іноземці саджають дерева в нашому дворі! 

  Більше фото тут

 • Мамин День в групі "Перлинка"

  Хочете здивувати своїх близьких оригінальним букетом? Звертайтеся до нашої матусі-чарівниці Олени Обі.

  31 жовтня в групі “Перлинка” відбувся мамин день. Діти робили фруктово-овочеві букети під керівництвом та з допомогою матусі Ніколоса - Олени Обі. Це неперевершене дійство! Мілуйтеся результатами художньої праці дітей групи "Перлинка" разом з нами!

  Більше фото тут

 • До уваги батьків!

  Шановні батьки!

  До вашої уваги спеціальний реєстраційний рахунок для реалізації  бажання щодо надання благодійної (добровільної) допомоги. При перерахунку коштів обов’язково зазначайте:

  р/р 31558307137148
  Банк в ГУ ДКСУ у Київській області
  м. Київ
  МФО 821018
  Код за ЄДРПОУ: 23568683
  Одержувач управління освіти і науки
   
  Благодійні (добровільні) внески для ДНЗ № 6«Крунк». Вказуйте групу, яку відвідує дитина, своє Прізвище Ім’я По-батькові, та для чого призначені кошти. (Наприклад: «На ремонтні роботи», «Придбання канцтоварів»  інше)

                             Адміністрація

 • Розпочалося голосування за проекти громадського бюджету участі!

   Шановні славутичани!
  Доводимо до вашого відома, що з 24.11.2016 по 06.12.2016 буде проводитись голосування (визначення громадської думки) у підтримку проектів реалізація яких передбачена міською цільовою Програмою «Громадський бюджет участі м.Славутич на 2016-2020 роки».

  Від нашого закладу в голосуванні беруть участь два проекти: 

  Влаштування спеціального покриття на дитячих майданчиках дошкільного навчального закладу №6 «Крунк»

   

  «Вуличні майданчики «Крунку» - територія безпеки та комфорту дітей»

  Віддати свій голос ви можете особисто у пунктах для голосування:

 • Корекція дрібної моторики в дітей з порушенням зору

  Метою корекційних занять по розвиткові дрібної моторики є формування в дітей з порушенням зору вмінь і навичок дотикального сприйняття предметів і явищ навколишнього світу, а також навчання їх прийманням виконання предметно-практичних дій за допомогою аналізаторів.

  Оволодіння прийманнями дотикального сприйняття об'єктів і вміння виконувати практичні дії при участі тактильно-рухового аналізатора дають дітям з порушенням зору можливість найбільше точно представляти предмети й простір, що дозволяє їм бути більш активними, допитливими в процесі гри й спілкування.

  Навички бісенсорного й полісенсорного сприйняття дозволяють дітям з порушенням зору ефективніше пізнавати навколишній світ і вивчати матеріал конкретних навчальних предметів. Дотик стає ефективним засобом пізнання навколишнього світу в процесі вправ рук у різних видах предметно-практичної діяльності, завдяки якій виробляються тонкі диференцировки сприйняття.

  Більше інформації про роботу тифлопедагога з дітьми  можно отримати на сторінці закладу у Facebook

 • Фоторепортаж з басейну

  Для дітей заняття плаванням це святкова подія!  Її завжди супроводжує радісний та бадьорий настрій. Під час виконання незвичайних вправ та завдань, пов’язаних з навчанням плаванню, діти випробовуюють свої сили та уміня! Через гру та рухливі вправи у воді малюки оздоровлюються, загартовуються та залучаються до здорового способу життя.

  Підготовка до заняття розпочинається у групі з переодягання та огляду медичної сестри. Далі, підгрупою, під наглядом дорослого-супроводжуючого, діти прямуюють до басейну (до окремих роздягалень для хлопчиків і дівчат, де є туалетна кімната, фен для сушіння волосся, вішаки для дитячого одягу), роздягаються, приймають душ і через ванночку для ніг заходять до чаші басейну.

 • Формування екологічного світобачення дошкільників

   22.11.2016 відбувся теоретичний семінар для педагогів нашого закладу з теми "Формування екологічного світобачення дошкільників та їх культури взаємодії із природою найближчого оточення", який підгоували та провели вихователі Грук С.М. та Семендяй Н.М. 

  Семінар проведено з метою удосконалення знаннь виховате­лів про завдання, форми, методи та прийоми робо­ти з дітьми з екологічного виховання. Розвивати творчий потенціал педагогів, їх компетентність в сфері екології;  підвищити професійну майстерність педагогів, встановити тісну співпраця між педагогами закладу. Сформувати практичні навички у вихователів по експериментальної діяльності. Розвивати мовлення, уяву, вміння пра­цювати в команді.     

