• Вітаємо Вас!

  Вітаємо Вас!

  Ми раді вітати Вас на сайті Дошкільного навчального закладу №6 "КРУНК". Метою сайту нашого дитячого садка є оперативне і об’єктивне інформування громадськості про його діяльність та включення в єдиний освітній інформаційний простір мережі Інтернет. Читати далі
 • 1

Наші досягнення

Педагоги Дошкільного навчального закладу №6 "КРУНК" мають багато нагород, а результати діяльності закладу дуже високі.

Читати далі

 • Важливо
 • Анонс
 • Фотогалерея
Шановні батьки! До вашої уваги спеціальний реєстраційний рахунок для реалізації бажання щодо надання благодійної допомоги.
р/р 31553313137148
Банк в ГУ ДКСУ у Київській області
м. Київ    МФО 821018
Код за ЄДРПОУ: 23568683
Одержувач управління освіти і науки
При перерахунку коштів обов’язково зазначайте: Благодійні внески для ДНЗ №6 «Крунк», своє прізвище, ім’я, по-батькові, та для чого призначені кошти. 
 
Шановні колеги! Запрошуємо стати учасниками Дев’ятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти», яка відбудеться 15-17 березня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).
Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Детальніше тут
image image
 
image image
 

Новини

Фільтр
 • Ходить гарбуз по городу!

  Ось і завітала до нашого дитячого садочка красуня Осінь із своїми подарунками і сюрпризами.

  Напевно, це найбільш очікуване малятами свято, зігріте теплом літа, наповнене ароматом стиглих яблук і щедро розмальоване осінньою палітрою… Під час Осінніх гостин кружляв хоровод кленового листя, йшов блакитний дощик, танцювали горобинки і маленькі грибочки. Разом з Осінню приходили різні герої: Господиня, Хмаринка, Казкарка, Білочка та пан Гарбуз. Діти читали віршики про осінь, співали пісні, водили хороводи. Герої загадували загадки, грали з дітьми в різні ігри, збирали врожай грибів.

  І найзахоплюючий був момент для дітей - це частування плодами осені: ароматними яблуками та смачною гарбузовою кашею! Нехай дитина через час забуде вірш, який вчила, слова пісні, але вона надовго запам'ятає, як вся група дружно хрумтіла яблуками під час свята осені в дитячому садку.

  Більше фото тут

 • Семінар для педагогів за участі авторського колективу програми "Дитина"

  20 жовтня в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 8 «Теремок» відбувся семінар для педагогів дошкільних навчальних закладів міста з теми «Особливості впровадження освітньої програми «Дитина» для дітей від 2 до 7 років у освітній процес дошкільних навчальних закладів міста» за участі авторського колективу вищеназваної програми, а саме: Коваленко Олени Володимирівни, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, Половіної Олени Анатоліївни, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, Товкач Ірини Євгенівни, кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, Гаращенко Лариси Василівни, кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка та Васянович Ольги Василівни - головного спеціаліста управління освіти і науки Славутицької міської ради, Бардакової Наталії Олександрівни - завідувача міським методичним центром, методиста із дошкільної освіти міського методичного центру Терещенко Ірини Анатоліївни, завідувачів, вихователів-методистів, педагогів дошкільних навчальних закладів міста. 

  Зустріч пройшла у формі круглого столу. З вітальним словом до колег звернулася методист із дошкільної освіти міського методичного центру - Ірина Терещенко. 

 • Семінар за участю шеф-редактора управлінських видань МСFER Н.В. Омельяненко.

  17 жовтня у методичному кабінеті дошкільного навчального закладу "Центр розвитку дитини" проведено щорічний постійнодіючий виїзний теоретико-практичний семінар «Профілактика мовленнєвих порушень у дітей дошкільного віку". Учасниками семінару були завідувачі дошкільних закладів міста, вихователі-методисти, члени місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти». В роботі семінару взяли участь: Голова Правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти», шеф-редактор управлінських видань МСFER - Ніна Володимирівна Омельяненко, начальник управління освіти і науки Славутицької міської ради Київської області Наталя Петрівна Швець, головний спеціаліст Управління освіти і науки Славутицької міської ради Ольга Василівна Васянович, методист із дошкільної освіти міського методичного центру Ірина Анатоліївна Терещенко, голова місцевого осередку Асоціації. На початку зустрічі акцентувалися питання впровадження інклюзивної освіти у місті та зокрема у дошкільному навчальному закладі "Центр розвитку дитини". 

  Зустріч була цікавою, пізнавальною з професійної точки зору: нові члени Асоціації отримали посвідчення, слухачі дізналися які зміни внесено в Закон про дошкільну освіту, зрозуміли реальні переваги електронного журналу "Практика управління длшкільним закладом", розглянули Унікальні методичні посібники, мали змогу переглянути Записи минулих вебінарів і реєстрація на майбутні. Як організувати діловодство, Як правильно оформити документ: шпаргалка для керівника на ці та інші неменш цікаві питання отримали відповідь.