  Семінар дозволив перевірити кожному педагогу свою компетентність в питаннях екологічного виховання і  в деякій мірі підвищити її, а також поділитися досвідом роботи з дітьми по використанню різноманітних форм діяльності з  даної теми.

 • Триває підготовка до міської акції "Екологічна стежина"

      

  На фото вихованці групи № 5 "Теремок" разом зі своїми вихователями та матусями старанно працюють над оновленням свого куточка природи. 

  Нагадуємо! Міська акція "Екологічна стежина" проводиться у кожному навчальному закладі із 01.10.2016 по 30.11.2016 року. Номінації акції у 2016 році: «Зимовий сад», «Галерея, рекреація, хол», «Куточок природи».

  Детальніше про акцію читайте  тут 

 • Дефектолог.Info

  На базі нашого закладу 22.11.2016 відбулось засідання міського методичного об’єднання "Дефектолог. Info" керівником якого є вчитель-дефектолог Акименко І.І., в рамках якого вихователь Вишневецька Т.Д. провела заняття з дітьми тифлогрупи № 8 "Барвінок".  

  Детальніше тут

  Більше фото на сторінці закладу facebook.com/krunk6

   

   

 • З Днем Гідності і Свободи!

  21 листопада 2016 року, відповідно до Указу Президента України від 13.11.2014 №872/2014, в Україні відзначають День Гідності і Свободи.

  Метою запровадження пам’ятної дати стало утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року (Свято Свободи) та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року (Революція Гідності) постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

  З метою формування власних суджень щодо місця України в Європейському суспільстві; підвищення мотивації до вивчення історії та географії України, мов європейських країн; виховання почуття відповідальності, гідності, патріотизму та любові до власних традицій, звичаїв нашого народу, у навчальних закладах міста до Дня Гідності і Свободи з 16 по 23 листопада проводяться різноманітні заходи. Детальніше можна переглянути тут. 

   

 • Славутич, має талант!

  Фестиваль  творчості «СЛАВУТИЧ, МАЄ ТАЛАНТ!» проходить за ініціативи Славутицької міської ради та Палацу дитячої та юнацької творчості і є традиційною формою виявлення талановитих і обдарованих дітей у різних жанрах художньої творчості. 

  Проводиться з метою популяризації дитячої творчості, пошуку і підтримки юних талантів та обдарувань, широкого залучення до творчої діяльності, різних видів і жанрів мистецтва вихованців дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, молоді, організації їх змістовного дозвілля, підвищення культурного та естетичного рівня вихованості підростаючого покоління, розширення кругозору знань. 

  Фестиваль проводиться у три тури:

  I тур – відбірковий (листопад, у навчальних закладах, організаціях);
  II тур – конкурсний (грудень, у Палаці). 
  ІІІ тур – гала-концерт (проводиться 24 грудня 2016 року у СК «Олімпієць»)

  До участі у конкурсній програмі запрошуються вихованці, учні дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, молодіжних організацій.

 • Тиждень енергоефективності для славутичан

  З 7 по 11 листопада 2016 року у навчальних закладах міста Славутича проходить Тиждень енергоефективності. Таким чином освітяни міста приєдналися до регіональної ініціативи щодо популяризації енергоефективності.

  Підтримуючи цю надважливу ініціативу, в рамках Грантового Проекту Європейської Комісії в м.Славутич «Пілотний проект з реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку м.Славутич до 2020 року – здійснення термомодернізації 2-х муніципальних об'єктів бюджетної сфери», в освітніх закладах міста розпочато комплексну навчальну програму підвищення екологічної свідомості славутичан – дошкільників, учнів шкіл та працівників бюджетних установ. Грантовий проект реалізується за Програмою Східного Партнерства «Угода мерів – Демонстраційні проекти», спрямований на виконання Угоди мерів та Плану дій сталого енергетичного розвитку м.Славутич до 2020 року.

 • З Днем української писемності та мови!

   День української писемності та мови — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

  У День української писемності та мови, на Українському радіо традиційно відбувається радіодиктант національної єдності. Цю акцію започатковано 2000 року. Відтоді щороку всі охочі можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та не стільки з’ясувати, чи добре знають українську мову, як продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.

 • Тихо осінь ходить гаєм...