 • До та після вакцинації. Що варто знати батькам

  Вакцинація – найефективніший спосіб захистити організм людини від небезпечних хвороб. Нині у всіх сучасних і розвинутих країнах для своєчасної боротьби з інфекціями застосовують щеплення. У батьків часто виникають питання щодо вакцинації, тому Міністерство охорони здоров’я України пояснює, які існують протипоказання до вакцинації, про що треба повідомити лікаря до щеплення дитини та на що звернути увагу після вакцинації.

  Отже, які існують протипоказання до вакцинації? 

  1. Гостре захворювання, що супроводжується температурою вище 38,5°С.

  2. Серйозна алергічна реакція (анафілактичний шок) на попередню дозу вакцини чи відома алергічна реакція на один із компонентів вакцини (наприклад, на желатин, неоміцин, курячий білок та ін.).

  3. Захворювання і стани організму, при яких імунітет після введення вакцини може не сформуватися (наприклад, в умовах хіміотерапії у онкологічних хворих; при вживанні великих доз стероїдних гормонів; при вживанні ліків, що пригнічують імунітет; при СНІДі). Інактивовані вакцини безпечні для таких людей, адже не містять живого вірусу чи бактерії, однак успішне вироблення імунітету після введення вакцини не гарантується.

 • Отримання грантів для розвитку закладів освіти в Україні на 2017 рік

  Інформуємо, що Міністерство закордонних справ Литовської Республіки оголосило про початок прийому заявок на отримання грантів для реалізації проектів розвитку у рамках Програми розвитку співробітництва та підтримки демократії на 2017 рік.

  Фізичні та юридичні особи з України можуть подавати заявки на отримання грантів допомоги для осіб, які зазнали впливу збройного конфлікту на сході України. Загальна сума фінансування на проекти програми становить 500 тисяч євро.

  Проектні заявки подаються англійською або литовською мовами за встановленими формами та з необхідними додатками і приймаються до 27 жовтня 2016 року у друкованому вигляді, або у сканованому вигляді на електронну адресу

  Детальна інформація про програму та можливості подання проектних заявок розміщена на веб-сайті ММЦ

 • Козацькому роду - нема переводу!

  20 жовтня в нашому закладі відбулася розвага «Козацькому роду нема переводу» з нагоди Дня захисника України та свята Покрови. Дошкільнята старшої групи "Ягідка" разом з вихователями Климочкиною К.В., Семендяй Н.М., музичним керівником Добротою Н.Г. та помічником вихователя Пилеко Н.В. порадували присутніх гостей запальними таночками, мелодійними піснями та веселими іграми. Хлопчики з татусями взяти участь у козацьких змаганнях, перевірили себе та свої можливості у цікавих випробуваннях "Хто сильніший?". Дівчата теж не залишилися поза увагою, вони змагалися з татусями у веселій естафеті "Хто спритніший?". Сюрпризом для присутніх стали запашні пиріжки з сиром, від Нелі Вікторівни, - ласували усі. Дякуємо! Більше фото тут 

 • Тренування пройшли вдало!

  Сьогодні було проведено тренування з дітьми та персоналом щодо екстреної евакуації із приміщення закладу у разі загрози виникнення надзвичайної ситуації. У ході тренувань екстреної евакуації прийняли участь 85 дітей та 32 дорослих. Тренування проведені організовано та злагоджено (за 15 хв.)

   

 • Підсумки проекту "Золота осінь"

    

  28 жовтня в нашому закладі, в рамках підсумкового проекту "Золота осінь" відбувся "Осінній бал" в якому взяли участь діти усіх вікових груп зі своїми вихователями. Малята у невимушеній формі, за підтримки та з допомогою батьків і педагогів змогли збагатити свої знання про сезонні зміни в природі рідного краю. Діти із задоволенням виконували запропоновані завдання, читали вірші, співали пісні та винонували запальні таночки разом з казковими героями.

  Усі присутні на святі отримали незабутні враження та позитивні емоції.

  Більше фото на Facebook

 • Увага! Конкурс-акція «Методичний фотофакт»

  На виконання комплексно-цільової програми розвитку освіти міста Славутича на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням сесії Славутицької міської ради плану роботи відділу освіти та міського методичного центру на 2014/2015 навчальний рік, в нашому, та інших закладах освіти з 20 жовтня 2014 року по 20 лютого 2015 року, в два тури, проводиться конкурс-акція «Методичний фотофакт», метою якої є стимулювання науково-методичної та творчої діяльності окремих педагогів та педагогічних колективов в цілому, а також продукування оригінальних, інноваційних ідей, виявлення перспективних інноваційних освітніх ініціатив та створення міського електронного банку інформаційно-методичних матеріалів.