  От і прийшла до нас красуня-осінь. І принесла вона в дарунок малечі яскраві сонячні дні, золоті та багряні листочки, незвичайні пригоди лісових мешканців, веселий дощовий оркестр. Осінь навчила малят любити природу рідного краю, дружити, дарувати усмішки та добрий настрій одне одному. Про це та про багато іншого йдеться у сценаріях осінніх свят, які пройшли в садочку у період з 31 жовтня по 4 листопада 2016 року. 

  Для дітей свята - це справжнє море веселощів і необмеженого щастя. І хоч осінь і називають "сумовитою порою", проте, хто як не діти найбільше радіють яскравому різноколірному листю, опалому з дерев і дощику, після якого можна вдосталь набігатися в гумових чоботях. Саме тому осінні свята в дитячому садку - одні з найбільш улюблених у дітей. 

  Музичні керівники Доброта Н.Г. та Сидорина Г.В. склали гарні сценарії свят. Кожен сценарій насичений казковими героями, інсценівками, піснями, таночками, іграми, які підбиралися згідно віку дітей, індивідуальним особливостям кожної дитини. 

  Під час свята у дітей завжди піднесений, позитивний настрій. Вони активно приймають участь в хороводах, іграх, розповідають вірші, співають пісні, перевтілюються в різних героїв казок, оповідань, розігруючи їх, як маленькі актори. Вихованці перевтілювалися в різних героїв казок, оповідань, розігруючи їх, як маленькі актори. Кожен учасник мав можливість показати свій талант та неперевершену фантазію.

  Свята пройшли весело й цікаво. Всі присутні отримали багато позитивних та незабутніх вражень. Всі фотографії зі свят Ви може переглянути на сторінках груп у Facebook.

 • Як зберегти довкілля

  На виконання Програми формування енергетичної та кліматичної свідомості славутичан на 2016-2020 роки, з метою виховання мотивів, потреб, звичок екологічно доцільної поведінки, мотивації практичних дій з раціонального використання ресурсів та енергозбереження в нашому закладі розпочались заняття для дітей старшого дошкільного віку. Заняття для вихованців групи "Ягідка" провела методист міського методичного центру управління освіти і науки Терещенко І.А. Діти отримали корисні знання, позитивні емоції і в подарунок буклети "Як зберегти довкілля".

 • Культура добросусідства

  Система освіти має великий вплив на виховання підростаючого покоління. Основне її завдання – формування позиції громадянина, соціальної активності, емоційної стійкості, комунікабельності та толерантності. Проблема формування культури міжетнічного й міжконфесійного спілкування актуальні для всіх країн. Тому 1 листопада в нашому закладі пройшов семінар-тренінг з теми: «Інтегрований курс «Культура добросусідства». Семінар підготували і провели Кокорєва Л.В. і Ведмідь Н.М., які ознайомили педагогів з авторською програмою міжкультурної освіти дітей дошкільного віку “Український віночок. Київщина”, її метою, завданнями, структурою тареалізацією.

  Мета програмно-методичного комплексу «Київський віночок»: сприяння розвитку дитини дошкільного віку на засадах взаєморозуміння, миру та дружби між народами; актуалізація моральної проблематики такого спрямування, яке передбачає виховання взаємної терпимості, співробітництва, співпереживання й доброти; підготовка дитини до свідомого життя в демократичному суспільстві в дусі толерантності між етнічними, національними групами. Адже толерантність – це не лише терпиме ставлення до представників інших конфесій, а й визнання права інших громадян взагалі не бути віруючим.

  Досягнення мети потребує вирішення таких завдань:

  1. Виховання на етнокультурознавчому матеріалі шанобливого ставлення до людей різних національностей і результатів їх праці, державної символіки й етнічних символів, українських традицій, до державних і релігійних свят.

  2. Ознайомлення з особливостями мови, побуту і традиціями людей, що живуть у Києві, зокрема із сімейними й релігійними звичаями, народним етикетом, традиціями гостинності.

  3. Формування характеру, якостей особистості, навичок поведінки дитини в міжнаціональному спілкуванні,апелюючи до її емоційної сфери.

  4. Поширення знань про природу рідної землі, дбайливе ставлення, уважність до рідних і близьких людей, до друзів і однолітків, зокрема представників різних національностей і релігій.

  5. Створення умов для краєзнавчої й народознавчої роботи в дошкільних навчальних закладах. 

  «Ми навчилися літати в небі, як птахи. Ми навчилися плавати в океані, як риби. Лишилося навчитися жити на землі, як люди», – цей афоризм Бернарда Шоу не втрачає своєї актуальності. Спілкуючись із представниками різних національностей, різних культур і соціальних верств, кожен з нас має навчитися поважати культурні цінності й традиції один одного, навчитися знаходити точки зіткнення.

 • Мамин день

  Сьогодні в групі № 7 "Сонечко відбувся "Мамин день". Ярослава Едуардівна, матуся Ангелінки, провела для діток цікаве і захоплююче заняття. Малюки із задоволенням "напекли" печива для гри "Магазин".

  Більше фото тут

 • Майстер-клас від Ніни Ведмідь

  Сьогодні в нашому закладі відбулось перше заняття міського майстер-класу для педагогів міста з теми «Розвиток основ художньо-естетичної культури в дітей дошкільного віку засобами декоративної аплікації». Керівник майстер-класу Ведмідь Ніна Миколаївна, вихователь, яка має педагогічне звання «вихователь-методист» презентувала авторську парціальну програму гуртка «Рукотворне чудо» для дітей 4-6 року життя для дітей зі зниженим зором. Вихователь вела мову про види декоративної аплікації для дітей дошкільного віку.
  Найцікавішим моментом зустрічі була практична робота: «Декорування тарілочки за мотивами петриківського розпису». Всі присутні, керуючись вказівками Ніни Миколаївни, зробили з круп ячнєвої, манної, кукурудзяної – квітку ромашку за мотивами петриківського розису. За бажанням слухачі оздобили тарілочку додатковими елементами петриківського розпису. На згадку про роботу слухачі отримали тарілочку, які виготовили самі.

 • Обмін досвідом

  Засідання міського методичного об’єднання «Дефектолог. Info» пройшло 25 листопада в нашому дошкільному закладі. Відкритий перегляд заняття «Дитина у природному довкіллі»  для дітей зі зниженим зором провела вчитель-дефектолог Акименко І.І.

   З консультацією про причини та наслідки перевтоми очей у дітей дошкільного віку, шляхи їх запобігання - розповіла вчитель-дефектолог. Савченко С. Ю. Було акцентовану увагу на необхідність запобігання перевтоми очей, гігієнічні вимоги до проведення занять та уроків із слабозорою дитиною. Із загалом слухачів було проведено вправу на пальмінг.

 • Хай в серці кожної дитини живе любов до України

  "Хай в серці кожної дитини живе любов до України!" - під таким гаслом в нашому закладі проходив тиждень до Дня Гідності та Свободи, який відзначатиметься 21 листопада. 

  Мета пам’ятної дати — це утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року (Свято Свободи) та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року (Революція Гідності) постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Указ Президента України від 13.11.2014 №872/2014.

  Більше фото на Facebook

 • Тиждень безпеки дорожнього руху

  На виконання доручення Міністерства освіти і науки України від 13.10.2015 № 1/9-488 відповідно до статті 3 Закону України «Про дорожній рух»,  з   9 по 15 листопада 2015 року в закладі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху.

     

 • Малятам про енергозбереження

    

  Вихованці старшої групи № 5 "Теремок" разом зі своїм вихователем Ничипоренко Анною Леонідівною дізнавшись про акцію «Шкільний пиріг енергозбереження» вирішили долучитися до неї та «спекти» свій пиріг в дитячому садку.

  Учасники акції дійшли висновку, що проблемою неефективного використання ресурсів енергозбереження в дошкільному закладі є вхідні двері, що призводять до зниження температурного режиму, і тому необхідно залучити дорослих для вирішення цієї проблеми та встановити доводчики на всі вхідні двері у садку (а їх у нас шість).

  Більше фото facebook.com 

 • Як зрозуміти, що у вашої дитини проблеми із зором

  image

  Усі батьки хочуть зберегти здоров’я своєї дитини. Як же не прогавити ознаки порушення зору? Насамперед треба звертати увагу на ці три симптоми:

  Мруження

  Якщо дитина постійно мружиться (немає значення, чи намагається щось розгледіти, чи просто роздивляється навкруги) – це перший сигнал про те, що слід бити на сполох. Це ознака того, що дитина погано бачить об’єкти, розташовані вдалині. Якщо ви помічаєте, що ваша дитина мружиться більше, ніж зазвичай, особливо при читанні або перегляді телевізора, відвідайте окуліста.

 • До уваги голів батьківських комітетів груп

  ОГОЛОШЕННЯ! 

  Шановні голови батьківських комітетів груп ДНЗ!

  Запрошуємо Вас  на засідання батьківського комітету ДНЗ № 6, яке відбудеться 23.10.2014р. (четвер) о 18.00 в приміщенні музичної зали ДНЗ.